Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, nie przyjadę dzisiaj

Wczoraj z ludźmi z roboty najebaliśmy się jak świnie i dzisiaj rano nie nadawałem się do jazdy :/

Jutro pojadę na zlot AKP....

:shocked::blink:

:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spanky skad twoje zdziwienie ?? z tego ze chlopak sie narabal zpoczatku tygodnia czy ze jedzie na zlot do AKP ? :naughty:

Opublikowano

Nie no okazja była: poniedziałek.....

Opublikowano

Spanky skad twoje zdziwienie ?? z tego ze chlopak sie narabal zpoczatku tygodnia czy ze jedzie na zlot do AKP ? :naughty:

nie pytaj ... :naughty:

Opublikowano

Spanky a co to za podpis u ciebie?? Kupiłeś sobie klocki lego?? :tongue4:

Opublikowano

Nie Lego i nie klocki, tylko http://www.realdoll.com/

:polew:

Opublikowano

Spanky a co to za podpis u ciebie?? Kupiłeś sobie klocki lego?? :tongue4:

mozna tak powiedziec ... ;)

bedzie sie skladac jak klocki lego ....

:naughty: :naughty: :naughty:

Nie Lego i nie klocki, tylko http://www.realdoll.com/

:polew:

:drool: skad Ty wynajdujesz te stronki ... ?

Opublikowano

Wiciu jakiego linka zapodales :D

Ciekawe co na to by powiedziala "J" :polew:

Opublikowano

Ciekawe co na to

My forum is my castle :naughty:

Mnie zaraz będziesz stresował :D

Nic nie powie, bo od nikogo się nie dowie :decayed:

A nawet jakby się dowiedziała, to by powtórzyła to co zwykle - że nie wyglądam na tak popieprzonego jak jestem :polew: (czy coś w ten deseń)

Opublikowano

Czyli promenada dzis na 100%?

Opublikowano

Patrząc na pogodę tak.

Dziś Promenada :hi:

Opublikowano

tak promenada najwyzej dostane klaustrofobi :D

Opublikowano

Lukas nastepnym razem bedzie Torwar.......wszyscy sie tak uparli na te promenade......

a poki jest ladna pogoda trzeba korzystac z otwartej przestrzeni :th:

Opublikowano

tak promenada najwyzej dostane klaustrofobi :D

Nic się nie martw - zadbamy o Ciebie i wywiesimy Cię za murek. Za nogi na lince holowniczej.

:slina:

Skąd u mnie takie pomysły :shocked:

Najnowszy Tarantino tak na mnie wpłynął :blink:

Opublikowano

tak promenada najwyzej dostane klaustrofobi :D

Chyba ze znowu sie uda na 4 wjechac :>

Opublikowano

No więc tak..... 142.9KM i 331Nm tyle mi wyszło po wczorajszym rezanku i jestem zadowolony, przynajmniej na razie. :evil: :drool: :evil:

No i nie wiem jak zamieścić wykres, no i pewnie nie będę na spocie dzisiaj bo żona mi się zawieruszyła gdzieś pewnie wróci z nową bluzką :rant:

Opublikowano

Do Promenady i do Promenady. Sie :rant: jeszcze dalej wynieście :bicz3: Rormalnie lać po d*pie :angry:

Opublikowano

Do Promenady i do Promenady. Sie :rant: jeszcze dalej wynieście :bicz3: Rormalnie lać po d*pie :angry:

Ta no właśnie, a może do chińskiego centrum do Nadarzyna pojadziem.......

tam już będzie wszędzie blisko :rant::wallbash:

A taki ładny zadaszony parking jest przy makro Al Jerozolimskie (prawie obok T-Żółwia :decayed:)

Opublikowano

Do Promenady i do Promenady. Sie :rant: jeszcze dalej wynieście :bicz3: Rormalnie lać po d*pie :angry:

Ta no właśnie, a może do chińskiego centrum do Nadarzyna pojadziem.......

tam już będzie wszędzie blisko :rant::wallbash:

A taki ładny zadaszony parking jest przy makro Al Jerozolimskie (prawie obok T-Żółwia :decayed:)

Święte słowa mister Kichol :quattro:
Opublikowano

spot udany :) RS4 KOKS :a4fan::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.