Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka wódka na wesele ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego powiem Ci tak. Każdy polmos dostaje różne surówki w zależności od producenta. Pewnie nikt nie wiem że sobieski, soplica , krupnik czy de lux czysta może pochodzić od tego samego producenta. WSZYSTKIE duże zakłady tylko REKTYFIKUJĄ alkohol etylowy który kupują. Napomknę Ci że od około 6-mscy jakość przyjmowanego alkoholu w polskich polmosach się pogorszyła. Reasumują, jakiej byś nie kupił to i tak mała różnica. Bierz tanią. :wink4:

Opublikowano

ja miałem Białą Damę i było :good:

Opublikowano

raczej mocno zmrozoną... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wyborowa... only :naughty:

Opublikowano

ostatnio doszedłem do wniosku ze jak wodka to tylko zielona zubrowka i nic innego, ale chyba bedzie troche dziwnie wygladac na weselnym stole..

Opublikowano

Wszystko oprócz stocka i krupniku, mam nie miłe wspomnienia iiii ten smak :thumbdown: muszą być naprawdę zmrożone żeby mi przeszły. Ogólnie polecam niemirofa prostokątnego złotego, goście na pewno pochwala :wink4:

Opublikowano

Jakby co to ja chętnie pomogę w degustacji...

Co by wybrać najlepszą :decayed:

Opublikowano

Wszystko oprócz stocka i krupniku, mam nie miłe wspomnienia iiii ten smak :thumbdown: muszą być naprawdę zmrożone żeby mi przeszły. Ogólnie polecam niemirofa prostokątnego złotego, goście na pewno pochwala :wink4:

Jakieś podróby piłeś , ew. żaden z Ciebie "twardziel" ... rozpieprzają mnie opinie ludzi co pół litra wypiją raz na pół roku jeszcze na trzech ... a "jak co do czego" to najlepiej się znają na tego typu trunkach :gwizdanie: :wallbash:

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________

Jakby co to ja chętnie pomogę w degustacji...

Co by wybrać najlepszą :decayed:

Ja też chętnie pomogę :rolleyes::decayed:

Opublikowano

Wszystko oprócz stocka i krupniku, mam nie miłe wspomnienia iiii ten smak :thumbdown: muszą być naprawdę zmrożone żeby mi przeszły. Ogólnie polecam niemirofa prostokątnego złotego, goście na pewno pochwala :wink4:

Jakieś podróby piłeś , ew. żaden z Ciebie "twardziel" ... rozpieprzają mnie opinie ludzi co pół litra wypiją raz na pół roku jeszcze na trzech ...

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________

Jakby co to ja chętnie pomogę w degustacji...

Co by wybrać najlepszą :decayed:

Ja też chętnie pomogę :rolleyes::decayed:

jeżeli maj to jest nas 3 :decayed:

Opublikowano

jeżeli maj to jest nas 3 :decayed:

To już ze trzy "duże" kolega będzie musiał zapodać :mysli::naughty:

Opublikowano

jeżeli maj to jest nas 3 :decayed:

To już ze trzy "duże" kolega będzie musiał zapodać :mysli::naughty:

zapomniałeś o drugim dniu

idzie lepiej niż pierwszego

wódka na wesele pójdzie w pi***u :decayed:

Opublikowano

zapomniałeś o drugim dniu

idzie lepiej niż pierwszego

wódka na wesele pójdzie w pi***u :decayed:

Dwudniowa degustacja :mysli: czemu by nie , ale smak już nie taki jak pierwszego dnia , wyniki mogą być lekko niewiarygodne , ale uczciwe :decayed:

:kox:

Opublikowano

autorowi wątku chyba się to nie podoba :kox:

Opublikowano

autorowi wątku chyba się to nie podoba :kox:

czyżby nie chciał delegacji klubowej :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

autorowi wątku chyba się to nie podoba :kox:

czyżby nie chciał delegacji klubowej :mysli: :gwizdanie:

hehe nie ma problemu, mozemy degustowac:)zapraszam do siebie:) tylko po takiej mieszance to nie wiem co to bedzie;)

Opublikowano

hehe nie ma problemu, mozemy degustowac:)zapraszam do siebie:) tylko po takiej mieszance to nie wiem co to bedzie;)

dwa razy nie gadaj :gwizdanie: :cool1::wink4:

Opublikowano

jedziemy bo się rozmyśli :decayed:

Opublikowano

jedziemy bo się rozmyśli :decayed:

kiedy :naughty::kox:

Opublikowano

Zamknijcie już ten temat... każdy ma inne gusta a i tak goście nie pamiętają co pili... zapytajcie ich np rok później.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.