Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze w B6 i B5 silowniki sa te same? Jesli tak, to bierz, moze wiciu skorzysta :)

Oka. Przypomnieć mi przed wtorkiem please bom sklerotyk. Rozumiem,że spotkania już we Forcie Wola, inaczej nie widze :kox:

Norbi jak tam z adresem dla mnie ... ?

Słabo, byłem na Mokotowie, ale przez tą jeb... Puławską nie dotarłem do gościa. Dla orientacji powiem,że mniej więcej na wysokości ulicy Dolnej jest na Puławskiej stacija BP i to jest pierwsza w prawo za tą stacją, druga kamienica po prawej nr lokalu był 5 ale kolo się przeprowadził o piętro wyżej i ni kuta nie wiem jaki tera to lokal :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

to sa kierunki Wit :tongue4:

:polew: Wiem, wiem. Ciekaw byłem czy będzie jakaś reakcja. :polew:

Norbi. Bierz siłownik, bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze w B6 i B5 silowniki sa te same? Jesli tak, to bierz, moze wiciu skorzysta :)

Oka. Przypomnieć mi przed wtorkiem please bom sklerotyk. Rozumiem,że spotkania już we Forcie Wola, inaczej nie widze :kox:

Norbi jak tam z adresem dla mnie ... ?

Słabo, byłem na Mokotowie, ale przez tą jeb... Puławską nie dotarłem do gościa. Dla orientacji powiem,że mniej więcej na wysokości ulicy Dolnej jest na Puławskiej stacija BP i to jest pierwsza w prawo za tą stacją, druga kamienica po prawej nr lokalu był 5 ale kolo się przeprowadził o piętro wyżej i ni kuta nie wiem jaki tera to lokal :decayed:

dziekowac .... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od wtorku Fort Wola :quattro: . Pewnie Was nawali caaała kupa, bo daleko, nie? :>

jak Fort Wola...to ja dotre do was ok 21....

nie no zrobmy w Promenadzie...plis..... :decayed:

ja tez bym był jeszcze za promenadą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić u mnie na wsi przy grillu :) Jak już wróce :thumbup::drunk::kox:

Uuuu... za zimno juz na takie imprezy chyba :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku Witku, ja widzę Twoje avatara nawet jak śpie ;):kox:

Przypomnij mi się w poniedziałek na PW, to na spota zabiorę - chyba mam zbedne. ono dobrze gospodarzył :D

Jak by ktoś miał jakieś zapasowe ramki na tablice do odsprzedania, to bym chętnie zakupił na następnym spociku. :dance:

Dziękkkuuuwać, przed zlocikę napewno się upomne...

Takiej okazjji sie nie przepuszcza. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawial Zakopane, ale nie ma takiej opcji do wyboru :cool:

To trzeba dodać :)

Zawsze można zrobić u mnie na wsi przy grillu :) Jak już wróce :thumbup::drunk::kox:

Jak już wrócisz za ..... czasu to pewnie tak jak Malik powiedział, że będzie lekko zaciągać zimnem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty jak narazie tylko Promenada tak mysle ze jeszcze z miesiac od Listopada przenosimy sie na Wole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty jak narazie tylko Promenada tak mysle ze jeszcze z miesiac od Listopada przenosimy sie na Wole

A może by poszukać czegoś po tej stronie Wisły większość z nas jest chyba z tej strony, o ile sie nie mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty jak narazie tylko Promenada tak mysle ze jeszcze z miesiac od Listopada przenosimy sie na Wole

A może by poszukać czegoś po tej stronie Wisły większość z nas jest chyba z tej strony, o ile sie nie mylę?

"Po tej" znaczy po której? Dla mnie Wola jest "tą" stroną Wisły. Praga jest "tamtą" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze nie zawsze wszystkim sie dogodzi. Najlepsze jest centrum ale tam nie ma nic co by nam odpowiadalo powierzchniowo i cieplnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze nie zawsze wszystkim sie dogodzi.

OK, ale może w ramach równowagi przeniesiemy się teraz na "tą" stronę Wisły skoro tyle czasu spotykaliśmy się po "tamtej" stronie :) Blue City, Arkadia, Wola Park, Fort Wola czekają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...