Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bzykam wasze żony :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Która by Cię chciała.. :kox: napewno nie moja.. [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 16:24_________________________________________________

GIEJE

Gieje to jeżdzą czymś co się upodobniło do wyścigówki - czymś co sie nazywa mitasubiszi gejser - lanser. Wspomagają się elektroniką..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wspomagają się elektroniką..

hyhy :polew:

fakt, mam elektryczne szyby :decayed:

Opublikowano

napewno nie moja..

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu.. Przecież Ty sam się wstydzisz tego swojego samochodu, juz nawet nie mówisz jak on się nazywa tylko nadałeś mu imię żeńskie by reszta myślała, że Ty taki kozak jesteś.. :kox: :kox: :kox:

A co do "chłopaki nie płaczą" to stare to jest.. I to nie moje slowa Tylko Doroty.. mojej żony.. Sorry Poziek.. Ale to jej slowa - widziala Twoje zdjęcie..

Opublikowano

widziala Twoje zdjęcie..

kurde ja się zastanawiam skąd ty masz moje zdjęcia ?

w tym to najlepsze:

094bb65ef46d3ebL.jpeg

Opublikowano

widziala Twoje zdjęcie..

kurde ja się zastanawiam skąd ty masz moje zdjęcia ?

w tym to najlepsze:

094bb65ef46d3ebL.jpeg

:OMG::wtf: :wtf: :wtf::sick3: :sick3: :sick3:

jakas sesja byla??

Opublikowano

Bzykam wasze żony :tongue4: :tongue4: :tongue4:

W myślach..gdy dłoń polana jest oliwką Dżonsons & Dżonsons :polew: :polew:

jeszcze dodaj im

fwdlose.jpg

Korzeń..upominam ostatni raz..później zadzwonię do Twojej matki i powiem , że ściągasz pornosy i trzepiesz się na jej szlafrok kąpielowy :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:[br]Dopisany: Styczeń 18, 2010, 06:18:56 _________________________________________________Pany zupełnie odbijając od najpopularniejszego tematu czyli naszego Michasia :decayed: .. moja Mamuśka rozpoczęła prodakszyn akcesoriów do auta.. na razie odbył się test mieszka na wzór oryginału Passat B5 - skóra czarna perforowana !

dsc00285nk.jpg

dsc00280y.jpg

dsc00293a.jpg

Następna w kolejności jest kierownica trójramienna ... obszyta będzie cała w perforze, a u góry będzie czerwony paseczek..coś ala Personal lub Nardi :wink4:

Dobór kolorów nici wg. gustu i stopnie zboczenia :wink4:

Kolory skór są na razie ograniczone:

- czarna perfora

- czarna gładka

- szara gładka

- beż gładki

- k**ewska czerwień

Wszystkie mieszki robione będą w 100 % zgodności z oryginałem..a nie jak te wszystkie kondomy z allegro :wink4:

Opublikowano

No Ragga, mi się już podoba :>. Czekam na foto kiery :wink4:.

btw. Możecie mi powiedzieć czy ten wyświetlacz będzie pasował do mojego auta:

http://allegro.pl/item884504658_audi_a3_a_4_a4_a_4_wyswietlacz_temperatury_zew.html

Opublikowano

No Ragga, mi się już podoba :>. Czekam na foto kiery :wink4:.

Jak tylko Mamuśka okiełzna to wkleję dokładną fotę :wink4:

Dużym plusem jest to, że skóra prawdziwa i odporna na ścierania..a przy tym jest grubsza i nie wygląda jak kozi napletek ;)

Poprosiłbym jutro na spocie kogoś o wyciągnięcie mieszka z B5 i B6 bo trzeba mnie miarę :tongue4::decayed::wink4:

Opublikowano

Panowie, nie znacie może kogoś kto jeździ na trasie Gdańsk - Warszawa ?

Muszę 4 felgi z Gdańska przywieźć. Kurierem nie wyślę, bo zniszczą.

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

Byłem w sobote ap parówe i musze wam powiedzieć ze lakiernik odjebał kawał dobrej roboty , auto wygląda jak nowe , w sumie to przed wypadkiem mialem podrapane tylko zderzaki i klape z tylu , teraz wszystko śliczne i błyszczące :kox:

Opublikowano

Pimp my ride :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

joł bicze :D:polew:

Opublikowano

Panowie, nie znacie może kogoś kto jeździ na trasie Gdańsk - Warszawa ?

Muszę 4 felgi z Gdańska przywieźć. Kurierem nie wyślę, bo zniszczą.

Wyślij UPS-em, ja cały czas nimi wysyłam i nie mam z nimi problemów o zniszczone towary. A żeby było lepiej to niech ładnie zapakują na palecie i wyślą.

Opublikowano

:siema:

jade na deske, moskal nie dzwon do mnie :wink4:

Opublikowano

moskal nie dzwon do mnie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

jade na deske, moskal nie dzwon do mnie :wink4:

bede napierdalał raz za razem :kox:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.