Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie sprawdziłem i największy mam 13. Pamiętam, że oniak miał szpanerski zestaw kluczy. A coś cicho siedzi :)

Do świec jest specjalny klucz, taki żeby w niego świeca weszła.

Nie odkręcisz przecież pierwszym kluczem z domowego pudełka z narzędziami :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KTO MOZE NA JUTRO PRZYWIEZSC KLUCZ 16 DO WYMIANY SWIEC?

Jak sie do kupy poskładam to biore mój warsztat do avanciora i podbijam na spot - będziesz miał klucze potrzebne.

Opublikowano

Właśnie sprawdziłem i największy mam 13. Pamiętam, że oniak miał szpanerski zestaw kluczy. A coś cicho siedzi :)

Do świec jest specjalny klucz, taki żeby w niego świeca weszła.

Nie odkręcisz przecież pierwszym kluczem z domowego pudełka z narzędziami :D

Tak, te specjalne klucze mają systemik do przytrzymywania świecy żeby nie wypadła z klucza. Ale zwykłym też odkręcisz jeśli tylko będzie miał wystarczająco długą przedłużkę i jeśli jest dojście żeby złapać świecę.

Opublikowano

Jak sie do kupy poskładam to biore mój warsztat do avanciora i podbijam na spot - będziesz miał klucze potrzebne.

Dobra, to daj znać czy na 100%, bo wtedy ja nie będę kombinował.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 22:27 _________________________________________________

Tak, te specjalne klucze mają systemik do przytrzymywania świecy żeby nie wypadła z klucza. Ale zwykłym też odkręcisz jeśli tylko będzie miał wystarczająco długą przedłużkę i jeśli jest dojście żeby złapać świecę.

Mają lub nie. Ale chodziło mi generalnie o to żeby właśnie była na tyle długa żeby świeca weszła. :D

Trochę źle się wyraziłem.

Opublikowano

motor i lukaszr :th: wielkie dzieki :a4fan:..mam nadzieje, ze uda sie cos wykombinowac

Opublikowano

cichutko... wszyscy śpią :D

T-żółw spakowałem narzędzia coś jeszcze potrzebujesz?

Opublikowano

mister T ale żeś zamieszania narobił. Promenada sewodnia?

Opublikowano

dokladnie ....

Jest zimno więc może jakiś napój walniemy ....... grzańca?? :decayed: :decayed:

Opublikowano

To ja targam alarmownie a Ty mister Lukaszr nie docierasz :bicz3:

Opublikowano

co tam chopy..jak tam spocik ? jakies rezanko było ? :D

Opublikowano

SebMisowi lapek od Vaginowania rozgrzał sie do białości. :decayed: wsazystkich brał na warsztat, nawet Ono zdejmował sobie kuce, bo za bardzo mu za***rdala i jak jedzie najebany to w czarne nie może wcelować :dance:

Opublikowano

Sorki, ze nie mogłem dzisiaj wpaść. Plan na wieczór się dosyć zagęścił. Przywioze cukierki za tydzień :)

Opublikowano

Sorki, ze nie mogłem dzisiaj wpaść. Plan na wieczór się dosyć zagęścił. Przywioze cukierki za tydzień :)

i helikopter :D

motor jeszcze raz dzieki za profi klucze i pomoc :a4fan::thumbup:

Opublikowano

Spocik spoko...

Teraz potrzebuję na jutro do 11 moduł GPS na bluetooth.... tak żebym mógł sparować z palmtopem

Opublikowano

NO PROBLEM-od dziś jeżdżą w wozie bo nie mam siły ich wyjąć :gwizdanie: więć będziemy rokręcać co się da ;) jak odzyskam siły to warsztat tam otworzymy

[czynne wtorki 19-22] :naughty: wezmę podnośnik i kompresor.

Opublikowano

NO PROBLEM-od dziś jeżdżą w wozie bo nie mam siły ich wyjąć :gwizdanie: więć będziemy rokręcać co się da ;) jak odzyskam siły to warsztat tam otworzymy

[czynne wtorki 19-22] :naughty: wezmę podnośnik i kompresor.

I z kolejnego parkingu nas wygonią :polew: :polew:

Opublikowano

Z fortu Wola was wyrzucili??

Opublikowano

z media marktu na ostrobramskiej :disgust:

ale wole promenade :th:, nawet bardziej niz torwar

Opublikowano

W Carefour Reduta jest fajny mały parking i zawsze góra otwarta i ładna nawieszchnia :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.