Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a ja zaraz wam pokaze filmik ... spod domu

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:39 ----------

nie wiem na ile jest to prawda co napisze :) ale tyle uslyszalem :) jakis maly poscig rzgowska

blokada na rzgowskiej radiowoz staje w poprzek :) jezdi kierowca volvo wali taranem :)

jak na zniszczenia na moje oko mocno naciagana historia

po swoich doswiadczeniach z porwaniami ludzie koloryzuja i to mocno

za duzo filmow :P;) hyhyhy natomiast bylo z 10 radiowozow odcinek 400 m rzgowskiej byl zamkniety

straz karetka :) ogolnie dyskoteka

slyszalem huk z domu akurat szlismy do sklepu ;)

dwoch policjantow jeden ciezej drugi mniej ranny :) reka szycie bandaze drugi cos mial z glowa

i go pozniej odwiezli

nie wiem co z ludzmi z volvo :) auto bylo mniej rozbita aczkolwiek bez kola :) i deczko w slupie :) ale deczko

jutro pewnie bedzie mozna poczytac o tym w prasie :) albo necie :)

hyh musialo byc zacnie tak czy tak :P

film bedzie za moment

---------- Post dopisany at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

Szczawiu jakies pyk ?? ;)

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

ok widze moj komp jest madry yt nie musicie glowe skrecic bo film w pionie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Zderzenie radiowozu Rzgowska Łódź - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gangsterska dzielnica :naughty: prawie jak Bronx :decayed:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

a mnie chyba dwumasa jeszcze poszla w piz*u :facepalm:

co się przejmujesz jak i tak auto do lakierni leci :decayed: powoli , niech ogarną najpierw jedno :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyjedzicie na spota pokaz wam cos fajnego...... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

ok widze moj komp jest madry yt nie musicie glowe skrecic bo film w pionie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Zderzenie radiowozu Rzgowska Łódź - YouTube

niestety chyba tylko tfuj :grin: bo ja swojego musiałem na boku położyć :whistling:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

dzisiaj przyjedzicie na spota pokaz wam cos fajnego...... :decayed:

:kox: :kox: poka teraz bo ja chyba nie dotrę - widziałem się wczoraj z Gołym... :drunk::drunk::drunk::grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

wez nic nie mow... ;) nie bylo wyjscia - moj parch niedawno mial 18 urodziny i jak rozmawialismy to powiedzial ze chce te korki na osiemnastke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

wez nic nie mow... ;) nie bylo wyjscia - moj parch niedawno mial 18 urodziny i jak rozmawialismy to powiedzial ze chce te korki na osiemnastke :decayed:

no i wszystko jasne :grin: :grin: :grin: 18-tke ma się tylko raz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

a mnie chyba dwumasa jeszcze poszla w piz*u :facepalm:

co się przejmujesz jak i tak auto do lakierni leci :decayed: powoli , niech ogarną najpierw jedno :grin: :grin: :grin:

w lakierni stoi juz od piatku :decayed: ale dwumase to w zyciu nie dam im do roboty no chyba ze na pzu to niech robia bo jak mnie podsumuja to tragedia. W ogole tak wczoraj usiadlem to kase ktora pzu wlozylo w to auto przekracza jego wartosci juz dwukrotnie :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh grubo :)

Poprosze dzisiaj o vag ine ;) musze ustawic limit km do przegladu i skasowac info o serwisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh grubo :)

Poprosze dzisiaj o vag ine ;) musze ustawic limit km do przegladu i skasowac info o serwisie ;)

spoko nie ma sprawy :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

to chyba nikt sie dzisiaj nie wybiera oprocz Seby :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ z taborem po ksawerowie i rabuje okoliczne wsie z innymi rzezimieszkami;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ z taborem po ksawerowie i rabuje okoliczne wsie z innymi (EPAyn-ami) rzezimieszkami;D

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...