Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat Po tjuninku... Ferrari edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiocha jak #uj :polew: :polew: :polew:. Widziałem gorsze "przypadki". Często się zastanawiam co takimi ludźmi kieruje, żeby tak oszpecić sobie samochód :sick3::thumbdown:. Brak słów... W sumie jak by zdjąć ten spojler, progi, 4 rurki, dać inne felgi, zderzaki, przemalować go na biało i zostawić czarny grill ala Audi to by wtedy całkiem fajnie wyglądał :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 00:44_________________________________________________Na 3 lecie przedstawiam Wam najlepszy "tuning" :naughty::decayed::kox::

pickup-bmw-771-OBRAZKY.PL.jpg

e06e3b3577b42ca751700fd0025612b5.jpg

wiejski_tuning_006.jpg

bmw-tuning-wies.jpg

wiejski_tuning_026.jpg

wiejski_tuning44.jpg

wiejski_tuning_wydech_1.jpg

111420863874759402.jpg

tn_1244678161.jpg

photo0117it1.jpg

normal_tuning-carton.jpg

dscf3078oe9.jpg

Na koniec

2146c8938882ou6.jpg

wt.jpg

tuning_12.jpg

Opublikowano

Znam tego kolesia i to osobiscie,zawsze nazywalem ten samochod "helikopter" bo ta tylnia lotka to jak z kosmosu :polew: :polew: :polew: normalnie porazka!![br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 06:28_________________________________________________

Nie wiem czy to dobry dział, żeby to wrzucić, ale musze sie z wami podzielić tym co dzisiaj zobaczyłem na parkingu przed pływalnią.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Parkuje auto i własnym oczom nie wierze..... na błotniku znaczek Ferrari od razu rispekt +200 punktów.. nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem zdjęć w końcu zobaczyć passata z silnikiem ferrari często się nie zdarza...

beztytuubff.jpg

dsc06059d.jpg

dsc06057f.jpg

dsc06058gv.jpg

dsc06060d.jpg

dsc06061p.jpg

Ma ktoś namiary do TEDEgo albo do operacji tuning?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

liczy sie to co jest pod maską !!! jak widać siedzi V8 :polew:

Opublikowano

liczy sie to co jest pod maską !!! jak widać siedzi V8 :polew:

To najnowsze ferrari 599 GTO

Opublikowano

nie ma lipy

Opublikowano

O ile sie nie myle to w niedziele stał nim na gieldzie w gliwicach, przód jak by ten sam, ale nie przygladalem sie z tyłu bo takich padak po tuningu nigdy nie ogladam :P

Po tym wątku to chyba już nikt go nie kupi :polew:

Opublikowano

...a te ławeczki ,z tyłu na klapie-to w jakim celu są? :mysli:

Opublikowano

Boże ...widzisz i nie grzmisz

Opublikowano

:polew: :polew:

Żal :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ze smakiem zrobione auto :good:

Opublikowano
  • Autor

nie mogłem się powstrzymać i wpisałem w google "junghardt" czyli napis z szyby i oto co wujek google pokazał :

http://junghardt.fotosik.pl/

odziwo to auto kiedyś było seryjne, ale fotki przy A6 też budzą rispekt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pozdrawiamy zakręconego kierownika furki :decayed:

Opublikowano

ad11d4e6b7245bd6.jpg

:polew:

Opublikowano

ad11d4e6b7245bd6.jpg

:polew:

nawet bym ten samochód strawił ale ta pułka na tylnej klapie :sick3::polew:

Opublikowano

Jakoś w need for speed i fast and furious te samochody ładniej wyglądają :)

Opublikowano

zdjęcia miazga haha

Opublikowano

ad11d4e6b7245bd6.jpg

:polew:

obraz nędzy i rozpaczy :sick3:

a Pasek z pierwszego postu... 3 x :sick3: 3.000.000 :sick3:

Opublikowano

nie mogłem się powstrzymać i wpisałem w google "junghardt" czyli napis z szyby i oto co wujek google pokazał :

http://junghardt.fotosik.pl/

odziwo to auto kiedyś było seryjne, ale fotki przy A6 też budzą rispekt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pozdrawiamy zakręconego kierownika furki :decayed:

Zgłosiłem na fotosiku naduzycie.. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie... :sick3:

Opublikowano

ad11d4e6b7245bd6.jpg

:polew:

Fajne ma kierpce... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.