Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba jutro podjadę na spocik :)

Jest ma się rozumieć w promenadzie?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba jutro podjadę na spocik :)

Jest ma się rozumieć w promenadzie?

To się jeszcze okaże w praniu :)

Opublikowano

Caaaała Lizbona... :drunk: Głowa mnie boli... praca mnie męczy.. starzeję się..

Opublikowano

Głowa mnie boli... praca mnie męczy..

Tez to mam :thumbdown:

Opublikowano

... niespodzianke w postaci fotki :wallbash:

Znam to znam :thumbdown:

Opublikowano

... niespodzianke w postaci fotki :wallbash:

Znam to znam :thumbdown:

Bo jeździć to trzeba umić......trzeba jeździć zgodnie z przepisami..... :drool:

Opublikowano

Bo jeździć to trzeba umić......trzeba jeździć zgodnie z przepisami..... :drool:

No akurat z tym się nie zgodzę :) Bo jedno nie zapewnia drugiego.

Opublikowano

No akurat z tym się nie zgodzę :) Bo jedno nie zapewnia drugiego.

Dokładnie - można jeździć wolno, a niebezpiecznie, ale też można jeździć szybko i bezpiecznie.

Opublikowano

lukaszr: odkryles ameryke :polew::wink4:

Opublikowano

lukaszr: odkryles ameryke :polew::wink4:

Bardzo śmieszne Michałku, bardzo śmieszne :polew:

Opublikowano

w tygodniu wjazd do wawy powinnien byc ok.......gorzej w druga strone.......

marinero dobrze , ze nie jechales dzis......Janki-Wawa.....1,5 godz stania w korku..... :wallbash

Angela jest dobry skrót na tej trasie Janki-Wawa :) jak dojeżdzasz do tego kościoła co jest po lewej stronie w Raszynie dajesz w lewo zaraz przed nim, to jest ulica Godebskiego (taka osiedlowa drużka ale nie stoi sie w korku) i jedziesz nią cały czas aż się kończy czyli do Gałczyńskiego i wracasz na al.Krakowską i tam już nie ma korka dalej bo właśnie te światła między tym kościołem a Godebskiego najbardziej korkują! Jak jest korek zawsze tamtędy jadę i jestem dużo szybciej bo nie stoje w koreczku :>

Opublikowano

Zmienie temat...

"Mogę się poświęcić i znów być premierem" - J. Kaczyński :thumbup:

:polew:

Opublikowano

"Mogę się poświęcić i znów być premierem" - J. Kaczyński :thumbup:

To powinno przejść do historii.

Opublikowano

Bo Janki to sie przez Piastów omija :decayed:

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: poje... ich :rant:

A dlaczego nie zrobiłeś halo że jeteś we Wrocku :rant: :bicz3:

Co do radarów - to fakt jest ich od cholery .... tylko że część z nich to atrapy :dance:

Dokładnie w Dzierżoniowie, na Rajdzie Nikon, ale przez Wrocek wracałem.
Opublikowano

Bo Janki to sie przez Piastów omija :decayed:

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: poje... ich :rant:

A dlaczego nie zrobiłeś halo że jeteś we Wrocku :rant: :bicz3:

Co do radarów - to fakt jest ich od cholery .... tylko że część z nich to atrapy :dance:

Dokładnie w Dzierżoniowie, na Rajdzie Nikon, ale przez Wrocek wracałem.

z dzierżoniowa to się wraca przez strzelin i opole, nadrabiasz 20km ale można się :a4fan: po A4 przejechać :)

i dużo mniej stresująca droga

Opublikowano

No majster Rogal od dziś może się uwazać za fachmana od benzyn :th: uzdrowił moją eSe. 300KM i 431Nm. Praca silnika i odczuwalny rozkład momentu w całym zakresie REWELACYJNY. Odczucia dziwne, wydaje się ,ża na początku wolniej się zbiera(niższy moment) ale ciągnie do samego końca, wczesniej przy 4300 moment spadał. Teraz żadnych uderzeń na turbiny i elastyczność brykietowa!!! :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2007, 13:53 _________________________________________________I brak notlaufuuuu!!!!

jak na razie ;)

Opublikowano

:thumbup: Gratki.

No, to przy najbliższej okazji robimy małą zamiankę.

Obydwoje potestujemy swoje bryki po chipach :decayed:

Opublikowano

:thumbup: Gratki.

No, to przy najbliższej okazji robimy małą zamiankę.

Obydwoje potestujemy swoje bryki po chipach :decayed:

oka, najlepsze Ze Rogal powiedział,żebym przyjechał jeszcze do niego to mi dowali kucorów, bo potecjał jest na sporo wiecej :tongue4:
Opublikowano

Czekamy na wynik oniaka :)

Opublikowano

Już jest, ale pewnie sam opowie :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.