Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ju tu :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kuwa, widzę że jesteście umówieni :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

byłem przed chwilą w FeuVert-cie, ja pier... co za masakra :wallbash:

Opublikowano

kuwa, widzę że jesteście umówieni :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

byłem przed chwilą w FeuVert-cie, ja pier... co za masakra :wallbash:

tam servisujesz fure?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tam servisujesz fure?? :decayed:

miałem kupon, ale gdybym u nich wykonał jakąś grubszą naprawę to chyba poza parking reala bym nie wyjechał.

koleś mi pokazuje bagnet i mówi że mam mało oleju, to nic że silnik rozgrzany ale mam mało oleju. Generalnie napier... mi przegub z przodu, ale wszystko jest ok mam się nie martwić za to przy następnej zmianie klocków mam zmienić tarcze :polew:

Opublikowano

tam servisujesz fure?? :decayed:

miałem kupon, ale gdybym u nich wykonał jakąś grubszą naprawę to chyba poza parking reala bym nie wyjechał.

koleś mi pokazuje bagnet i mówi że mam mało oleju, to nic że silnik rozgrzany ale mam mało oleju. Generalnie napier... mi przegub z przodu, ale wszystko jest ok nie mam się czym martwić i przy następnej zmianie klocków mam zmienić tarcze :polew:

skoro specjalista sie wypowiedzial to widocznie tak musi byc :sarcastic:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 20:01_________________________________________________przyjedz do mnie zrobie za polowe ceny :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemano dziewczynki :hi:

Opublikowano

To tylko u makaronów może się zdarzyć.

Widzieliście ile nowych modów jest? :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 23:10_________________________________________________

Ale jaja, jutro jadę tam wydać te 19 złotych. Specjalnie zleje trochę oleju z silnika. Ciekawe jak i będą chcieli mi dolać :gwizdanie:

Opublikowano

pusto :mysli:

Opublikowano

Widzieliście ile nowych modów jest?

któż taki ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Chyba zostanę abstynentem :sick3: :sick3:

Opublikowano

Chyba zostanę abstynentem :sick3: :sick3:

:D

Opublikowano

Chyba zostanę abstynentem :sick3: :sick3:

eee tam , jutro jak nie wcześniej zmienisz zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba zostanę abstynentem :sick3: :sick3:

eee tam , jutro jak nie wcześniej zmienisz zdanie :gwizdanie:

dokladnie, jak co tydzien w niedziele :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba zostanę abstynentem :sick3: :sick3:

eee tam , jutro jak nie wcześniej zmienisz zdanie :gwizdanie:

dokladnie, jak co tydzien w niedziele :gwizdanie:

kazdy zdrowy polak/facet tak ma , od zarania dziejów tak jest , było i bedzie.

BTW Ragga za tydzień znowu sie napier.dolisz i bedziesz wypisywał w niedziele te dyrdymaly na forum :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: BRY!

BTW Ragga za tydzień znowu sie napier.dolisz i bedziesz wypisywał w niedziele te dyrdymaly na forum :kox: :gwizdanie:

Dlatego ja dzisiaj nic się nie pucuje co wczoraj robiłem :cool1:

Zabieram swoja bolącą głowę i wychodzę z psem na spacer

browar na świeżym powietrzu powinien pomóc... :mysli:

Opublikowano

browar na świeżym powietrzu powinien pomóc... :mysli:

browar działa 0,5h , lepsza dobra "seta" :good:

Opublikowano

BTW Ragga za tydzień znowu sie napier.dolisz i bedziesz wypisywał w niedziele te dyrdymaly na forum :kox: :gwizdanie:

Ja jak się utłukę max raz w miesiącu..a hard resety to parę razy do roku :wink4:

Po prostu mi się nie chce pic..chyba przerzucę się na otręby..ciemne pieczywo i dżoging po wsi.. :tongue4::cool1:

W doopie mam męczenie się na drugi dzień :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.