Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ono ogarniaj te fotki na serwerek :gwizdanie: :gwizdanie:

Letim na ten denny piknik? poczytajcie sobie o nim ..... tam nic nie ma w TVN była relacja i powiem szczerze to nic ciekawego.....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my zaraz jedziemy na rowerach ale nie wchodzimy na piknik

polansujemy sie po okolicznych wsiach :decayed:

jakby co to do zobaczenia na lodach :P

Opublikowano

eee co się dzieje?? gdzie się dzieje?? :slina:

Opublikowano

Ja dziewczynki dzisiaj odpuszczam.

Na Góraszkę za późno wstałem :> , a mam jeszcze dziś sprawdzić jedno miejsce i wziąłem masę roboty na weekend - kiedyś musi się zrobić.

Poź, ja już za Boga nie wiem kiedy Ty lecisz :D , ale jakbyś się pojawiał czy to na lodach dzisiaj, czy we wtorek na spocie, zostaw proszę moją bluzę (ciemnoszara z kapturem) Lukasowi lub ono.

Z góry dzięki.

Palaczu :decayed::polew:

Opublikowano

e tam nie ma co jechać do Góraszki !! Jechałem i z saskiej ostrobramską nie dojechałem w 45 min nawet do Platiego !!!! wróciłem i mam głęboko w du*e taką jazdę, tym bardziej że nic ciekawego tam się nie dzieje. Na niebie będa tylko jakieś stare pyrtki i nic więcej.Tak powinno się latać, a wiem coś na ten temat w końcu wychowałem się w mieście pilotów :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dobra zapitalam na lody do żółwia :) Kto może niech wpada :)

Opublikowano

Długo nistety nie mogłem zostać na imprezie, ale było fajnie :drunk: następnym razem muszę kierowce wziąć bo w końcu by wypadało normalnie ze wszystkimi wypić :naughty:

Widzimy się na lodach :a4fan:

Opublikowano

Wszystkie fotki wam nagram albo gdzieś na serwerek wsadzę i wyśle pw :)

tu pare:

Impra jak zawsze udana , pełna kulturka :) Super że było tyle ludzi , fajnie że Angela sie zjawiła , gicio :)

Foty dobrane... 1-sza klasa!!! :thumbup:
Opublikowano

Lody u Zólwia byly tylko Żółwia nie bylo ponoc zatarł sie na rowerku :D

Opublikowano

Lody u Zolwia.....bez Zolwia :polew:

Opublikowano

To cos podobnego jak grill u Pozia bez Pozia ktory odbedzie sie w niedalekiej przyszlosci :polew:

Opublikowano

oj pany tak sobie czytam i oglądam i widzę że wawka bawi się za***iście aż żal du.ę ściska :evil:

Opublikowano

Lody u Zólwia byly tylko Żółwia nie bylo ponoc zatarł sie na rowerku :D

:P tak czasami bywa, oniak dawal mi znac gdzie jestescie SMS-ami - dzieki brachu :a4fan:

bylismy na rowerkach przy pasie startowym, fajnie samoloty nad glowami ladowaly, za***isty bombowec lecial tak nisko, ze za kolo mozna bylo go zlapac

potem wpadlismy na browarek i dopiero ok 18 bylismy na lodach :decayed:

Opublikowano

Jeden z najmniej przespanych weekendów w tym roku... :bicz::thumbup:

jutro w końcu się wyśpie :decayed:

Opublikowano

Jeden z najmniej przespanych weekendów w tym roku... :bicz::thumbup:

jutro w końcu się wyśpie :decayed:

Wypadałoby - wegetacja całkowita :polew: :polew:

Opublikowano

Acha - i zamknąłem ankiete :tongue4:

Bilet jest - acz miło widzieć jak bardzo chcecie wpadać na imprezki :drunk: teraz się wam ukruci :evil::decayed:

Opieką nad Angie w wawie należy do obowiązków naszego Lukasa a na południu ogarnie temat :afro:

Opublikowano

Opieką nad Angie w wawie należy do obowiązków naszego Lukasa

Be precise. Lukas ma wynikający z ankiety obowiązek wspólpracować w tym zakresie z Lookier'em.

teraz się wam ukruci

No, co Ty :shocked: nikt Ci nie powiedział??? Już się przyzwyczailiśmy i w najbliższy piątek też przyjeżdża ekipa balować :polew:

Maine bluze - remember bitte, bo bardzo jestem z nią emocjonalnie związany i mogę za nią ;( :tongue4:

Opublikowano

Witek czy ty pamiętasz jak udawałeś ściane? :sick3: W pewnym momencie to myślałem, że się wogóle z nią zlałeś :oklaski: :hi::thumbup::notworthy:

Opublikowano

Daj spokój :D . Trochę się za dobrze bawiłem i pewne wydarzenia ogarnęła pomroczność jasna :polew:, ale resztki świadomości zachowałem. Ale niewelkie :polew:

Opublikowano

Oficjalnie jeszcze raz wszystkim dziekuje -

Poź za przygarniecie kropka, profi opieke i pokazanie wawki - z tej dobrej i zlej strony :polew:

Adas - polendwiczka mimo, ze krwista wypas - knajpka naprawde zrobila na mnie wrazenie

Zolw - jak bede mial ochote na lodzika, to wale prosto do Ciebie :rolleyes:

Calej ekipie za swietna atmosfete

DZIEKI!! Zapraszam do siebie :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.