Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań


Maxcudo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam co chcesz przez to powiedziec. To raczej jasne ze bede mial jak w polifcie, skoro cala kanapa jest od polifta, wiec i mocowanie musi byc od polifta, a jak nie ma roznicy to tez nie wyjasnisz czy to polift czy nie, skoro kanapa od polift pasuje do przed lift, to mocowanie jest takie samo :blink:

chodzi o to ze w przedlifcie było inaczej rozwiazane mocowanie, a ta część nie jest zwiazana z tapicerką, wiec jeśli miałby przełozyc to by musiał rzeźbic w tym miejscu(bo wyglada na częśc integralna nadwozia) , no chyba ze sam bolec jest zamienny na ucho jak to jest w polifcie, ale z tego co mi sie wydaje tak nie jest, teraz jażysz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam co chcesz przez to powiedziec. To raczej jasne ze bede mial jak w polifcie, skoro cala kanapa jest od polifta, wiec i mocowanie musi byc od polifta, a jak nie ma roznicy to tez nie wyjasnisz czy to polift czy nie, skoro kanapa od polift pasuje do przed lift, to mocowanie jest takie samo :blink:

chodzi o to ze w przedlifcie było inaczej rozwiazane mocowanie, a ta część nie jest zwiazana z tapcerką, wiec jeśłi miałby przełozyc to by musiał rzeźbic w tym miejscu, no chyba ze sam bolec jest zamienny na ucho jak to jest w polifcie, ale z tego co mi sie wydaje tak nie jest, teraz jażysz :mysli:

No okej, ale to w takim razie musial kombinowac, bo w ksiazce nie ma slowa o skórze, wiec kanape i cala reszta musial przelozyc od polifta :decayed: Ale sprawdze jak odbiore :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mocowanie tylnej kanapy :wink4: to wszystko wyjasni

Dokładniej zrób fotke ze złozonym oparciem samego mocowania :wink4:

Tak wygląda w polifcie

polift.jpg

bankowo bedzie poliftowe, a jeśli tak to już wiesz że masz dołozony numer VIN do innej budy, jak sobie przypomne jakieś wazniejsze(stałe) róznice pomiedzy liftami to sie wypowiem ponownie :decayed:

Co do samej furki extra klasa :good:

Kowi ale takie mocowanie też było w 98 (też już mam takie) a jeśli ten 97 jest już po pierwszym lifcie to może mieć takie bolce (zależy który miesiąc 97) :) Niech sprawdzi szyby boczne kuferka. Wiem że to nie problem z ich wycinaniem, ale jeśli obie będą >99 to raczej wątpię żeby ktoś aż tak rezał całą furę na polifta. Ale ogólnie dobra kmina Kowi, to może być jeden z detali do sprawdzenia. Co prawda nie widziałem tego dokładnie ale coś w tym jest :wink4: Co do tego czy kanapa i fotele są poliftowe to też pewności przecież nie ma :) a po sposobie mocowania będzie jasne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 98r i mam bolce jak na fotce. tzn miałem , bo wyciąłem jak zmieniałem środek na poliftowy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 98r i mam bolce jak na fotce. tzn miałem , bo wyciąłem jak zmieniałem środek na poliftowy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

? :co: przecież te z foty są poliftowe :bag: i identyczne są w 98 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 98r i mam bolce jak na fotce. tzn miałem , bo wyciąłem jak zmieniałem środek na poliftowy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

? :co: przecież te z foty są poliftowe :bag: i identyczne są w 98 :)

to widocznie Recarosy są przedliftowe bo miały mocowanie na "ucho" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłbys wrzucic tu fotke tego mocownia na ucho? :>

fotki ci nie wrzuce bo nie mam. ale w b5 były tylko 2 mocowanie , to co na fotce czyli "bolec" i takie ucho w kształecie litery "U" z pręta 4-5mm

które masz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie pamietam. Audi stoi u mechaniora, wiec nie mam jak sprawdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się chłopa uczepiliście :).

Ładne autko, ale muszę przyznać, że też mnie niesamowicie ciekawi jak zakończy się sprawa.

Nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś wymieniał np. klamki na polifta.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da sie w ogole zmienic tylko klamki? Czy trzeba cale drzwi? :kox: :kox:

można wspawać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da sie w ogole zmienic tylko klamki? Czy trzeba cale drzwi? :kox: :kox:

Drzwi pod nową klamkę są inaczej wyprofilowane, dodatkowo dochodzą jeszcze listwy poliftowe - no ale te już można wymienić bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da sie w ogole zmienic tylko klamki? Czy trzeba cale drzwi? :kox: :kox:

nie wiem , ale wymieniając tylko klamki , musiałby wymienić listwy w drzwiach na poliftowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da sie w ogole zmienic tylko klamki? Czy trzeba cale drzwi? :kox: :kox:

nie wiem , ale wymieniając tylko klamki , musiałby wymienić listwy w drzwiach na poliftowe :decayed:

Czyli zmienil cale drzwi, bo klamki sa inaczej wyprofilowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo, daj komuś vin do rozkodowania. Będziesz tam miał wyszczególnione wszystkie elementy wyposażenie, silnik, kolor. Zrzuć tapicerkę z drzwi i zobacz czy klamki nie są wspawane albo czy drzwi nie mają od wewnątrz innego koloru. Ja nie mógłbym spokojnie spać gdybym miał chociaż cień wątpliwości, że auto jest szczepem. Wrzuć na forum jakieś dowody na to, że auto nie jest przeszczepione, bo same słowa raczej użytkownikom nie wystarczą. Moim zdaniem szwajcar musiałby być naprawdę zdrowo szurnięty, żeby posunąć się aż tak daleko z przerobieniem na polifta. Ale tego też nie można wykluczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że jeśli nawet jakims cudem vin mu wbili w tą bude to nie ma co żałowac, bo autko na tym zyskało, albo inaczej mówiąc numer vin na tym zyskał :decayed:

Tak w ogóle planujesz jakieś modyfikacje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzbudziłeś niezłe zainteresowanie swoim autem teraz będzie temat się rozrastał do momentu aż nie zrobisz zdjęć tylnych szybek lub nie pokażesz zdjęć mocowania tylnej kanapy...wszyscy czekają na dowody :D

Jeśli jest tak jak napisałeś to będziesz pierwszy na forum który ma kompletnie przerobionego przedlifta na polifta aż nie do poznania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...