Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Na jutrzejszym spocie się małe rezanie szykuje.

SeeeeeeeebMis!!! Będziesz???!!! Daj znać, bo jak ma Cię nie być, to się bym do Ciebie wybrał, coby VAG auto pooglądał. Sprawa dosyć pilna. :)

dam rade, chyba że jakieś niespodziewane wypadki się przydarzą, ale planuje być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Na jutrzejszym spocie się małe rezanie szykuje.

SeeeeeeeebMis!!! Będziesz???!!! Daj znać, bo jak ma Cię nie być, to się bym do Ciebie wybrał, coby VAG auto pooglądał. Sprawa dosyć pilna. :)

dam rade, chyba że jakieś niespodziewane wypadki się przydarzą, ale planuje być :)

Witek spoko spoko jesteś drugi w kolejce :angry: i nie krzycz bo będzie mandat a potem :bicz3: no może będę miał lekkie spóźnienie to może się załapiesz

Sebmiś mam nadzieję ze nie zapomniałeś o mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz Kichol. Dogadamy się. Nową brykieś kupił - trza ją sprawdzić. A jak już ekipa będzie miała materiał do szydery (no chyba nie spodziewasz sie, ze będą się zachwycać :decayed:), to z SebMis'em popracujemy :polew:

Popularność SebMis'a rośnie, żeby tylko nie zaczął jej wyceniać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz Kichol. Dogadamy się. Nową brykieś kupił - trza ją sprawdzić. A jak już ekipa będzie miała materiał do szydery (no chyba nie spodziewasz sie, ze będą się zachwycać :decayed:), to z SebMis'em popracujemy :polew:

Popularność SebMis'a rośnie, żeby tylko nie zaczął jej wyceniać :D

hehehe potestować możemy ale tylko na postoju......ja jeżdżę tylko do 60 w zabudowanym :> ale mam boskie płomienie na boczku takie jak na zdjęciu więc pozwolę sfotografować :wink4:

Adamooo: jak możesz to weż wyjmaki do radia muszę mu podrezać pare niutków bo słabo abla.....no i mam dwie czerwone diody :naughty: które świecą na ...czerwono normalnie kox do jutra bracia.

A może wiecie kto wjechał dzisiaj czarną A6 w policyjny samochód na Ochocie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jutro będe..trza poupalać trochę nowy nabytek :evil: KICHOL kiedy opijamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend proponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb to prosze o 100 kuni, abo sto pińdzisiont, dziś zostałem zkilowany :wallbash: rormalnie poprosze tu ikonkie z liną co bym mógł się targnąć :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb to prosze o 100 kuni, abo sto pińdzisiont, dziś zostałem zkilowany :wallbash:

zawsze znajdzie sie szybszy...napisz lepiej co to bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Uno turbo i teraz Norbi wstydzi sie przyznac mnie tam ostatnio :bicz: A8 4,2 ale jaka byla przyjemnosc tak stanac w szaranki :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi no pisz !! Ja stawiam, że civic 1989r :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakies TDI ..... :polew:

albo Daewoo TICO :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, ja pierdziutam. Nie mów, ze to była jakaś pomoc dydaktyczna :shocked:

zdjcie00111pz4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być ... dwie szuszarki nie dały rady ... Norbi dawj info co nauczyło Cię pokory (jeżeli Cię nauczyło) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być ... dwie szuszarki nie dały rady ... Norbi dawj info co nauczyło Cię pokory (jeżeli Cię nauczyło) ;)

Dajcie już spokój chłopakowi, bo się całkowicie załamie - sprzeda swoją niunię i kupi "pomoc dydaktyczną" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu ma padac :wallbash: Umawiamy sie na Torwarze czy od razu w Promenadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Promenadę, tylko jakić cieplejszy kąt - zapomniałem kurtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Promenadę, tylko jakić cieplejszy kąt - zapomniałem kurtki.

Może to samo piętro tylko bardziej w głębi, żeby tak nie wiało. Ja wpadnę dopiero po 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...