Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to nie wiem czy nie uderzę na Pruszków od razu.. :mysli:

pier**l spotowiczów , jedź na chate :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to nie wiem czy nie uderzę na Pruszków od razu.. :mysli:

pier**l spotowiczów , jedź na chate :good:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

pier**l spotowiczów, zostań Dżedaj :good:

starwars.gif

Opublikowano

pier**l spotowiczów, zostań Dżedaj :good:

starwars.gif

:good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:D
Opublikowano

Panowie, jak najlepiej jechać od strony Ostrowii Mazowieckiej kierunek na Piotrków Trybunalski żeby za bardzo nie błądzić po Warszawie? Mógłby ktoś coś poradzić?

Aha.. i myśleliście już coś o wspólnym przelocie do Bukowiny?? :naughty:

Opublikowano

Panowie, jak najlepiej jechać od strony Ostrowii Mazowieckiej kierunek na Piotrków Trybunalski żeby za bardzo nie błądzić po Warszawie? Mógłby ktoś coś poradzić?

Aha.. i myśleliście już coś o wspólnym przelocie do Bukowiny?? :naughty:

lecisz caly czas prosto torunska, pozniej odbijasz w aleje krakowska, wszystko zalezy w jakich godzinach bedziesz jechal

Opublikowano

Panowie, jak najlepiej jechać od strony Ostrowii Mazowieckiej kierunek na Piotrków Trybunalski żeby za bardzo nie błądzić po Warszawie? Mógłby ktoś coś poradzić?

Aha.. i myśleliście już coś o wspólnym przelocie do Bukowiny?? :naughty:

lecisz caly czas prosto torunska, pozniej odbijasz w aleje krakowska, wszystko zalezy w jakich godzinach bedziesz jechal

No jakoś myślę przed południem. Tak, żeby na 16 do Bukowiny dotrzeć. :gwizdanie:

Ale aleja Krakowska to kierunek na Piotrków a nie na Kraków? :mysli:

Opublikowano

Panowie, jak najlepiej jechać od strony Ostrowii Mazowieckiej kierunek na Piotrków Trybunalski żeby za bardzo nie błądzić po Warszawie? Mógłby ktoś coś poradzić?

Aha.. i myśleliście już coś o wspólnym przelocie do Bukowiny?? :naughty:

Jadąc na Piotrków wjeżdzasz do warszawy i kierujesz sie na kraków. Jak jesteś na alei krakowskiej masz odbicie na wrocław, katowice i za 70km masz piotrków.

lecisz caly czas prosto torunska, pozniej odbijasz w aleje krakowska, wszystko zalezy w jakich godzinach bedziesz jechal

No jakoś myślę przed południem. Tak, żeby na 16 do Bukowiny dotrzeć. :gwizdanie:

Ale aleja Krakowska to kierunek na Piotrków a nie na Kraków? :mysli:

Jadąc na Piotrków wjeżdzasz do warszawy i kierujesz sie na kraków. Jak jesteś na alei krakowskiej masz odbicie na wrocław, katowice i za 90km masz piotrków.

Opublikowano

:hi:

dsc01791b.jpg

!!! R E A L F O T O !!!

Całe szczęście, że to nie mój samochód... :polew:

Opublikowano

kalis.jpg

Kali specjalnie dla Ciebie.. Znalazłem przez przypadek ;) w swoich zbiorach. Foto z 1 maja 2008 :wink4:

Opublikowano

Byłem dzisiaj na spocie Audi VW Group i...

img0330m.jpg

95747289.jpg

...szkoda, że was nie było :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:07_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Paraf co to za chuda szkapa? Same kości a na nie naciągnięta skóra

Opublikowano

Paraf co to za chuda szkapa? Same kości a na nie naciągnięta skóra

tylko takie pozostają w dobie kryzysu... :polew:

...ale jak mówi mój kumpel - "chude mają lepsze ssanie" :naughty:

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:40_________________________________________________Oj.. i tu sie myli..
Opublikowano

kalis.jpg

Kali specjalnie dla Ciebie.. Znalazłem przez przypadek ;) w swoich zbiorach. Foto z 1 maja 2008 :wink4:

Oooo jak miło :D

Aczkolwiek to jeszcze bez gleby, na starej feldze i brak czarnych kierunków bocznych. Ale i tak fajnie na nią znowu popatrzeć :)

Opublikowano

Stary zupełnie przez przypadek kiedyś zrobilem jej foto w L-WO. Przy Orlenie - tym nowym ;) A dopiero dziś zobaczylem i skojarzylem że to Twoja fura[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 02:34_________________________________________________1295845

1364849

1374549[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 02:56_________________________________________________1435024

1435013

akt_1.jpg

prawie_jak_foczka-201-4af5dfe84b6d432bfb21a342dba8f7b3.jpeg

kuchenne_porzadki-206-d782f2a758fafd24195815a917feb588.jpeg

pluszowy_mis-190-e57161b66fd5236ac82eee659ea0d78d.jpeg

en_blanco_y_negro-183-fc34951edef7c7d82deb353e3ccab7fc.jpeg

na_krawedzi-146-e2e6d0f3bb7bec54cfdf23cf95200320.jpeg

forma_w_ramach_-144-f18ca8872ff12e69adb485df9b15d477.jpeg

76915.jpg

zabawa_swiatlem_7-141-e5277095ab99d9101f49e7b77b298570.jpeg

forma_w_ramach-144-b6d974e35ea912aa8d7df1755fd0842a.jpeg

fdswp05a5hxkiewdd49.jpg

Opublikowano

Dzieje się tam coś na tych warsiaskich spotach? Dużo aut przyjeżdża? Kiedy i gdzie się spotykacie?

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.