Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na razie sie tylko miziamy pisiorami

Posmarujcie się czymś na tarcie bo wam skóry pozłażą od tego miziania :polew: :polew:

Mam wreszcie filmiki z zeszłego czwartku :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Moja żona poskładała się ze śmiechu jak zobaczyła Twój filmik w wózku :polew::decayed:

I powiedziała, że sanki to lipa..nie ma to jak worek z sianem :kox: :kox:

Ja pier***e.. Ale się uśmiałem :polew:

Ja tysz..dopóki nie wyobraziłem sobie Poźka z Majkelem Boltonem w tej scenerii :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal aż taki piękny nie jest :decayed::polew: :polew: :polew::kox:

PIRDOLISZ :shocked:

:kox:

Opublikowano

Moskal aż taki piękny nie jest :decayed::polew: :polew: :polew::kox:

PIRDOLISZ :shocked:

:kox:

popatrzcie na jego zdjecie w profilu...

Opublikowano

Modern Talking :kox:

Opublikowano

popatrzcie na jego zdjecie w profilu...

toż to nie ja , to Dieter Bohlen :good::kox:

Opublikowano

A nie Oliver Kahn ? :decayed:

Opublikowano

A nie Oliver Kahn ? :decayed:

ten z fotki za szczupły i nie ma mordy jak pittbull[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:49_________________________________________________Nosfer a tego pana po lewej w moim profilu poznajesz ??? powinieneś :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal ten koles w czapeczce ma spoko wdzianko ale jakiś pedał Ci sie wbił w kadr :decayed::polew:

Opublikowano

Nie znam się na gębach :wink4:

Opublikowano

A nie Oliver Kahn ? :decayed:

ten z fotki za szczupły i nie ma mordy jak pittbull[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:49_________________________________________________Nosfer a tego pana po lewej w moim profilu poznajesz ??? powinieneś :gwizdanie:

tom cruise??

Opublikowano

A nie Oliver Kahn ? :decayed:

ten z fotki za szczupły i nie ma mordy jak pittbull[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:49_________________________________________________Nosfer a tego pana po lewej w moim profilu poznajesz ??? powinieneś :gwizdanie:

tom cruise??

Niee.. Ja sadze ze to Chuck Norris :cool1:

Opublikowano

.i.KALI.i. co tam taki maluteńkim druczkiem napisałes :naughty:

"I tak wiadomo, że jestem najlepszy tylko daje Wam fory żebyście chcieli ze mną jeździć"

chłopak chce być na prawdę kofany :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Duże cycki są lepsze niż małe cycki :cool1:

Opublikowano

Duże cycki są lepsze niż małe cycki :cool1:

zlota mysl dnia :punk:

Opublikowano

Duże cycki są lepsze niż małe cycki :cool1:

Wiciu ... a cos tak nagle po pol roku tak odpalil z tymi cyckami :))))

Aczkolwiek punkt widzenia bardzo celny :decayed:

Opublikowano

Wiciu ... a cos tak nagle po pol roku tak odpalil z tymi cyckami :))))

będziesz w wieku tego dziadka to też będziesz z półrocznym opóźnieniem :decayed:

Opublikowano

Duże cycki są lepsze niż małe cycki :cool1:

uja prawda, pierwszy raz się z Tobą nie zgodzę

1257488201_by_Zacekkk_500.jpg

Kiego uja nie widzę na podglądzie załączonego obrazka?

[mod]źle skopiowany adres - poprawione[/mod]

Opublikowano

A nie Oliver Kahn ? :decayed:

ten z fotki za szczupły i nie ma mordy jak pittbull[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 15:49_________________________________________________Nosfer a tego pana po lewej w moim profilu poznajesz ??? powinieneś :gwizdanie:

tom cruise??

Niee.. Ja sadze ze to Chuck Norris :cool1:

to musi byc Gollob,Moskal zawsze mowil ze on jest najlepszy :polew:

Opublikowano

Duże cycki są lepsze niż małe cycki :cool1:

Wiciu ... a cos tak nagle po pol roku tak odpalil z tymi cyckami :))))

Aczkolwiek punkt widzenia bardzo celny :decayed:

No, ze po pół roku - lajf.

Jak to mówią: w nagrodę za ciężką pracę 8 godzin dziennie, zostałem szefem żeby teraz ciężko pracować 12 godzin dziennie :kox:

Wiciu ... a cos tak nagle po pol roku tak odpalil z tymi cyckami :))))

będziesz w wieku tego dziadka to też będziesz z półrocznym opóźnieniem :decayed:

:doh1: A ten nieustanny kompleks przedszkolaka :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.