Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Wytlumaczcie jeszcze swiezakowi :D gdzie dokladnie w promenadzie sie zjezdzacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wytlumaczcie jeszcze swiezakowi :D gdzie dokladnie w promenadzie sie zjezdzacie.

parking przedostatnie pietro.......od razu jak wjedziesz nie trudno zauwazyc.......a4 rzucaja sie w oczy :naughty:

jak ja trafilam to Ty nie bedziesz mial najmniejszego problemu........

bo wiesz ja to zawsze wszedzie bladze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Zólwik co ma ci tam juz leciec na torwarku tam juz wsio spadlo na pielegniarki

ja sie nie wypowiadam na temat spotu jutrzejszego bo mnie i tak nie bedzie :tongue4:

mam nadzieje ze dacie sobie sami rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pielegniarki siedzialy pod lazienkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli wszystko ustalone ;)

zapraszamy jutro na parking do Promenady :thumbup:

nowi ...w rózowych polo obowiazkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=tin1jc8YcS8

Tak wygląda parking na którym w różowym polo parkuje się na kopertę :D

http://pl.youtube.com/watch?v=tin1jc8YcS8

A tak wygląda trasa dojazdu...śledz to audi A4!!! A6 tam nie ma żadnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie czyste... poleccie jakas bezdotykowa myjke z automatycznym suszeniem, najlepiej na bielanach/okolicach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie czyste... poleccie jakas bezdotykowa myjke z automatycznym suszeniem, najlepiej na bielanach/okolicach :cool:

Jasne, ze czyste. Nawet nie myśl o przyjeżdzaniu brudną niuńką na spota. Ja zawsze myję na ciśnieniówce pod Fortem Wola. Później wystarczy na kilka chwil dociągnąć do 120-150 i autko samo się wysuszy. Trzeba tylko uważać na policję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że cichaczem rewolucję zrobiliście z tą Promenadą :D. Trza przedyskutować to raz a dobrze. Ja jakos bardziej Torwar widzę - większa przestrzeń.

Malik. Wczoraj widzialem A4 (ciemną B7) z nakładkami na drzwi takimi jak Twoje tylko pomalowanymi na srebrno i ... :polew: fatalnie zabawnie to wyglądało.

Podłokietnik sobie wczoraj wyrezałem :decayed:, kosztował 70 zeta :naughty:. Poza koniecznością lekkich poprawek montażu - była to jedna z lepszych decyzji podjętych odnosnie autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik sobie wczoraj wyrezałem :decayed:, kosztował 70 zeta :naughty:. Poza koniecznością lekkich poprawek montażu - była to jedna z lepszych decyzji podjętych odnosnie autka :)

oryginał czy z allegro .... ? ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A!

plati. Kiedy i gdzie mogę do Ciebie podjechać coby felunek obejrzeć - daj info pls (może być na PW)

ono. Będziesz dzisiaj? Pamiętaj o moich garach + potrzebuję namiary na typka w Poznaniu od którego kupiłeś felunek. Wybieram się w ten weekend.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 09:54:37_________________________________________________

oryginał czy z allegro .... ? ... :naughty:

No, co Ty ori za 70 zeta? :polew: :polew: :polew:

Oszyfiście Allegro. Kolorystycznie jakby ori - jestem b.zadowolony. Mógłby się tylko podnosić, ale nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik. Wczoraj widzialem A4 (ciemną B7) z nakładkami na drzwi takimi jak Twoje tylko pomalowanymi na srebrno i ... :polew: fatalnie zabawnie to wyglądało.

Czyli coś w klimacie Allroad.

7086-2001-Audi-Allroad%20Quattro.jpg

Tam są montowane srebrne listwy za dopłatą. Domyślam się, że w A4 może to średnio wyglądać.

BTW: Mam już długo oczekiwany obiektyw 10-20mm. Jeśli ktoś chce dobre foty wnętrza autka to zróbcie dzisiaj odkurzanie i zapraszam na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis jednak nie dam rady, musze odebrac kobiete z pracy ok. 20, a jutro z samego rana wylot na krotki urlop. Zamelduje sie w nastepny wtorek czystym i wysprzatanym, wiec poprosze malik o ladne zdjecia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś w klimacie Allroad.

Dokładnie. Tylko na fotce zapodanej przez Ciebie kolor felunku zgrywa sie z kolorem listew. Tam gdzie widziałem, było inaczej. Horror był

Na fotki się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis jednak nie dam rady, musze odebrac kobiete z pracy ok. 20, a jutro z samego rana wylot na krotki urlop. Zamelduje sie w nastepny wtorek czystym i wysprzatanym, wiec poprosze malik o ladne zdjecia :cool:

No niestety, za tydzień to mnie nie będzie bo mam urlop. Ale luzik, będę czesto aparat przywoził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plati. Kiedy i gdzie mogę do Ciebie podjechać coby felunek obejrzeć - daj info pls (może być na PW)

dzis na spocie bede chociaz na chwile

Bomba! Pamiętaj, ze dziś Promenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, co Ty ori za 70 zeta? :polew: :polew: :polew:

Oszyfiście Allegro. Kolorystycznie jakby ori - jestem b.zadowolony. Mógłby się tylko podnosić, ale nie narzekam.

z chromowana wstawka ? .... :naughty:

*taksiarze czesto takie maja .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam sprawe....

Dzisiaj na spocie prosze byc pod telefonami.....bo byc moze bedzie potrzebna pomoc drogowa z promenady :polew:

Oczywiscie mam nadzieje, ze sie nie rozklekotam na srodku drogi, no ale jak to mowia przezorny zawsze ubezpieczony....

Ale teraz juz serio...

Dzisiaj cos mi strasznie stukalo pod maska(chyba) i tak jakby cos sie przestawialo...

Normalnie, az sie boje wsiasc do auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...