Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ja tez musze kupic wycieraczki i na szczęście wychodze juz z pracy więc może zdążę jeszcze dzisiaj gdzieś je znaleźć.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polecam te:

http://www.allegro.pl/item251324627_wycieraczki_valeo_silencio_audi_a4_od_2001r_.html

Kupilem i sprawuja sie bardzo fajnie. Zbieraja ladnie, sa bardzo ciche i maja na razie kilka dni, wiec nie moge zlego slowa powiedziec.

Opublikowano

Mocna rekomendacja bbyła kiedys na Motgum (m in Spanky). Rewelacyjnie tanie i fantastycznie zbierajace. Z taniością to prawda, bo już kupiłem (jakieś 2 dychy za szt? czy jakoś tak). Nie wiem jak zbierają, bo jeszcze czekam aż stare zdechna całkiem. Kupiłem w Jankach w FeuVert czy jakiś taminny motoryzacyjny market

Opublikowano

Polecam te:

http://www.allegro.pl/item251324627_wycieraczki_valeo_silencio_audi_a4_od_2001r_.html

Kupilem i sprawuja sie bardzo fajnie. Zbieraja ladnie, sa bardzo ciche i maja na razie kilka dni, wiec nie moge zlego slowa powiedziec.

Tylko te nie są do Angeli autka - u niej są 530 mm i 510 mm.

A model Silencio rzeczywiście są cichutkie - stąd też taka nazwa :)

Mocna rekomendacja bbyła kiedys na Motgum (m in Spanky). Rewelacyjnie tanie i fantastycznie zbierajace. Z taniością to prawda, bo już kupiłem (jakieś 2 dychy za szt? czy jakoś tak). Nie wiem jak zbierają, bo jeszcze czekam aż stare zdechna całkiem. Kupiłem w Jankach w FeuVert czy jakiś taminny motoryzacyjny market

Rzeczywiście Motgumy są niezłe - sam ich kiedyś używałem, ale teraz nie ma ich w IC, a poza tym nie robią do mocować takich jak mam u siebie.

Opublikowano
a poza tym nie robią do mocować takich jak mam u siebie.

bo wiesz Łukaszu w B6 to calkiem inna technologia nie to co u Wicia :decayed:

Opublikowano
a poza tym nie robią do mocować takich jak mam u siebie.

bo wiesz Łukaszu w B6 to calkiem inna technologia nie to co u Wicia :decayed:

E! Pie*dolicie! To przecież niemozliwe!

:polew:

Opublikowano

czy dzisiaj jakies wyjście??

Opublikowano
a poza tym nie robią do mocować takich jak mam u siebie.

bo wiesz Łukaszu w B6 to calkiem inna technologia nie to co u Wicia :decayed:

Hehe :D Technologia .. ale słowo.

Opublikowano

czy dzisiaj jakies wyjście??

Co masz konkretnie na myśli ??? :>

bo wiesz Łukaszu w B6 to calkiem inna technologia nie to co u Wicia :decayed:

Nie inna technologia tylko mocowania :polew:

P.S. Katarina zadowolona ???

Opublikowano

Mam pytaie do WT - kiedys było w Wa-wie coś takiego jak Wolumen, czy nadal tam się coś dzieje - a konetnie chodzi mi o zakup nowego telefonu komórkowego ale koniecznie z Fakturą Vat. Czy jest sens tam jechać w takiej sprawie?

Jest - działa w Niedzielę, ale jak jest z telefonami to nie wiem.

Już lepiej kupić na allegro niż w takich miejscach, bo pochodzenie tych telefonów może być różne :)

Tu masz wszystko:

http://www.wolumen.com.pl/

Opublikowano

Co to jest samochód PEDAŁ....

To jest to:

http://moto.allegro.pl/item251464785_audi_a4_t_u_n_i_ng.html

A tu liczba mnoga:

http://video.google.pl/videoplay?docid=5393994098891594965[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 22:19 _________________________________________________IVONA z YouTUBE jest najlepsza :kox:

http://video.google.pl/videoplay?docid=5393994098891594965

Opublikowano

Co to jest samochód PEDAŁ....

To jest to:

http://moto.allegro.pl/item251464785_audi_a4_t_u_n_i_ng.html

A tu liczba mnoga:

http://video.google.pl/videoplay?docid=5393994098891594965[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 22:19 _________________________________________________IVONA z YouTUBE jest najlepsza :kox:

http://video.google.pl/videoplay?docid=5393994098891594965

brakuje tylko tego żeby ten pedał był w różowym kolorze....

Opublikowano

Co to jest samochód PEDAŁ....

To jest to:

http://moto.allegro.pl/item251464785_audi_a4_t_u_n_i_ng.html

koksik wózek :polew: :polew: :polew:

w y dziwolągu jest jedna rzecz, która mi się podoba.....wentylator wnętrza, który potrzebuje do niebieskiego :D

Opublikowano

P.S. Katarina zadowolona ???

Bardzo zadowolona, dzięki chłopaki smiley cmok dla obu (tak, żeby Przemek nie widział) ;)

Opublikowano

Witam...

potrzebuje namiarów na dobrego lakiernika .... moze ktos ma/zna kogos godnego polecenia ....

Opublikowano

Witam...

potrzebuje namiarów na dobrego lakiernika .... moze ktos ma/zna kogos godnego polecenia ....

Spank nie daj bóg coś niemiłego Cie spotkało??
Opublikowano

Witam...

potrzebuje namiarów na dobrego lakiernika .... moze ktos ma/zna kogos godnego polecenia ....

Spank nie daj bóg coś niemiłego Cie spotkało??

tak .... wyjezdzałem z własnego garazu .... :wallbash: ...

p.s sprawa miala miejsce juz dosyc dawno i zdazylem sie tym zajac (naprawic) ... ale po 2 miesiacach od lakierowania błotnik ma inny kolor i zaczyna odłazic lakier .... :rant: wiec szukam kogos kto mi to zrobi raz a porzadnie ...

[co do poprzedniego miejsca gdzie lakierowalem to nie chce sie wypowiadac bo mi cisnienie skacze]

Opublikowano

p.s sprawa miala miejsce juz dosyc dawno i zdazylem sie tym zajac (naprawic) ... ale po 2 miesiacach od lakierowania błotnik ma inny kolor i zaczyna odłazic lakier .... :rant: wiec szukam kogos kto mi to zrobi raz a porzadnie ...

[co do poprzedniego miejsca gdzie lakierowalem to nie chce sie wypowiadac bo mi cisnienie skacze]

Jak znajdziesz kogos kto ladnie potrafi ogarnac srebrnego metalika i pochodne to daj znac...

Opublikowano

Była spowiedź...nie jedna...ooo i zaraz nastepna... :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.