Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie i panie jutro impra u Oniaka z okazji święta matki boskiej częstochowskiej , zaproszeni są ci co wiedzą że są....hmm , no czy jakoś tak

Panie i panowie mam 3 miejsca kto zamawia LUKAS TAXI tani to ja nie jestem ale w koncu to limuzyna, skora, klima, telewizja a za wygody sie placi

To pisac kto pierwszy ten lepszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

co jest z Flyer'em ? macie jakiś kontakt do niego ?

Eee... Michaaał, czytaj PW

:tongue4:

nie widzialam go ostatnio na forum....moze gdzies wyjechal :mysli:

chyba najlepiej skontaktowac sie z nim na fona.....

got it :th: mam już numer do niego, dzisiaj dryndne/smsuje do niego

dzięki

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje,że ten Air Show bedzie kaszankowaty przez niski pułap chmur :thumbdown:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 12:38 _________________________________________________Wtedy zawsze pokazy są ograniczane do minimum, czyli przeloty z duża pręd. na niskiej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, nie krakaj, nie krakaj. :P Nie bedzie zle :>

przeglądałem pogode, bedzie tak jak dziś , czyli m.in. walka symulowana Mig-ów 29 bedzie symulowana w naszej wyobraźni :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co nie ma co jechać, no ja miałem jechać motorkiem ale jak będzie wiało tak jak dziś to nie da rady na nim usiedzieć :angry:

apropo "Kanikuły" wsiadam wczoraj do auta i załącza się radio a tam co znajoma piosenka i po piosence mówią że to jest przebój lata! czyli Norbi wiedział co śpiewać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co nie ma co jechać, no ja miałem jechać motorkiem ale jak będzie wiało tak jak dziś to nie da rady na nim usiedzieć :angry:

apropo "Kanikuły" wsiadam wczoraj do auta i załącza się radio a tam co znajoma piosenka i po piosence mówią że to jest przebój lata! czyli Norbi wiedział co śpiewać ;)

:drunk::dance: :gwizdanie: :thumbup::quattro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie sobie ściagnełam Kanikuły i mam teraz kilka wersji łącznie z wersja Polska i Rosyjską.

K A N I K U ł Y!!!!!!!!!!!!!! :):D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie sobie ściagnełam Kanikuły i mam teraz kilka wersji łącznie z wersja Polska i Rosyjską.

K A N I K U ł Y!!!!!!!!!!!!!! :):D:polew:

a ja jestem w trakcie ściągania :naughty: oczywiście piosenki żeby nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem w swoim toczydle zanim przyjechałem na zlot i mogłem robić KOX LANS KANIKUŁY (co robiłem w niedzielę)

W A8 sie nie liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dobra promocja KA-NI-KU-LY!!! Tylko patrzeć jak Malik, cichy wielbiciel tego songa podjedzie na spota z popękanymi szybami od ulubinego utworu :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dobra promocja KA-NI-KU-LY!!! Tylko patrzeć jak Malik, cichy wielbiciel tego songa podjedzie na spota z popękanymi szybami od ulubinego utworu :polew::decayed:

hehehe przegladalem poczte w pracy i dostalem KANIKULY 26.07.2007 z opisem...wakacyjny hicior....wtedy przesluchalem raz i do kosza :P...teraz z taka nuta rozrzewnienia to zapuszczam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam dziki po letnim zlocie????? udało się przerobić jakąś A4 na alkohol?? czy nie :> ja dopiero wróciłem z nad morza i szukam czegoś na temat odklejania gumy do żucia z tapicerki :mysli:

T-Żółw, może w niedzielę jakieś lody zrobimy na wsi?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam dziki po letnim zlocie????? udało się przerobić jakąś A4 na alkohol?? czy nie :> ja dopiero wróciłem z nad morza i szukam czegoś na temat odklejania gumy do żucia z tapicerki :mysli:

T-Żółw, może w niedzielę jakieś lody zrobimy na wsi?????

co do gumy to musisz wrzucić to do zamrażarki i sama odpadnie. tylko nie wiem czy dasz rade bo nie wiem jaka to część tapicerki, ja tak robiłem z jeans_ami i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze jak Kichol wpycha tylną kanape do lodówki hahhaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze jak Kichol wpycha tylną kanape do lodówki hahhaha :polew:

no skoro to na tylnej kanapie to rzeczywiście może to być zabawne :polew:

ale sposób naprawdę sprawdzony...

ps. to może pojedzie do zakładu mięsnego tam mają bardzo duuuże lodówy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dobra promocja KA-NI-KU-LY!!! Tylko patrzeć jak Malik, cichy wielbiciel tego songa podjedzie na spota z popękanymi szybami od ulubinego utworu :polew::decayed:

Ale proszę Cie, no prosze!!!... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...