Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj norbi, norbi - podpytaj Pozia, o ktorej wylecialem od niego - niedowiarek jeden :bicz2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czas przejazdu się zgadza :thumbup:

To, że coś tam z eską Nrobiego to było po :drunk: :drunk: :decayed: wiec nie ma o czym mówić :naughty:

Opublikowano

Malik, fotki pierwsza klasa, widziałem podobną akcję - tylko nie miałem aparatu ze sobą zeby fotki zrobić.

Niektórzy to potrafią zrobić z niczego coś :polew:

Opublikowano

A ja dzis kolejną nockę w robocie. Nawet wku*wiać się nie mam siły.

Opublikowano

Wiciu to widze ze ty juz podobnie zaczynasz jak ADAM !! :polew:

Opublikowano

Wiciu widzę że szykuje się jakaś nowa promocja....... daj znać co tam rezasz .....

Norbi ... czyżbyś miał małego nerwa ? Mam nadzieję że jak się wybierzemy do Kraka to zobaczymy jak Murzyna :audi: śmiga

Wy mi lepiej powiedzcie co tam wyszło u Rogala ... Jak tam Adasia furka, będzie jeździła ??

Opublikowano

Witek dawaj ze mną do NYC :thumbup: Tam w dzień praca a wiedzorem WDK :bicz2: :gwizdanie: :dance: :gwizdanie: :drunk::decayed::naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 19:30 _________________________________________________Hornet co ty się tak dopytujesz jak ty czasu nie masz, żeby podjechać do Rogala :polew:

Pewnie ja z USA wróce a ty nadal nie będziesz miał programu :polew:

Opublikowano

spoko spoko, narazie mam inne problemu na głowie :bicz2: :bicz2: chodzę wkur* ny na masę... dobra uciekam do siebie do domu

Opublikowano
na masę

nie no co ty masowke robisz przeciez to my z oniakiem mielismy cwiczyc zeby przybrac na wadze :D

Pewnie ja z USA wróce a ty nadal nie będziesz miał programu

cos czuje ze ty predzej wrocisz niz wylatywales :tongue4:

Opublikowano

Wiciu widzę że szykuje się jakaś nowa promocja....... daj znać co tam rezasz .....

Norbi ... czyżbyś miał małego nerwa ? Mam nadzieję że jak się wybierzemy do Kraka to zobaczymy jak Murzyna :audi: śmiga

Wy mi lepiej powiedzcie co tam wyszło u Rogala ... Jak tam Adasia furka, będzie jeździła ??

:slina:
Opublikowano

hornet - jak dostane wykresik, to Ci wysle. Autko zmienilo calkowicie charakterystyke. Teraz jezdzi nadzwyczaj plynnie przyjemnie i szybko :decayed:

Odnosnie Adasia - in progress. Mysle, ze sie pochwali jak efekty

Opublikowano

Poziek sie chwalil ostatnio ze Q daje rade w myciu ale nie mowil ze farbowała włosy :shocked: Poziek ile za mycie :thumbup:

Opublikowano

Dostałem najnowsze info Q myje tylko i wylacznie sedaniki, pazdziochowatych avantow nie rusza :D

Opublikowano

e tam ,,, to tylko plotki :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

No, Wy już żywcem nie macie o czym gadać :polew: Dałaby Ci Q mycie autka Lukas :decayed:

Ja to z Adamem na kotleta to bym się zamienił. A z USA bym nie wrocił - dlatego nigdy tam nie poechałem :D

No, filmik mi się załadował. Ja go już gdzieś ten teges. Nawet pomyślałem Luki, że to Twoją pucuje.

Oglądałem trochę dzisiaj trochę ofert autek w USA. No potrafią zadziałać na wyobraźnię, takie fajne B7-meczki za ok 10 tys $

.

.

.

.

.

po powodzi na ten przykład :polew:

Opublikowano

ja na takie mycie to tylko tak moge zareagowac :drool: :D

A Q to moje czaderskie felgi mysle ze by umyla :decayed:

oj jutro bedzie lisc od Pozia :notworthy:

Opublikowano

oj dziewczyny :mysli: :mysli:

to była moja furka, panna ma na imie Nikol, daje rade :decayed:

Wysłałem ją właśniedzisiaj do Lublina, ma Hugowi umyć maske...pośladkami :drool: :drool: :decayed:

Opublikowano

Poziu daj namiary .... zatrudnię ją do polerowania maski :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.