Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany gdzie mozna kupić hidy "od ręki" ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie drodzy koledzy :hi:

Moskal znajdz na allegro kogoś z warszawy, zadzwon i podjedz. bedzie od reki :good:

Co do spalania groma to juz wiem, że jest po prostu gaz rozlegulowany. Musze podjechac i to ustawic i bedzie max 10 palil. :)

A fana bmw to ja rozumiem, można i jechać bmw do ślubu ale takim:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11065785

podoba mi się zajeebiście ta eMka :slina:

Jako 3-4'te auto mógłbym mieć, żeby czasem się przejechać 5 litrowym RWD. :naughty:

Opublikowano

Moskal co ze smyczkami? Będzie się coś działo w tym temacie w niedalekiej przyszłości?

Opublikowano

Moskal co ze smyczkami? Będzie się coś działo w tym temacie w niedalekiej przyszłości?

nie bedzie nigdy :kox:

ale moze jeszcze jedna by sie znalazła w mojej tajemnej skrzyni :kox: :kox: :kox:

chciałbyś ????

Opublikowano

Moskal co ze smyczkami? Będzie się coś działo w tym temacie w niedalekiej przyszłości?

nie bedzie nigdy :kox:

ale moze jeszcze jedna by sie znalazła w mojej tajemnej skrzyni :kox: :kox: :kox:

chciałbyś ????

+ te dwie moje co mi wisisz :naughty: Pamietasz jeszcze?

Opublikowano

+ te dwie moje co mi wisisz :naughty: Pamietasz jeszcze?

zdefraudowane/przedawnione :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal co ze smyczkami? Będzie się coś działo w tym temacie w niedalekiej przyszłości?

nie bedzie nigdy :kox:

ale moze jeszcze jedna by sie znalazła w mojej tajemnej skrzyni :kox: :kox: :kox:

chciałbyś ????

JAk sie znajda 2 to biore.. jak 1 tez biore..

Opublikowano

+ te dwie moje co mi wisisz :naughty: Pamietasz jeszcze?

zdefraudowane/przedawnione :kox: :gwizdanie:

Musze odkopać przelew z adresem zamieszkania :baseball: Rzeczywiscie sprawa przedpotopowa, ale ja nie zapominam :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:

Sprzęgło. Dwumas ;(

:laghing2:[br]Dopisany: Styczeń 22' date=' 2010, 05:15:24 [/size']_________________________________________________http://www.subito.it/audi-s4-2-7-biturbo-ravenna-10040806.htm :kox:

http://www.subito.it/audi-s4-2-7-biturbo-bari-10037152.htm

Kali..do Twojego groma w sam raz ... http://www.subito.it/motore-nuovo-ford-escort-coswort-varese-9137503.htm :kox:

Opublikowano

To co lecim na weekend :naughty:

68df8e5e1ed58030med.jpg

7d502b19da39ece3med.jpg

14a791b08a040dc1med.jpg

A i cos dla boberka :decayed:

d5b709d3cf9efb9c.jpg

Opublikowano

zolta koks, srebrna juz oklepana. tyle w temacie ide spac :sexinbed:

Opublikowano

:hi:

:sexinbed:

a ja wieczorem i przed chwilą :kox::tongue4:

Musze odkopać przelew z adresem zamieszkania

od poniedziałku do piątku jestem pod:

05-500 Piaseczno , ul.Dworska 1

piątek -niedziela

05-825 Grodzisk Mazowiecki , ul.Rumiankowa 1/11

A tak wogóle to chyba boberek dla ciebie miał te smycze , pytał sie kiedyś na spocie wszystkich czy to czasem nie dla nich , nawet mnie pytał :decayed:

daj mi na PW nr konta to ci oddam kase :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 05:50_________________________________________________

fakt, ta żółta wymiata :D

stoi tak na Wilanowie , strasznie poobijana ale kolor kox , jeździłem taka w Gran Turismo 2 więc najlepiej wiem jak to śmiga :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Moskal pracujesz w sobotę :?: o tej porze :shocked:

Opublikowano

Moskal pracujesz w sobotę :?: o tej porze :shocked:

nie, siedze w chacie ale sie wczoraj najebalem i poszedłam spać o 20:30 , obudziłem sie o 4 , ukułem P i co mam robić??? , przeglądam forum :kox: :gwizdanie:

Gregor , zadzwonie do ciebie około 9-10 :>

Opublikowano
  • Autor

Gregor , zadzwonie do ciebie około 9-10 :>

ołkiej :good:

Opublikowano

:hi:

karwa na tym mrozie musze samochod reanimowac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi: u mnie rano -19
Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.