Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20 jeśli dobrze pamiętam + Kolega w Evo.

Kilka nowych twarzy + kilka dawno niewidzianych jak Norbi, Bienio czy Kichol...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

19 + kolega z evo poprawie.

"Vit.s" Dziękuje za rameczkę. teraz bryczka rozpoznawana na miescie :a4fan:

Opublikowano

Oryginalne żarniki Osram 4300k

IMG_3400.jpg?imgmax=640

Żarniki HID 8000k

IMG_3419.jpg?imgmax=640

Więcej fotek tutaj: http://picasaweb.google.pl/malinowy/Zenon8000k/

Tak na prawdę na fotkach robionych z bliska nie widać wielkiej różnicy. Efekt dodatkowo zafałszowany tym, że przez nieuwagę pstryknąłem foty z różnym ISO. Pierwsza z ISO 1600 a druga z ISO 800.

Natomist z odległości kilkudziesięciu metrów różnica jest kolosalna! Szkoda, że nie zdążyłem pstryknąć dobrej foty z odległości. Może następnym razem.

Opublikowano
20 jeśli dobrze pamiętam + Kolega w Evo.

22 furki plus kolega z Evo :)

Opublikowano

Nie wiem jak wan ale na pierwszym zdjęciu jakby całe otoczenie rażniej widać.

Opublikowano

no ponoc 22 czy 23 takze bijemy rekordy jeszcze ze 30 aut i bedzie jak w wisle :D

EVO malina :notworthy:

Motorek dziekuje za wyrezanie wycieraczek :notworthy: Jednak wam powiem ze te aero lepiej zbieraja :decayed:

Opublikowano

OJ widzę żę się działo :wallbash: zwolnię się z tej roboty jak nic jak tak dalej pójdzie. Malik widzę że rezania ciąg dalszy :th:

Luki to dopiero dzisiaj zmieniłeś te wyciraczki :shocked:

Opublikowano

Ja naliczyłem 19 Audioli :drool: jak (4 odjechały i później 1 na przyjechała koło 21:00) to bedzie 24 :kox:

Te żarniki Oniaka muszą się wypalić jeszcze bo narazie nie świecą tak na 100%.

(kiedyś czytałem ,że 20h świecenia i osiągną 100%)

Opublikowano

Lukas, ja dopiero teraz widzę Twój avatar :thumbup:

Opublikowano

Widze ze motyw z avatarkiem podlapal Malik tylko nie wiem czy mu wystawilem koncesje na uzytkowanie :naughty:

Opublikowano

Jak sa rekordy frekwencji to mnie zwykle nie ma :slina:

Opublikowano

Motorek dziekuje za wyrezanie wycieraczek :notworthy: Jednak wam powiem ze te aero lepiej zbieraja :decayed:

No problem! Na Spoty juz zawsze biore narzędzia bo zawsze jest coś do zrobienia w waszych wozach.

Opublikowano

Widze ze motyw z avatarkiem podlapal Malik tylko nie wiem czy mu wystawilem koncesje na uzytkowanie :naughty:

Lukas, Twoj avatar tez z okładki magazynu Import Tuning?

Opublikowano

No spocik byl git :th:.....prawie jak zlot :thumbup:

Opublikowano

ALe jak widac bylo i slychac bez sciagacza by to nie zlazlo zadne smary i Wd40 by nie daly rade

Opublikowano

Widze ze motyw z avatarkiem podlapal Malik

Nie tylko :tongue4:

Opublikowano

ja dopiero teraz widzę Twój avatar

a ja nie widze :( i nieiwem o co biega :mysli:

Na Spoty juz zawsze biore narzędzia bo zawsze jest coś do zrobienia w waszych wozach.

przy naszych pazdziochach zawsze cus sie znajdzie :D

ale w Evo ciasno...jak w jakims kompaktywym aucie ;)

Opublikowano

Te żarniki Oniaka muszą się wypalić jeszcze bo narazie nie świecą tak na 100%.

(kiedyś czytałem ,że 20h świecenia i osiągną 100%)

Ja czytałem, że nawet 60h. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej barwy ale przekonałem się po zamontowaniu u oniaka.

Zbieramy chętnych na kolejną dostawę. Na razie: ja, Lukas i wachający się LukaszR. Ktoś jeszcze reflektuje? Komplecik ~390PLN z przesyłką.

Opublikowano

ALe jak widac bylo i slychac bez sciagacza by to nie zlazlo zadne smary i Wd40 by nie daly rade

Te drugie ramie jak dostaniesz za pół roku to tez trzeba będzie ściagaczyk użyć klin to klin jak sworzeń sie trzyma a jeszcze taki zardzewiały.... :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 23:25 _________________________________________________

Te żarniki Oniaka muszą się wypalić jeszcze bo narazie nie świecą tak na 100%.

(kiedyś czytałem ,że 20h świecenia i osiągną 100%)

Ja czytałem, że nawet 60h. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej barwy ale

przekonałem się po zamontowaniu u oniaka.

Zbieramy chętnych na kolejną dostawę. Na razie: ja, Lukas i wachający się LukaszR. Ktoś jeszcze reflektuje? Komplecik ~390PLN z przesyłką.

D2S do mojego MOnOXENONA tez tyle kosztują?

Opublikowano

evo nieżle zamiata... :)

ochroniarz dziś był spoko,

Kaśka (znaczy Przemek prowadził) i ten kolega od 2.6 (nie pamiętam nicku) refleks macie jakiś słaby.... zeby was krzyniek dieslem 1.9 ze startu objeżdżał :tongue4: (no i miałem otwarte okno a to mi ujęlo jakieś 10 KM :polew:) co dopiero jakbym miał mocniejszy silnik to byłby dopiero :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.