Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

eee kurde obszukalem cala chalupe i nie mam stopki do statywu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

no zaraz sie powiesze i pilot tez nie przyszedl :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: zostaja zdjecia z reki musimy nowe miejscowki wymyslec jakies

ja sie zastanowie z rana gdzie mozna podjechac z fajna sceneria :) ale jestem zly ku..... mac ehhhh tak to jest odepne stopke od statyw schowam to nie zginie

... no i schowalem ... masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 00:57_________________________________________________no to stopki nadal nie znalazlem :( huh ale sie wyspalemmmmmmmmmmmm za wszystkie czasy chyba ;P :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam w klubie niewyspanych Panie Gospodarzu .... :disgust:

ja to sobie chyba dzisiaj namaluję oczy na powiekach i może jakoś bedzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Napiszcie, gdzie chcecie jechać i tradycyjnie proszę o jakiś kontakt;p Moja propozycja na zdjęcia - opuszczony dworzec kolejowy przy obywatelskiej 33 - można spokojnie wjechać i cyknąć coś z ręki. Stare budowle są tez na Widzewie - Ariadna na przykład; EC4. Stoki - też by się znalazł plener. Dach Galerii moze być dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem u mnie tez lipa z grzybami ludzi tyle ze masakra

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:14_________________________________________________no to jak Panowie i Panie dzisiaj bo mi propozycje sie bardzo podobaja :D

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:25_________________________________________________czekam na znak sygnal gdzie i o ktorej sie spotykamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 13 pod leroyem[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:56_________________________________________________

:hi:

witam w klubie niewyspanych Panie Gospodarzu .... :disgust:

ja to sobie chyba dzisiaj namaluję oczy na powiekach i może jakoś bedzie :confused4:

Adrenalina spać nie może bo szykuje się już na wyjazd do MIASTA ŁODZI :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na manu :D i pojedziemy tam gdzie mowisz :D [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 12:09_________________________________________________no i juz :) zaczynam przegladac zdjecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na manu :D i pojedziemy tam gdzie mowisz :D [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 12:09_________________________________________________no i juz :) zaczynam przegladac zdjecia :D

Myślę że na pewno coś fajnego wyszło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka jest :) jak zawsze ;) moze je za niebawem obrobie i wstawie tylko nie wiem czy tu czy nie wstawic do galerii i nie zasmiecac forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka jest :) jak zawsze ;) moze je za niebawem obrobie i wstawie tylko nie wiem czy tu czy nie wstawic do galerii i nie zasmiecac forum

na serwer wrzucaj to sobie posciagamy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i lepiej wrzucić do galerii :mysli:

ale coś na rozgrzewkę mógł byś wrzucić na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem, gdzie pojechaliście i jak Wam fotki wyszły... Seba - thx za telefon, ale choroba mnie zmogła;/ Auto zdążyłem umyć;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko innym razem napewno jeszcze zrobimy jakas sesje :D jak z kazdego parkingu nas wywala w miescie wtedy przestaniemy :D

yLYli.jpg :P[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________czy zdjecia dzieci i osob tez moge wrzucac nie ma nikt nic przeciwko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...