Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I zniknie mu ten głupi uśmieszek :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal jak w mordę strzelił tylko klata i łapy nie te (Moskal ma mniejsze cycki) :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie c**ja , włosy nie te :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

no i ja jestem deko szerszy w barach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW gość sie napompował , nie ma co :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ginekomastia + dziwne narośla w okolicy ramion i szyji :gwizdanie:

mi sie wydaje ze on jest nafaszerowany tym gównem wstrzykiwanym pod skóre na "S" sie to nazywa , nie pamiętam całej nazwy. wygląda niby jak mięsień a jak widać na załączonym obrazku nie wygląda :kox:

Opublikowano

moskal, masz jakiś cynk? Jest po co dzwonić? :>

Opublikowano

moskal, masz jakiś cynk? Jest po co dzwonić? :>

:no:

Opublikowano
  • Autor
:siema: cipcie :decayed:
Opublikowano

:siema: cipcie :decayed:

podobno miałeś moderacje ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:siema: cipcie :decayed:

podobno miałeś moderacje ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kawaler duch coś się ciskał :polew:

Opublikowano

kawaler duch coś się ciskał :polew:

ponoć tak było :gwizdanie:

młodemu może nayebało prądu w kite :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kawaler duch coś się ciskał :polew:

ponoć tak było :gwizdanie:

młodemu może nayebało prądu w kite :kox: :kox: :kox:

cóż...rewelacyjny przykład na to co się dzieje z gościem jak mu siłą gpsa chcą nałożyć na fiuta :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

młodemu może nayebało prądu w kite :kox: :kox: :kox:

... nigdy nie przyciętą, nigdy nie obciętą ... :kox::polew:
Opublikowano

młodemu może nayebało prądu w kite :kox: :kox: :kox:

... nigdy nie przyciętą, nigdy nie obciętą ... :kox::polew:

nawet nie wie o czym piszesz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

ide spac :decayed:

Opublikowano

:siema: cipcie :decayed:

podobno miałeś moderacje ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Miał..

Ale przelew poszedł i już nie ma :D[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 15:52_________________________________________________

młodemu może nayebało prądu w kite :kox: :kox: :kox:

... nigdy nie przyciętą, nigdy nie obciętą ... :kox::polew:

Załącz słownik do tego "żartu" :polew:

Opublikowano

Załącz słownik do tego "żartu" :polew:

ino tak mi się skojarzyło :wink4:

po szczegóły odsyłam tu

Opublikowano

młodemu może nayebało prądu w kite :kox: :kox: :kox:

... nigdy nie przyciętą, nigdy nie obciętą ... :kox::polew:

Ło k*rwa !!!

Sami nadterminowi...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no dobra pospalem, czas konczyc prace i mozna jechac do domu :decayed:

Opublikowano

no dobra pospalem, czas konczyc prace i mozna jechac do domu :decayed:

Taki to pożyje...! :kox:

Opublikowano

no dobra pospalem, czas konczyc prace i mozna jechac do domu :decayed:

nie było kogo zdrapywać z asfaltu ??? dawcy nie jeżdżą ??? wody sie boją ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.