Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła LED od Audi S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fajne fajne ale trochę krótkie i małe. Rożnica w cenie to tylko 150 zł.

Zawsze można spróbować :th:

Opublikowano

Muszę dokłądnie je zmierzyć,i zobacze pod jakim są kątem.Zrobię parek fotek,po świętach :)

Opublikowano

ciekawe ciekawe.. ale juz mi troche przechodzi akcja "ledy od S6".. a co tam u ciebie ba$ior? Dajesz rade? Duzo ci tam rezania jeszcze zostalo ?

Aha.. a jak sprawuje sie nowy stabilizator ????

http://www.a4-klub.pl/smf/zawieszenie/b7_tylni_stabilizator_swaybar_od_audi_rs4-t28231.0.html

Opublikowano
  • Autor

ciekawe ciekawe.. ale juz mi troche przechodzi akcja "ledy od S6".. a co tam u ciebie ba$ior? Dajesz rade? Duzo ci tam rezania jeszcze zostalo ?

Aha.. a jak sprawuje sie nowy stabilizator ????

http://www.a4-klub.pl/smf/zawieszenie/b7_tylni_stabilizator_swaybar_od_audi_rs4-t28231.0.html

Witam,

Mi nic nie przechodzi :)

Jutro (wtorek) montuje już zderzak ale nie wiem czy uda mi się podłączyć ledy bo ciężko jest umówić się z elektronikiem po świętach.Będę robił fotki z instalacji zderzaka więc będę miał ciekawy materiał jak się uda.Stabilizator jest super, auto nie robi "bujaka-bujaka" i jest sztywniutkie :th: Felg nie zakładam bo śnieg pada...

Jak Tobie ledy już się odwidziały to co chodzi po Twojej głowie ?? Bo po mojej S5 ale chyba poczekam na RS5 :slina:

Opublikowano

apetyt rosne w miare jedzenia.. a ja jeszcze jesc nie zaczalem.. wiec zobaczymy.. łudze sie cichą nadzieja ze np. hella zrobi lampy ala a4 b8 i wtedy da rade obejsc sie bez lakiernikow..

aha.. w sobote bylem u niemcow .. i widzialem VW PHAETONA z Ledami.. nie orientujesz sie czy to seria jakas nowwa.. lift .. czy moze poprostu jednak roba takie super lampy.. bo jakosciowo niczym nieodbiegaly od tych z A5

Opublikowano
  • Autor

Ja już dużo zjadłem i ciągle jestem głodny...

Trzeba było pytać Niemców :) Mogą być jakieś gotowe lampy ale raczej są to przeróbki na lampy A5/S5. ana ebay.de masz dużo pasków LED SMD, które po zainstalowaniu wyglądają podobnie jak w A5/S5. Mi osobiście lampy z A4 B8 nie podobają się aż tak mocno jak LED S6 lub LED A5/S5.

Dobry tuning bez dobrego lakiernika... :wallbash: Nie może być :tongue4:

Opublikowano

...Będę robił fotki z instalacji zderzaka więc będę miał ciekawy materiał jak się uda....

Trzymamy kciuki i czekamy na foty :th:

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Dziś (25.03.2008) od 7:30 zaczęła się akcja "LED S6" w tym o to WorkShopie :th:

zdjcie030uf3.jpg

Zderzak i nakładka już polakierowana. Te dwa elementy zostały sklejone i skręcone po instalacji kratek i diód od S6 w zderzaku.

zdjcie018gc7.jpg

zdjcie019ni9.jpg

zdjcie020sq7.jpg

Na pierwszy ogień - deinstalacja seryjnego zderzaczka.

zdjcie028ya7.jpg

zdjcie028ya7.5fe793bf50.jpg

zdjcie027oh6.jpg

zdjcie029kp4.jpg

zdjcie034pl8.jpg

zdjcie035iz5.jpg

zdjcie040nv1.jpg

Stary wysłużony zderzaczek już odpoczywa... :)

zdjcie032ic0.jpg

Diody zostały podpięte pod oryginalne kostki lamp halogenowych - wystarczy wpiąć dołączone do zestawu kable w gniazda halogenów i wszystko świeci. Są trzy żółte przewody: "+", "-" oraz "S" - sterowanie i te przewody wpinamy w ORI kostki.Ledy uruchamia się jak światła halogenowe więc można jeździć z pozycjami (świecą również tylne lampy) lub z xenonami. Ja w przyszłości spróbuje podłączyć się pod światła DRL jak kupie ciekawe diody.Wyskakuje brak żarówki ale ten błąd można zabić stosując oporniki, które zamierzam nabyć później bo jakoś te piszczenie mi narazie nie przeszkadza. LEDy świecą na biało-niebiesko są mega mocne, w nocy i w dzień bardzo widoczne.

A tu już diody w zderzaku, a potem kratki zostały przykręcone w specjalnie zrobione mocowania.

zdjcie038bp7.jpg

zdjcie039px8.jpg

Efekt końcowy :th:

Myjemy autko :tongue4:

zdjcie041sx5.jpg

Odpalamy DIODY :kox:

zdjcie042bz5.jpg

zdjcie043zv5.jpg

zdjcie044de1.jpg

zdjcie046tn1.jpg

Więcej lepszych fotek po założeniu letnich felg. Obiecuje !!

Opublikowano

Powiem tak:

ba$ior - MegaRezacz

Super to wyglada.. :th:

Opublikowano

ba$ior Graulacje! Wygląda za***iście! Wielki szacun za odwagę i wytrwałość! Przetarłeś szlak LEDowy na naszej polskiej ziemi :notworthy:

Opublikowano

Efekt po prostu pietarda :th:

Opublikowano

Jesteś WIELKI :th: gratulację wytrwałości :th:

Efekt mega pierwsza klasa.!!!

Opublikowano

KURCZE pełen wypas :th: GRATULUJĘ :th: i :slina:

Opublikowano

Nie , no po prostu polaczenie tych led'ow + full black front z tym zderzakiem... :slina: :slina:

Opublikowano
:notworthy::kox:
Opublikowano

Można prosic zdjecia nocą?? :tongue4:

Opublikowano

ba$ior: A tak btw to kiedy wpadniesz pokazać brykę na spociku warszawskim?

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Bardzo dziękuje za pozytywne komenty.

Ciężko zrobić fotki nocą bo nie mam dobrego aparatu w W-wa, a wszystkie poniższe zdjęcia robiłem telefonem.

Diody świecą fenomenalnie, bardzo jasno i mocno!! świecą mocniej niż moje xenon H.I.D 4300 K, które miałem w przeciwmgielnych. Obiecuje ładne zdjęcia już na letnich felach i na mazurskich miejscówkach :th:

Opublikowano

Wpadaj na spota to coś wymyślimy w temacie fotek :)

Opublikowano

Malik zrobi sesje.. :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.