Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema paszczaki :hi:

Jak mówiłem dzisiaj w pracy o tej lasce co była w manewrze to wszyscy się posikali ze smiechu. :decayed: Kokos szkoda, że tego nie nagrałeś.

jak bym nagral to wreszcie mialaby dziewczyna film ze soba w roli glownej :polew: :polew:

Opublikowano

siema paszczaki :hi:

Jak mówiłem dzisiaj w pracy o tej lasce co była w manewrze to wszyscy się posikali ze smiechu. :decayed: Kokos szkoda, że tego nie nagrałeś.

jak bym nagral to wreszcie mialaby dziewczyna film ze soba w roli glownej :polew: :polew:

jaki dałbyś tytuł :naughty: "M jak mdłości" czy M jak "mameła" :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Moskal.. daj się wypróżnić swojej skrzynce bo zapchana :decayed:

wykonane panie :wink4:

Opublikowano
:hi: Panowie wpadłem do Was na chwilke zyczyć Wam szczęsliwego nowego roku !!! :hi:
Opublikowano

siema paszczaki :hi:

Jak mówiłem dzisiaj w pracy o tej lasce co była w manewrze to wszyscy się posikali ze smiechu. :decayed: Kokos szkoda, że tego nie nagrałeś.

jak bym nagral to wreszcie mialaby dziewczyna film ze soba w roli glownej :polew: :polew:

jaki dałbyś tytuł :naughty: "M jak mdłości" czy M jak "mameła" :gwizdanie: :kox:

M jak manewr :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

Zielonemu dziekuje za kropka. Zawsze to dodatkowy prezent na swieta :kox:

Opublikowano

mooordeeeczki, sprawa jest. kto idzie na piwo ? dzisiaj, zaraz. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zielonemu dziekuje za kropka. Zawsze to dodatkowy prezent na swieta :kox:

coś zmalował :?:

mooordeeeczki, sprawa jest. kto idzie na piwo ? dzisiaj, zaraz. :naughty:

ehhh browarka bym przyjął, ale w robocie siedzę :wallbash:

Opublikowano

W końcu moge pisać bez cenzury i od razu wyskakuje na forum :kox: :kox: :kox: :kox:

kogo tu dojechać :mysli: , a z kapelusznikiem rozlicze sie na zlocie , a w zasadzie rozliczymy sie z Poziomką , a jestesmy znani z pewnych rzeczy które robimy tylko we dwoje + jakaś kobieta , tym razem zrobimy wyjątek - to nie będzie kobieta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

znaczy d*pa go będzie boleć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem czy Poziek bedzie preferowal w meskich :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem czy Poziek bedzie preferowal w meskich :gwizdanie:

on tylko w takich, giejnia to jego życie :cool1:
Opublikowano

Nie wiem czy Poziek bedzie preferowal w meskich :gwizdanie:

jestem z nim po słowie , wszystko załatwione :good: , założymy po 2 durexy :wink4:

giejnia to jego życie :cool1:

powiem ci że znam go dobrze z "tej" strony i złego słowa nie powiem na chłopaka :good:

no chyba ze prowadzi podwójne życie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________wszystko wraca do normy - Pan pierwszy :good:

witajcie dziewczęta :hi:

Opublikowano

Eloł :decayed::naughty:

Opublikowano

siema :)

Syn: jak się wchodzi to się puka; Ojciec: jak się puka to się zamyka! :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.