Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań


Maxcudo

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz skonczylem dawno,niech wklei wlepke z bagaznika,temat zamilknie i bedzie wiadomo,dodatkowo mozesz zdjecia szyb zrobic,i wszystko bedzie wiadomo.Choc jak wczesniej pisalem nie uwazam ze to przedlift,typowy polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta rozmowa tylko udowadnia jak oryginalne masz auto i jak dużo pracy ktoś w niego włożył.

Zdjęć było dużo i w niezłej jakości a nikt nie potrafił (włączając mnie) znaleźć dowodu, że jest to przedlift, chociaż większość z nas temat raczej ogarnia.

Pozostaje pogratulować autka

hehe no i właściwego silnika w aucie - kto nie jeździł zdrowym 1.8t może tylko żałować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta rozmowa tylko udowadnia jak oryginalne masz auto i jak dużo pracy ktoś w niego włożył.

Zdjęć było dużo i w niezłej jakości a nikt nie potrafił (włączając mnie) znaleźć dowodu, że jest to przedlift, chociaż większość z nas temat raczej ogarnia.

Pozostaje pogratulować autka

hehe no i właściwego silnika w aucie - kto nie jeździł zdrowym 1.8t może tylko żałować :)

No nie ma wątpliwości kiera jest przedliftowa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma wątpliwości kiera jest przedliftowa :gwizdanie:

:blink::facepalm: Widziałeś kidykolwiek 3 ramienną kierę przedliftową? :rolleyes:

Przed chwilą jeszcze raz fotki oglądałem i jeden element mnie ciekawi:

(zaznaczony w kółku)

6194f37a89d7a213x.th.jpg

a raczej jego brak :mysli: dlaczego nie ma tego plastiku od listw progowych (po obu stronach nie ma) :mysli:

Kolejny szok: 579de6a44218384ex.th.jpg

No dobra trochę przegiąłem :decayed:

Ale kontynuując:

37ecad26311794cdx.th.jpg

Wykładzina jest z polifta (sposób mocowania dywaników) Ktoś przekładał wykładzinę? Musiał to robić bardzo dawno temu (jakieś 400 tys. km temu) skoro aż tak się zniszczyła :decayed: Kolejna sprawa, te połamane plastiki... Szyby tylne boczne od kufra z naklejkami informującymi o alarmie, z tego co kojarzę pojawiły się dopiero w poliftach przynajmniej ten typ naklejki. Drzwi kompletne od polifta boczki drzwi też od polifta bo w przedlifcie nie było diody przy "rygielkach" drzwi (drzwi od kierowcy). Ogólnie wnętrze 100% polift nie licząc gałki zmiany biegów.

Jak to jest z antenkami od gpsa? da się je zamontować w dachu przedlifta? chociaż głupie pytanie - wszystko się da :good:

Ogólnie ja nadal twierdzę że to cała buda z polifta, jedyne ale to te brakujące elementy które zaznaczyłem wyżej w kółku :wink4:

Czekam na rocznik szybek od kufra i foto bolców od tylnej kanapy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekasz się :) Ale jeszcze nie teraz :good:

No i? :naughty: już prawie miesiąc :polew: Sorry ale temat mi się przypomniał :kox::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na ukazanie tego i owego. :tongue4:

A więc, auto jednak zostaje u mnie, z czego jestem bardzo zadowolony. Dodam iż: FIS'a brak, mam tylko zegary z FIS, ale nie działa niestety, stad zwykła manecia. Do tego systemu zwanego ASR również nie posiada, obecnie podłaczony tam spryskiwacz swiateł. Kiera multifunkcyjna tez nie bangla niestety. Do tego auto bylo u dwóch elektrykówi nie poradzili oni sobie z zamontowanie FIS'u dlatego go nie mam. Pompa ABS ktora posiadam również nie ma opcji zadnych systemów.

Obecnie auto stoi u mnie i moge robic fotki ect aby po czesci udowodnic moje zdanie, iż jest to przedlift robiony na polift. W zależności od czasu bede wrzucał fotki o ktore napewno bedziecie prosic, zeby udowodnich moją racje. Czekam na propozycje co chcecie zobaczyc. Dodam iż w watku na temat sprzedarzy auta dodałem kilka fotek wyjaśniające kilka rzeczy. :gwizdanie:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami przerabiają przedlifty na polifty, ale nie do tego stopnia

No nie wiem... sam szukam maski poliftowej i przednich błotników. Drzwi już mam wszystkie kupione w kolorze jak i lampy przód, tył. Środek także mam po pełnym lifcie nielicząc wykładziny, ale gdybym musiał zmieniać (tak jak drzwi czy maskę, błotniki) to zmieniłbym na po lifcie :decayed: Wszystko zależy od tego kto za ile kupił to auto wcześniej, a później części. Ja do swojego i tak musiałem kupić drzwi, bo jakiś Holender dolne listwy na gwoździe poprzybijał! Maska ma odpryski, a czasami idzie kupić taniej w kolorze niż malować :>[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 21:52_________________________________________________Ta jest ewidentnie przed liftem, nawet przed mini, bo nie ma tych krótkich listewek wykończeniowych na tylnym błotniku... Gdyby ktoś odczepił była by dziura po nicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, Ty to wiesz i inni nieliczni tutaj :cool1:

Reszta nie widząc auta twierdzi ze to przeszczep :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo, nie świruj :tongue4:

Dobrze wiesz, dlaczego początkowo wszyscy myśleli że to niezły przekręt.

Dopiero później się wyjaśniło tzn. udowodniłeś, że miałeś rację :good:

Niestety żyjemy w dzikim kraju - dlatego nie dziw się, że jeśli ktoś widzi auto z 97 wyglądające jak typowy polift - myśli kradziony, przekręt z papierami etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wyjasnilo sie, ze to poliftowy przedlift :naughty:

swoja droga...nic tylko gratki zlozyc, ze takie cos Ci sie udalo zdobyc, bo nie ktorzy nie dojda do takiego zaawansowanego poliftowego stanu swoich przedliftow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny egzemplarz, mega ten jasny środek mi się podoba :decayed:

Mi też, ale szukam kubłów w tym kolorku i 2DIN na wiosnę :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny egzemplarz, mega ten jasny środek mi się podoba :decayed:

Mi też, ale szukam kubłów w tym kolorku i 2DIN na wiosnę :good:

Będzie ciężko w tym kolorze... Jasnego 2din jeszcze nie trafiłem... a miałem czarny, szary, czarny wpadający w niebieski, i niebieski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny egzemplarz, mega ten jasny środek mi się podoba :decayed:

Mi też, ale szukam kubłów w tym kolorku i 2DIN na wiosnę :good:

Będzie ciężko w tym kolorze... Jasnego 2din jeszcze nie trafiłem... a miałem czarny, szary, czarny wpadający w niebieski, i niebieski :decayed:

2DIN czarny, taki jaki mam obecnie 1DIN, ale kubły w kolorku obecnej skóry i ofc również skórzane :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny egzemplarz, mega ten jasny środek mi się podoba :decayed:

Mi też, ale szukam kubłów w tym kolorku i 2DIN na wiosnę :good:

Będzie ciężko w tym kolorze... Jasnego 2din jeszcze nie trafiłem... a miałem czarny, szary, czarny wpadający w niebieski, i niebieski :decayed:

2DIN czarny, taki jaki mam obecnie 1DIN, ale kubły w kolorku obecnej skóry i ofc również skórzane :naughty:

Ale mi chodzi o ten jasny plastik/konsole, bo z "jeden" din nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...