Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie, jutro dopiero wracam, Motor znalazłem w garażu dla Ciebie antenkę :thumbup: jaj chcesz to jutro będę w W-wie to możemy się ustawić.

:) Super :) moja skleiłem żeby Radio Trwam odbierała--zdzwonimy sie jutro bo nie wiem czy będe.

ciekawe, który z wiodących tunerów robi to... :D

:naughty:

To sobie chłopaki narobili obciachu :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe, który z wiodących tunerów robi to... :D

:naughty:

Pre - powiedz szczerze, że po prostu zazdrość przez Ciebie przemawia :polew: :polew:

Opublikowano

Kompletny brak konwersacji :mysli: ....pewnie...żeby było o czym gadać w Promenadzie :)

Opublikowano

jeszcze nikt nie wrocil ze spota :mysli:

Opublikowano

e nikt nie wrocil ze spota

wrocili ale ostatnio jest "moda" na niepisanie na forum :polew: :polew:

Opublikowano

No dziewczynki.......jak tam bylo na spociku? :)

Opowiadac......

Ja niestety nie dotarlam..........

Opublikowano

No Angela zeby mi to bylo ostatni raz :decayed:

a jak bylo na spocie tak jak zawsze bylo 2 nowe auta ktore zapraszamy ponownie

Opublikowano

Jak na pierwszy raz to wszystko ok... pozdrawiam wszystkich!!! :>

Opublikowano

Ja niestety nie dotarlam.....

wlasnie to najwiekszy skandal na spocie...prosze o okazanie stosownego usprawiedliwienia lub L4 :>

Opublikowano

No Angee nie było to normalnie SZOK :shocked:

Opublikowano

wlasnie to najwiekszy skandal na spocie...prosze o okazanie stosownego usprawiedliwienia lub L4 :>

L4 to podstawa - na następny spocik do wglądu :)

A ja to dzisiaj prawie z nikim sobie nie pogadałem - zostałem wykorzystany :D

Oniak - wielkie dzięki, na 1 sezon idealne, a takie właśnie potrzebowałem.

Opublikowano

23:30 TVN - jaja ze stali![br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:33 _________________________________________________

Ja niestety nie dotarlam..........

tęskniliśmy ;(

Opublikowano

Przepraszam.....to juz sie wiecej nie powtorzy :embarrassed:

No ja bardzo chcialam byc jak zawsze.........niestety.......wine za to,ze mnie nie bylo, ponosi ktos inny :wink4:

Poprawie sie na nastepny wtorek :decayed:

Opublikowano

Szkoda, że Cię nie było.

Nauczyłabyś się wymieniać filtr paliwa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szkoda, że Cię nie było.

Nauczyłabyś się wymieniać filtr paliwa :polew: :polew: :polew:

tak samo jak sie nauczylam zmieniac zarowki.....

wy zmieniacie ja patrze :polew:

Opublikowano

Tyz prawda i całkiem dobrze Ci to idzie :polew:

[br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:49 _________________________________________________Muszę się od Ciebie tego nauczyć

Opublikowano
Muszę się od Ciebie tego nauczyć

Bedziesz musial zmienic płec :polew:

Opublikowano

Szkoda, że Cię nie było.

Nauczyłabyś się wymieniać filtr paliwa :polew: :polew: :polew:

I jeszcze by nam pomogła - przynajmniej byłoby na kogo winę zwalić jakby coś było nie tak :)

P.S. Lusterko z przyciemnianiem automatycznym kosztuje 650 PLN (+- parę PLN w zależności od koloru) - pomyliło mi się z przyciemnianiem zwykłym :)

Opublikowano

Jak udzielisz mi korepetycji, to nie widzę problemu.

Może wreszcie dostałby kwiaty. :D[br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:55 _________________________________________________Ale przyznam szczerze, szkoda, że żadnej klubowiczki nie było na spociku. :confused4:

Opublikowano

Następnym razem chyba i ja się pojawię. Moja niunia będzie już mam nadzieję wyglądała tak, że nie będę się jej wstydziła : )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.