Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewną sugestię jeżeli chodzi o spoty (i nie tylko):

musimy wyeliminować nawyki opierania się i szlifowania tyłkami naszych autek.

Tak jak Oniak ostatnio zauważył niektórzy w jeansach mają z tyłu metalowe guziczki, ćwieki czy jak to tam się zwie - wystarczy się oprzeć, ruszyć i zostaje głęboka rysa na lakierze (wiem, bo mam taką nieprzyjemną pozostałość po takim opieraniu się o drzwi :confused4: )

Trzeba zwracać na to uwagę, bo szkoda autek. Co Wy na to ??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Reasumując: jak ktoś chce oprzeć się o auto Oniaka lub Lukasar to ma obowiazek zdjąc spodnie i najlepiej gacie też i na gołą dupke przyjąć metal :P :P :P :P :P:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Reasumując: jak ktoś chce oprzeć się o auto Oniaka lub Lukasar to ma obowiazek zdjąc spodnie i najlepiej gacie też i na gołą dupke przyjąć metal :P :P :P :P :P:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek jak już Ty walniesz podsumowanie to .... :polew: :polew:

Nie chodzi o to, żeby się nie można było dotknąć auta - bez przesady, to nie muzeum z eksponatami.

Po prostu musimy popatrzeć czy nie mamy na dupce ostrych guzików czy innych metalowych elementów żeby jakiejś :a4fan: nie zrobić kuku :)

Opublikowano

Reasumując: dres na dupe i na spota :D

Opublikowano

Ja u siebie już to zastosowałem jak :audi::a4fan: była wypolerowana bo to jest racja że jeden drugi się oprze i bok porysowany a guziki to już :shocked: . Leżaki we wtorek w bagażnik i luz :D

Opublikowano

Ja u siebie już to zastosowałem jak :audi::a4fan: była wypolerowana bo to jest racja że jeden drugi się oprze i bok porysowany a guziki to już :shocked: . Leżaki we wtorek w bagażnik i luz :D

Jak nie ma guzików to jest luzik, nic się nie dzieje.

Ale te guziki to porażka :)

Opublikowano

Dokładnie guziki przy spodniach to zabójstwo dla lakieru :bicz2: chociaż jak jest trochę piasku na lakierze to :thumbdown:

Opublikowano

To zrobimy tak: Ono sprawdza tyłki Panom a ja mogę sprawdzać tyłeczki naszym klubowiczkom :cool: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

To zrobimy tak: Ono sprawdza tyłki Panom a ja mogę sprawdzać tyłeczki naszym klubowiczkom :cool: :gwizdanie: :kox:

Przyjemności tylko dla siebie by chciał zgarnąć cwaniaczek jeden :D :D

Opublikowano

To zrobimy tak: Ono sprawdza tyłki Panom a ja mogę sprawdzać tyłeczki naszym klubowiczkom :cool: :gwizdanie: :kox:

E tam lepiej wszyscy siądziemy na twoim nie będzie widać różnicy na twoim lakierze :P

Opublikowano

musimy wyeliminować nawyki opierania się i szlifowania tyłkami naszych autek.

Popieram, też zauważyłem na moim autku dwie ryski.

Opublikowano

To zrobimy tak: Ono sprawdza tyłki Panom a ja mogę sprawdzać tyłeczki naszym klubowiczkom :cool: :gwizdanie: :kox:

Przyjemności tylko dla siebie by chciał zgarnąć cwaniaczek jeden :D :D

hehe......no wlasnie czegos mi ostatnio, u was chlopcy brakowalo......

Juz wiem......Erotomanow-Gawedziarzy...... :D

Opublikowano

Dokładnie tak :polew:Pozio sie pojawił i wszystko wraca do normy ;)

Poziek jeszcze nie wrócił, ale dał znak życia - zawsze to coś :D

Opublikowano

Teraz juz wiem czemu wszyscy we wtorek siedzieli na mojej masce :disgust:

Opublikowano

Reasumując: dres na dupe i na spota :D

czyli panowe z Piotrkowa byli wtedy dobrze ubrani.... :>

ale co do tych ćwieków w spodniach to racja, ja mam pozostałość na autku po rzeciskaniu się kogoś z suwakiem metalowym w bluzie pomiędzy autkami. :(

Opublikowano

Wracajac do tematu opierania sie, sam sobie ostatnio przejechalem po skorze takim metalowym koleczkiem w spodniach i od tamtej pory uwazam - zrobila sie spora rysa :disgust:

Ogolnie trzeba to ukrocic, proponuje siadac w bagaznikach (avantow troche mamy), jesli ktos nie moze wystac :)

Opublikowano

Wracajac do tematu opierania sie, sam sobie ostatnio przejechalem po skorze takim metalowym koleczkiem w spodniach i od tamtej pory uwazam - zrobila sie spora rysa :disgust:

Ogolnie trzeba to ukrocic, proponuje siadac w bagaznikach (avantow troche mamy), jesli ktos nie moze wystac :)

lub przywozić rozkładane krzesełka.... :wink4:

Opublikowano

lub przywozić rozkładane krzesełka.... :wink4:

Tak, od razu leżaczki i w jednym kółeczku się rozsiąść :D

Opublikowano

lub przywozić rozkładane krzesełka.... :wink4:

Tak, od razu leżaczki i w jednym kółeczku się rozsiąść :D

Wtedy na pewno panowie z ochrony juz nam nie odpuszczą, ale jak nam będzie przyjemnie :>

Opublikowano

To moze grilla jeszcze ktos wezmie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.