Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co mam kochanie dla Ciebie uczynić :>??

Ty Norbi to masz podjeście do kobiet :D :D :oklaski: :oklaski:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi to wiesz stary wyjadacz inne doswiadczenie itp. nie to co my mlodzi erotomani gawedziarze :drool:

Opublikowano

Lukas ja bede rano 7 lipca w Wawie to moze sie jakos dogadamy co to wyjazdu nad morze :dance:

Opublikowano

no ja 7 lipca z rana bede wylatywal takze Niunia :drunk: i :dance: nad MORZEM :decayed:

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem gdzie nad morzem wyladuje, to sie dopiero zobaczy :drool:

ale jak tylko gdzies wyladuje to dam znac :dance:

Opublikowano

Lukas weź dla mnie ten smycz na klucze :bicz2:

Opublikowano

a ty ile chciales bo juz nie wiem wydaje mi sie ze jedna :mysli:

Niunka bedziemy walczyc z ta woda :thumbup:

Opublikowano

Lukas

Mnie koszulek zabierz pls

Jaką smycz :blink: Czyżby druga tura już ten teges :shocked:

No, nie - rozumiem, że to "poza obiegiem" :naughty:

Opublikowano

i z ta zwykla :dance: i ta ognista :drunk: wszystko da sie zalatwic :dance:

Opublikowano
Lukas

Mnie koszulek zabierz pls

mam w samochodzie

No, nie - rozumiem, że to "poza obiegiem"

dokladnie to moje tajne zapasy :decayed:

i z ta zwykla i ta ognista wszystko da sie zalatwic

ja nie wiem po co ja z panna nad ta wode jade :D

Opublikowano

ja tez nie wiem wiesz... :polew: :polew: :polew:

jak to po co, poopalac sie an sloneczku, powdychac troszke jodu itp itd :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co to sie dzieje jako pierwszy ze spotu wrocilem :thumbup: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 22:16 _________________________________________________a oto najnowszy patent mega rezaczy spotowych " Światła zespolone" w aucie Żółwia :thumbup: jakby byli jeszcze jacys chetni to prosze zabrac opaski zaciskowe :D

adbf6adcdff9aa39.jpg

Opublikowano

No panowie odkryłem nowego majstra od czipowania..... :drool: ma hamownię jeszcze nei wiem jak robi ale się dowiem namawiałen go na zniżki dla klubowiczów naszego klubu wyraził zainteresowanie, więcej opowiem jak będę znał konkrety.

Opublikowano

Kichol ty jeszcze nie zarejestrowales a juz bedziesz chipowal :shocked:

Opublikowano

No co Ty Lukas nastepna imprezka sie szykuje :shocked:

tym razem na torwarze :D

Opublikowano

Kichol ty jeszcze nie zarejestrowales a juz bedziesz chipowal :shocked:

e no ....tego do czipowania rejestracja jest nie potrzebna a czip majster jeszcze jest nieznany przynajmniej ja o nim nie słyszałem, facet mieści się w Regułach obok Ursusa i Piastowa.....jak ktoś ma wiadomości na temat tego gościa to prosze się podzielic

Opublikowano

Super 1szy spocik odbyłem :>

Super ludziska,miła atmosfera :)[nie to co na spotach hond type erów] :wink4:

Dzieki za info na temat mojego avanciora, nie wiedziałem o paru szczegółach...jestem oświecony :shocked:

ps.Co do Warsztatu w Regułach o nazwie CHIPTUNING to byłem tam klientem i gość może na tuningowaniu sie zna ale prostej usterki mi nie naprawił(po 3 dniach sam ją znalazłem)

Opublikowano
Super 1szy spocik odbyłem

zapraszamy na kolejne :a4fan:

Super ludziska,miła atmosfera

miło bylo bo oniak byl trzezwy co innego jak jest po :drunk::polew:

Kichol nie wymyslaj my mamy tylko 2 tjunerow Masters i Rogal !!

Opublikowano

dzisiaj krwawy spot byl...Lukaszku na kolanko i :bicz3:

1szy spocik odbyłem :>

Super ludziska,miła atmosfera :)[nie to co na spotach hond type erów]

hehe chetnie poslucham nastepnym razem jak ich spot wyglada ;)

Opublikowano
Lukaszku na kolanko

ale to nie ja załozylem Ci opaske :tongue4: ja tylko ja pozyczylem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.