Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ono - słyszałem ze w gości do Poźka się wybierasz :drunk:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ono - słyszałem ze w gości do Poźka się wybierasz :drunk:

A ja słyszałem , że Hugo wysłał Ci pw i nie odpisujesz na nie :polew:

Opublikowano

A ja słyszałem , że Hugo wysłał Ci pw i nie odpisujesz na nie :polew:

Hehehe.. permanentna inwigilacja. Wielki Brat patrzy! :)

Opublikowano
Hehehe.. permanentna inwigilacja. Wielki Brat patrzy

Prezes juz Cie zinwigiluje z kazdej strony na Zlocie za takie oskarzenia :D

Opublikowano

dwa razy odpisalem[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:41 _________________________________________________ze zrobiłem przelew, i ze nie miałem głowy wcześniej bo wszystko mi się sypie wokoło

Opublikowano

dwa razy odpisalem

Odpisuje się na pw , a nie na tego maila , w którym jest napisane , że to tylko powiadomienie i nie należy na niego odpiywać :)

P.S

Ok to odznaczam Cie na liście.Pozdrowionka

Opublikowano
Hehehe.. permanentna inwigilacja. Wielki Brat patrzy

Prezes juz Cie zinwigiluje z kazdej strony na Zlocie za takie oskarzenia :D

Strach się bac :)

Opublikowano

spoko, odpisywałem w pośpiechu, :a4fan:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:48 _________________________________________________angela sprzedałaś te swoje alusy?

Opublikowano

angela sprzedałaś te swoje alusy?

Jeżeli chodzi o te kupione i za chwile sprzedane to wczoraj chwaliła się, że pofrunęły do Gdańska :>

A takie fajne były ;)

Opublikowano

EXTRA były!!! :thumbup:

Ale Angee sie uparła :rant:

NIKFAN - no problem-tyle,że się przedłuży temat trochę :confused4:

Spetsnaz - jakbys potrzebował jakieś śruby to mam troche nowych i używanych ale grunt to dużo smaru w nie i w sworznie!!!!

Opublikowano

grunt to dużo smaru w nie i w sworznie!!!!

Motór.. może ktoś jeszcze będzie chciał je kiedyś odkręcić :naughty: myślę że smar na śrubę nie jest najlepszym pomysłem...
Opublikowano

No kurde..... 10 lat już smaruje śruby żeby się odkręcały...a ty mi takie żeczy piszesz... :slina:

Smar musi być odpowiedni. Jak na sucho poskładasz te furę Swoją to zapomnij ,że górne wachacze odkecisz za rok. :thumbdown:

Opublikowano

spoko, odpisywałem w pośpiechu, :a4fan:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 12:48 _________________________________________________angela sprzedałaś te swoje alusy?

sprzedane......ale w razie czego jakbys byl zainteresowany mam jeszcze jedne.....te co na nich smigam :D

Opublikowano

No ludziska, siadam dziś do wahaczy :decayed: zobaczymy co się uda dziś wyrezać :drool:

Opublikowano

Smar musi być odpowiedni. Jak na sucho poskładasz te furę Swoją to zapomnij ,że górne wachacze odkecisz za rok. :thumbdown:

Psikasz takim specyfikiem z dodatkiem miedzi przeciw zapiekaniu i spokojnie odkręcisz za jakiś czas.

Opublikowano

A ja jakbym nie pił wczoraj wielu wstrętnych kolorowych drinków, to nie tylko by mnie głowa nie bolała, ale też miałbym w rękach nowozakupione tarcze :decayed:

Wiem, wiem, mieliśmy kiedyś bodaj z Edmondo lekką ścinkę odnośnie EBC, ale i tak nie potrafię się nie cieszyć. :dance:

Opublikowano

A ja jakbym nie pił wczoraj wielu wstrętnych kolorowych drinków, to nie tylko by mnie głowa nie bolała, ...

Hehe.. a po czystej to nie boli głowa? :)

Opublikowano

raz tylko bolala go po czystej po pozegnaniu Pozia czesc 12 i to dzieki mnie :decayed:

Opublikowano

raz tylko bolala go po czystej po pozegnaniu Pozia czesc 12 i to dzieki mnie :decayed:

Jeszcze się chwali, że to dzięki niemu - nie wstyd Ci ?? :polew: :polew:

Opublikowano

A ja jakbym nie pił wczoraj wielu wstrętnych kolorowych drinków, to nie tylko by mnie głowa nie bolała, ...

Hehe.. a po czystej to nie boli głowa? :)

Dzisiaj sprawdzę :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.