Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:siema::kawa:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 09:14_________________________________________________widze ze watek upada... coraz gorzej...

Opublikowano

Gdyby czas płynął w drugą stronę to byłoby tak

pięknie....Zaczyna się od tego,że kilku gości przynosi Cię w

"skrzyneczce"i oczywiście od razu trafiasz na impreze.Żyjesz sobie

spokojnie jako starzec w domku.Stajesz się coraz młodszy.Pewnego dnia

dostajesz odprawę w postaci grubszej gotówki i idziesz do

pracy.He!Pracujesz jakieś 40lat i poznajesz uroki życia.Zaczynasz pić

coraz więcej alkoholu,coraz częściej chodzisz na imprezy no i coraz

częściej uprawiasz sex.Jak już masz to opanowane,jesteś gotów żeby

trafić na studia.Potem idziesz do szkoły.Coraz mniej od Ciebie

wymagają,masz coraz więcej czasu na zabawę.Robisz się coraz mniejszy,aż

trafiasz do...hmm,gdzie pływasz sobie przez 9 miesięcy wsłuc**jąc się w

uspakajający rytm bicia serca.A potem nagle BĘC,Twoje życie kończy się

orgazmem...

Opublikowano

nie to, że sie czepiam ale lepsza jest węższa opona na śnieg ze względu na większy nacisk na centymetr2

..ale ja nie pisałem, która lepsza tylko na której mi się lepiej jeździło :tongue4::decayed:

Opublikowano

ale tu chójem śmierdzi , dajcie coś panowie.

Opublikowano

ale tu chójem śmierdzi , dajcie coś panowie.

umyj ręce

Opublikowano

Szanowni

Trasa do Gdańska jest OK czy to jakaś ooojnia-z-grzybnią? I którą drogą jechać?

Opublikowano

Szanowni

Trasa do Gdańska jest OK czy to jakaś ooojnia-z-grzybnią? I którą drogą jechać?

do rozjazdu na Toruń jest ok , dalej nie wiem bo tam właśnie odbijam

ale tu chójem śmierdzi , dajcie coś panowie.

umyj ręce

nie mierz kazdego swoją miarą :wink4:

Opublikowano

Szanowni

Trasa do Gdańska jest OK czy to jakaś ooojnia-z-grzybnią? I którą drogą jechać?

Ja bym się karnął na twoim miejscu przez Poznań :decayed:

Opublikowano

Szanowni

Trasa do Gdańska jest OK czy to jakaś ooojnia-z-grzybnią? I którą drogą jechać?

Ja bym się karnął na twoim miejscu przez Poznań :decayed:

:ssij:

Opublikowano

Szanowni

Trasa do Gdańska jest OK czy to jakaś ooojnia-z-grzybnią? I którą drogą jechać?

Jest ok :good:. Jechałem nią w grudniu chyba droga jest ok, był remont po drodze, ale nie uciążliwy - kilkaset metrów - blisko Gdańska. Generalnie mało dziur w drodze było ;) (do Lublina się gorzej nawet chyba jedzie...).

A którą drogą... Nie wiem dokładnie - AutoMapa mi pomagała (już dwa razy z jej pomocą jechałem... :cool1:) - zapewne Zumi Ci pokaże tę trasę...

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Adrian Carlos zrobił ale trzeba poczekać na efekty :polew:

Stoi u mechanika i czeka na swoją kolej. Obstawiam, że przy ostatnich wymianach coś źle złożyli. Daje jej ostatnią szanse. Jak będzie uparta i dalej będzie mnie wkur...ć to będzie krótka piłka.

http://otomoto.pl/mazda-6-mps-12-05-4x4-260km-gps-skora-C7423976.html

Powiem Ci Carlos, że ładna niunia... Sam byłem zapatrzony w ten model (no może nie MPS) Mazdy, zanim szybką decyzją pojawiła mi się obecna Audica... Łaaaadnie wyposażona... :mysli:

Opublikowano
tak%20polacy%20widza%20europe!
Opublikowano
:good::polew: :oklaski:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:16_________________________________________________a gdyie polska I

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.