Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a był by ktoś tak miły i może podzielił by się etka ??? :decayed: :decayed:

i mógłby na spota we wtorek zabrać ze sobą??? :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

ku***a to zagram chyba :polew::good:

Jak wygram to normalnie tez Ci kupię :decayed:

Kup lepiej mojej A2jkę bo żyć mi nie da :nose:..i zakłóca moje myśli o japońskim rwd :evil2::fool::sesese:

:decayed::naughty:

Opublikowano

ku***a to zagram chyba :polew::good:

Jak wygram to normalnie tez Ci kupię :decayed:

Kup lepiej mojej A2jkę bo żyć mi nie da :nose:..i zakłóca moje myśli o japońskim rwd :evil2::fool::sesese:

:decayed::naughty:

Ragga a może lepiej..

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Krolewskie-Audi,wid,11889759,wiadomosc.html

Opublikowano

Ja już lans to pełną pipką

project_khan_bentley_continental_gt-s-01.jpg

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja już lans to pełną pipką

project_khan_bentley_continental_gt-s-01.jpg

:naughty: :naughty:

A dzieciak nie dostanie choroby lokomocyjnej? :decayed::naughty:

Żygi z kaszki może być cięzko doprać :kox:

Opublikowano

Żygi z kaszki może być cięzko doprać :kox:

Po skórze to tylko mopem się przejedzie i ja nóffka :naughty::kox:

Poza tym ..moje dziewczę jest na etapie cycuszka i butelki z nestle nun :decayed::tongue4:[br]Dopisany: Styczeń 25, 2010, 04:06:19 _________________________________________________Pany..ktoś chce na swapa http://www.allegro.pl/item893103749_silnik_audi_s4_agb.html :kox: :kox:

Poziek...kucizna u Ciebie na wsi nawet :naughty:http://www.allegro.pl/item898134969_korbowody.html

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

, karwa nie mogłem forum odpalic z rana , coś sie działo ????

Opublikowano

wczoraj zgasło i do dziś rana nie było :decayed:

Opublikowano

Pewnie zamarzło :polew: :polew: Prezes musi uszlachetniacza dolać a raczej postawić :decayed:

Opublikowano

lali od wczoraj jeszcze ognisko pod serwerem palili ale mróz za duży :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz bedzie mozna czytac wiadomosci kazdy kazdemu :good:

Opublikowano

-25 C :D

Jeszcze dzień-dwa i całkiem padnie mi aku :decayed:

Dzisiaj już ledwo, ledwo..

Ale po drodze zholowałem gorącą mamuńkę na zatoczkę, bo jej RAV4 na skrzyżowaniu wysiadła.. :decayed:

i taki byłem miły, że zawiozłem ją do domu - bo biedna telefonu nie wzięła nawet, wyjeżdzając po bułeczki do sklepu :D

Opublikowano

Ale po drodze zholowałem gorącą mamuńkę na zatoczkę, bo jej RAV4 na skrzyżowaniu wysiadła.. :decayed:

i taki byłem miły, że zawiozłem ją do domu - bo biedna telefonu nie wzięła nawet, wyjeżdzając po bułeczki do sklepu :D

puknąłeś ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

, karwa nie mogłem forum odpalic z rana , coś sie działo ????

przymrozek był :decayed:

Opublikowano

Ale po drodze zholowałem gorącą mamuńkę na zatoczkę, bo jej RAV4 na skrzyżowaniu wysiadła.. :decayed:

i taki byłem miły, że zawiozłem ją do domu - bo biedna telefonu nie wzięła nawet, wyjeżdzając po bułeczki do sklepu :D

puknąłeś ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba w zaspę :polew:
Opublikowano

Ale po drodze zholowałem gorącą mamuńkę na zatoczkę, bo jej RAV4 na skrzyżowaniu wysiadła.. :decayed:

i taki byłem miły, że zawiozłem ją do domu - bo biedna telefonu nie wzięła nawet, wyjeżdzając po bułeczki do sklepu :D

puknąłeś ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie :thumbdown:

Ale mówi, "zaproponowałabym Panu jakąś herbatkę chociaż, ale dzieci muszę wysłać do szkoły" :polew:

Yebaaaneee.. Szkoda, że jej mąż (no chyba, że nie ma) tego nie słyszał.. :polew:

Opublikowano

Ale po drodze zholowałem gorącą mamuńkę na zatoczkę, bo jej RAV4 na skrzyżowaniu wysiadła.. :decayed:

i taki byłem miły, że zawiozłem ją do domu - bo biedna telefonu nie wzięła nawet, wyjeżdzając po bułeczki do sklepu :D

puknąłeś ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie :thumbdown:

Ale mówi, "zaproponowałabym Panu jakąś herbatkę chociaż, ale dzieci muszę wysłać do szkoły" :polew:

Yebaaaneee.. Szkoda, że jej mąż (no chyba, że nie ma) tego nie słyszał.. :polew:

Nosferski - nie popadaj w samozachwyt - IMO babce nie chciało się z Tobą gadać i wykręciła się tym że dzieci musi zawieźć do szkoły .... a nie to że chce mieć chate wolną :decayed: :decayed:

Opublikowano

Też jest taka opcja :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.