Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: właśnie Cie szukałem, dzieki :notworthy: za kompa . trzeba , jutro to mam nadzieje zrobie, długo jeszcze byliście?

coś po 23 wyjazd był:) a komp zawsze do dyspozycji na spocie jest :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj po spocie pojawił się dylemat. Czy boczki i deska rozdzielcza w Audi jest czarna czy granatowa/ciemno granatowa.

Wszyscy twierdzimy, że to czarny kolor ale Adrian wprowadził zamęt i jego gorące, południowe oczy widzą tam ciemno-granatowo-czarny.

Drogie Bravo pomóżcie :decayed:

zdjcie0160v.jpg

zdjcie0159k.jpg

Odpowiedź Bravo:

Drogi Kali

odpowiedzią na twoje zmartwienie będzie wysłanie Adriana na impreze bez telefonu :przebiegly:

pozdrawiam

redakcja Bravo

:kox:

to jednak jest granat :good:

Opublikowano

Który to taki mundry? :decayed:

3920091208.jpg

Opublikowano

to jednak jest granat

faktycznie przyjrzalem się i jest to granat wpadający nawet w błękit nieba latem. Ciesze się, że nawet w tak małych niejasnościach można liczyć na pomoc drogiej redakcji Bravo.

Pozdrawiam

Michał, 12 lat

Opublikowano
  • Autor

bondziorno muczaczos :guma:

bom09_034.jpg

Opublikowano

bondżiorno kutasos :hi:

Opublikowano

Który to taki mundry? :decayed:

3920091208.jpg

wiem ale nie powiem :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 06:57_________________________________________________

Dzisiaj po spocie pojawił się dylemat. Czy boczki i deska rozdzielcza w Audi jest czarna czy granatowa/ciemno granatowa.

Wszyscy twierdzimy, że to czarny kolor ale Adrian wprowadził zamęt i jego gorące, południowe oczy widzą tam ciemno-granatowo-czarny.

Drogie Bravo pomóżcie :decayed:

po tym jak stwierdził że płyn G12 jest zółty - umierłem :kox:

Opublikowano

Bry Paniska

Opublikowano
po prawej quattro

że ta beema cudem podjechała?

Opublikowano

to mały boberek ? :decayed: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 09:27_________________________________________________sorry - ma ktoś może przy sobie przewód hamulcowy ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sorry - ma ktoś może przy sobie przewód hamulcowy ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Taa.. Ja mam. Zawsze noszę 2 zapasowe w kieszeni.. :polew:

Opublikowano

bondziorno muczaczos :guma:

bom09_034.jpg

YO napletkinsy :hi::decayed:

Opublikowano

Siema niedowidzący.

Co do G12 to żartowałem.

Ale z tą deską to nie przekonacie mnie że jest ona czarna czarna. Kto ma etke pod ręka?

Opublikowano

k**ewska ma buźke :good:

Opublikowano

Jeśli trzeci dzień nie chce ci się pracować - znaczy, że to już środa :wink4:

Opublikowano

Ludzie..Arkadie opętał już szał przecen czy jeszcze nie ? :cool1::decayed:

Opublikowano

Tak, te nie sa naturanle :)

byłbym w stanie jej wybaczyć to (nie)dociągnięcie :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.