Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Kpina to to jest od początku. Ale poważnie dzisiaj wzrost o 2 KM .

Pewnie program jest zjebany , poprawią i będzie latał.

Poź jak tam w USA ? Wszystko cacy ? Dawaj jakieś foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tjuningowcy...bawcie sie swoimi kuniami mechanicznymi, killujecie Tico i inne sprzety :P

"bujany fotel exclusive team" jedzie za niedlugo na Mazurki odreagowac tydzien w miescie :P

....jeszcze tylko traska do zrobienia a potem grillek i :drunk:...prawie jak u pozka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tjuningowcy...bawcie sie swoimi kuniami mechanicznymi, killujecie Tico i inne sprzety :P

"bujany fotel exclusive team" jedzie za niedlugo na Mazurki odreagowac tydzien w miescie :P

....jeszcze tylko traska do zrobienia a potem grillek i :drunk:...prawie jak u pozka :th:

Żeby nie pogoda, to byśmy Żółwiku razem popili :drunk::dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu, dla mnie bomba :D Myślałem że mieli Ci tylko przód wyklepać.. a tu widzę że i w kolorek poszedłeś nowy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu, dla mnie bomba :D Myślałem że mieli Ci tylko przód wyklepać.. a tu widzę że i w kolorek poszedłeś nowy :th:

kolorek jak kolorek.....ale ja tu widze ze Wiciu poszedl na maxa....nawet kierownice kazal zamontowac po prawej stronie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc słuchajta..ile mocy wyszło już wiecie..rozmawiałem wczoraj z Tomkiem i mówił że to była tylko poprawka softu zeby nie kopcił..auto wciąż kopci ale troche mniej niż ostatnio widzieliście..dodatkowo zauważyliśmy nieszczelność w układzie (rura dochodząca to FMICa puszczała powietrze - na spawie tzn za mocno wypolerowi) podjade na poprawki..jeśli chodzi o przepływkę to jest okej..Tomek napisał że dziwne że kopci bo mu dał spore doładowanie a benzynki mało..trubo ma lekkie luzy (pewno będzie regeneracja lub nowe), wtryski będziemy wstawiać jakieś nowe lub od ARLa..program jeszcze Tomek będzie robił po powrocie..to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc słuchajta..ile mocy wyszło już wiecie..rozmawiałem wczoraj z Tomkiem i mówił że to była tylko poprawka softu zeby nie kopcił..auto wciąż kopci ale troche mniej niż ostatnio widzieliście..dodatkowo zauważyliśmy nieszczelność w układzie (rura dochodząca to FMICa puszczała powietrze - na spawie tzn za mocno wypolerowi) podjade na poprawki..jeśli chodzi o przepływkę to jest okej..Tomek napisał że dziwne że kopci bo mu dał spore doładowanie a benzynki mało..trubo ma lekkie luzy (pewno będzie regeneracja lub nowe), wtryski będziemy wstawiać jakieś nowe lub od ARLa..program jeszcze Tomek będzie robił po powrocie..to tyle :)

Rormalnie Poziowy bis :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa sie wczoraj nawaliłem uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Adaś jak qwa nowe turbo ? A ta twoja to co ? Myślałem że ci wsadzili nowe flaki do niej , a to sie już sra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc słuchajta..ile mocy wyszło już wiecie..rozmawiałem wczoraj z Tomkiem i mówił że to była tylko poprawka softu zeby nie kopcił..auto wciąż kopci ale troche mniej niż ostatnio widzieliście..dodatkowo zauważyliśmy nieszczelność w układzie (rura dochodząca to FMICa puszczała powietrze - na spawie tzn za mocno wypolerowi) podjade na poprawki..jeśli chodzi o przepływkę to jest okej..Tomek napisał że dziwne że kopci bo mu dał spore doładowanie a benzynki mało..trubo ma lekkie luzy (pewno będzie regeneracja lub nowe), wtryski będziemy wstawiać jakieś nowe lub od ARLa..program jeszcze Tomek będzie robił po powrocie..to tyle :)

poprosze Twoje wtryski ladnie spakowac i wyslac na moj adres :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem, ze w tym roku jest wysyp za***istych dupeczek w mieście - normalnie koks :thumbup: chyba zaczne robić fotki i wklejać do jakiejś galerii :drool: :evil:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 02:52 _________________________________________________i jak tam imprezka u mnie?? mamuska była zadowolona?? :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam imprezka u mnie?? mamuska była zadowolona??

brykiet rormalnie, Ono zarzygał trawnik, a Wit się w to wywrócił. Angela połamała szpilki tańcząc z Żółwiem :D:polew::decayed::drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Norbi zapomniałeś jeszcze dopisać że Klaudyna trenowała sobie wyjazd do garażu Poziową furą no i niestety stało się :drunk: :oklaski: przód do wymiany..troche dach :notworthy: naruszyła konstrukcje..no i dach garażu leży na Twoim dachu..samochód tak się obiżył że nie będziesz już musiał wstawiać sprężyn :decayed: a no i Twoja siostra ma nowego chłopaka..>TOMBOY :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i Twoja siostra ma nowego chłopaka..>TOMBOY :afro:

Buahahahaha to teraz bedzie można tomboyową kase ściagnąć z Pozia bo w rodzinie wszystko wspólne :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie teraz $$ odebrać w postaci trixenonów :dance: od pozia..lub DVD :drool: (albo i to i to) w końcu procenty rosły.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...