Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jutrzejszym spocie się małe rezanie szykuje.

SeeeeeeeebMis!!! Będziesz???!!! Daj znać, bo jak ma Cię nie być, to się bym do Ciebie wybrał, coby VAG auto pooglądał. Sprawa dosyć pilna. :)

dam rade, chyba że jakieś niespodziewane wypadki się przydarzą, ale planuje być :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na jutrzejszym spocie się małe rezanie szykuje.

SeeeeeeeebMis!!! Będziesz???!!! Daj znać, bo jak ma Cię nie być, to się bym do Ciebie wybrał, coby VAG auto pooglądał. Sprawa dosyć pilna. :)

dam rade, chyba że jakieś niespodziewane wypadki się przydarzą, ale planuje być :)

Witek spoko spoko jesteś drugi w kolejce :angry: i nie krzycz bo będzie mandat a potem :bicz3: no może będę miał lekkie spóźnienie to może się załapiesz

Sebmiś mam nadzieję ze nie zapomniałeś o mnie :naughty:

Opublikowano

Luz Kichol. Dogadamy się. Nową brykieś kupił - trza ją sprawdzić. A jak już ekipa będzie miała materiał do szydery (no chyba nie spodziewasz sie, ze będą się zachwycać :decayed:), to z SebMis'em popracujemy :polew:

Popularność SebMis'a rośnie, żeby tylko nie zaczął jej wyceniać :D

Opublikowano

Luz Kichol. Dogadamy się. Nową brykieś kupił - trza ją sprawdzić. A jak już ekipa będzie miała materiał do szydery (no chyba nie spodziewasz sie, ze będą się zachwycać :decayed:), to z SebMis'em popracujemy :polew:

Popularność SebMis'a rośnie, żeby tylko nie zaczął jej wyceniać :D

hehehe potestować możemy ale tylko na postoju......ja jeżdżę tylko do 60 w zabudowanym :> ale mam boskie płomienie na boczku takie jak na zdjęciu więc pozwolę sfotografować :wink4:

Adamooo: jak możesz to weż wyjmaki do radia muszę mu podrezać pare niutków bo słabo abla.....no i mam dwie czerwone diody :naughty: które świecą na ...czerwono normalnie kox do jutra bracia.

A może wiecie kto wjechał dzisiaj czarną A6 w policyjny samochód na Ochocie???????

Opublikowano

ja też jutro będe..trza poupalać trochę nowy nabytek :evil: KICHOL kiedy opijamy ?

Opublikowano

Ten weekend proponuję.

Opublikowano

Seb to prosze o 100 kuni, abo sto pińdzisiont, dziś zostałem zkilowany :wallbash: rormalnie poprosze tu ikonkie z liną co bym mógł się targnąć :bicz:

Opublikowano

Seb to prosze o 100 kuni, abo sto pińdzisiont, dziś zostałem zkilowany :wallbash:

zawsze znajdzie sie szybszy...napisz lepiej co to bylo ;)

Opublikowano

Pewnie Uno turbo i teraz Norbi wstydzi sie przyznac mnie tam ostatnio :bicz: A8 4,2 ale jaka byla przyjemnosc tak stanac w szaranki :thumbup:

Opublikowano

Norbi no pisz !! Ja stawiam, że civic 1989r :P

Opublikowano

pewnie jakies TDI ..... :polew:

Opublikowano

pewnie jakies TDI ..... :polew:

albo Daewoo TICO :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Norbi, ja pierdziutam. Nie mów, ze to była jakaś pomoc dydaktyczna :shocked:

zdjcie00111pz4.jpg

Opublikowano

Nie może być ... dwie szuszarki nie dały rady ... Norbi dawj info co nauczyło Cię pokory (jeżeli Cię nauczyło) ;)

Opublikowano

Nie może być ... dwie szuszarki nie dały rady ... Norbi dawj info co nauczyło Cię pokory (jeżeli Cię nauczyło) ;)

Dajcie już spokój chłopakowi, bo się całkowicie załamie - sprzeda swoją niunię i kupi "pomoc dydaktyczną" :polew: :polew:

Opublikowano

Obstawiam stuningowane punto 1.1

Opublikowano

Dzisiaj znowu ma padac :wallbash: Umawiamy sie na Torwarze czy od razu w Promenadzie?

Opublikowano

Proponuję Promenadę, tylko jakić cieplejszy kąt - zapomniałem kurtki.

Opublikowano

mam kocyk :evil:

a nawet dwa

Opublikowano

Proponuję Promenadę, tylko jakić cieplejszy kąt - zapomniałem kurtki.

Może to samo piętro tylko bardziej w głębi, żeby tak nie wiało. Ja wpadnę dopiero po 20:00.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.