SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

dziekuje za zaangazowanie ZBOWIDOWCOWI , kokosowi i Bubie :kox: :kox: :kox:

Też brałem w tym pośrednio udział, ale po tym jak usłyszałem o wytłuczeniu z tego co wiem najdroższej szybki i że siedzenia nie są składane nie wiedziałem co powiedzieć :kox: :kox: :kox:

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

usłyszałem o wytłuczeniu z tego co wiem najdroższej szybki

za obie wyjdzie go 250pln , nie ma tragedii , w perspektywie miał rozjebanie zamka przez firme która by sobie policzyła odpowiednio+nowy zamek , szyby to mu ogarne pod blokiem :wink4:

że siedzenia nie są składane nie wiedziałem co powiedzieć :kox: :kox: :kox:

po zerwaniu kanapy masz obicie , zrywasz i w oparciu z blachy sa dziury technologiczne takie ze ledwo dłń wchodzi , później znowu masz tapicerke bagaznika , musti trzymał jednym palcem przez dziure tapicerke a ja latarka i drutem ciągnąłem kluczyki które były rzucone przy samym zamku klapy :decayed:

BTW wiedziałem ze na 100% są jakieś dziury w blaszce oparcia , dlatego kazałem mu tłuc[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 08:20_________________________________________________

jak się skończyła ta historia?

wziąłem mame mustiego i dwie kuzynki do parówy a musti ze swoja laska poleciał swoim autem z lekkim przeciągiem w środku. o 1:00 w domu :wink4:

a czemu poszły dwie szyby?

w sumie to nie wiadomo , jak do mnie dzwonil za pierwszym razem to wydawało mi sie ze kluczyki zatrzasnęły sie w aucie a nie w kufrze , nic nie wspominal , to mu zasugerowałem zeby tłukl małą , drutem wyciągnął klucze i finał. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 08:43_________________________________________________najlepsza była mina jego mamy gdy cieszyla sie ze jedziemy do domu a ja do niej mówie ze tym autem (parówą) miałem juz dwa konkretne dzwony , zarżnięty silnik , urwana miske , wysrane turbo , walnietą sonde wiec jest mało prawdopodobne zebysmy cało dojechali do domu :kox: :kox: :kox:

Siema :hi:

Dzwonie do Adasia mowi ze juz wie, dzwonie do jakiejs firmy od zamkow co na cala polske dziala juz wiedza :>

Przed ETKA spedzilem pol godziny szukajac "wejscia" i specu kombinowal ale ciagle jakies problemy z tym samochodem :decayed:

Witam,

Od tygodnia jestem posiadaczem A4. Chcialbym wpasc na zlot bo mam kilka pytan oraz skorzystac z VAG (jesli ktos dysponuje takim na spocie). Mam wiec pytanko, czy spoty w Promenadzie we wtorki sa aktualne?

Pozdrawiam

Masz podwieszony pierwszy post co jak i gdzie :wink4:

Witam,

Pozdrawiam

Spoty oczywiście nadal się odbywają w każdy wtorek ale najbliższy będzie miał miejsce na Torwarze :good:

Także zapraszam :cool1:

a co w tym zlegoze US??

W sumie..

:siema:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 16:59_________________________________________________Podoba mi się.. Szkoda, że z USA :mysli:

klubowe :)

Czyje ? Znasz auto ?

jedynie przy rezaniu wydechu bedziesz musial chyba wywalic druga sonde ale to pozniej jak juz kupisz :tongue4: