Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prasujcie kanty..Wpadam na Warszafkę :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prasujcie kanty..Wpadam na Warszafkę :kox:

:dziura:

Mnie nie ma !! !! !! !! !! :bag::dziura:

Opublikowano

Prasujcie kanty..Wpadam na Warszafkę :kox:

:dziura:

Opublikowano
  • Autor

BTW albo jeszcze jestem najeb... albo ktoś poprzestawiał tematy na forum :mysli:

Jakbyś poczytał forum to byś wiedział , że przestawiło się to po przeprowadzce na nowy serwer.Wszystko będzie ustawione i wróci na swoje miejsce :hi:

później mi się przypomniało :cool1:

Masakryczny weekend - nawet dzisiaj do pracy nie poszedłem jeszcze :naughty:

ja niedawno dojechałem i... nie jest dobrze :sick3:

Opublikowano

Flyer będziesz jutro? Z gadżetami?

Opublikowano

pochwa oszołomy :hi:

Opublikowano

Prasujcie kanty..Wpadam na Warszafkę :kox:

:naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Prasujcie kanty..Wpadam na Warszafkę :kox:

:dziura:

Ty przestań ćpać i ogarnij poślady ! :decayed:

Opublikowano

Prasujcie kanty..Wpadam na Warszafkę :kox:

To i ja wypastuje sandały ..... :kox:

Opublikowano
  • Autor
:siema: leszczaki
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Przecież jesteś na urlopie :blink: Czyżbyś od rana chciał polować na orki?

Opublikowano

Siema :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dojechałeś w końcu :przebiegly:

Opublikowano

siema :hi:

Przecież jesteś na urlopie :blink: Czyżbyś od rana chciał polować na orki?

kto wam napierdolił głupot ze jestem na jakimś urlopie ??? wczoraj mi sie poprostu nie chcialo jechać do pracy :gwizdanie:

urlop mam 7-15.8.2010 i śmigam z Łatkiem na Stegne :kox: :kox:

Opublikowano

siema :hi:

Przecież jesteś na urlopie :blink: Czyżbyś od rana chciał polować na orki?

kto wam napierdolił głupot ze jestem na jakimś urlopie ??? wczoraj mi sie poprostu nie chcialo jechać do pracy :gwizdanie:

urlop mam 7-15.8.2010 i śmigam z Łatkiem na Stegne :kox: :kox:

Tu zostałeś wysłany na przymusowy. Kolejnym krokiem jest ban na forum.

Siema pytki

Opublikowano
  • Autor

kto wam napierdolił głupot ze jestem na jakimś urlopie ??? wczoraj mi sie poprostu nie chcialo jechać do pracy :gwizdanie:

urlop mam 7-15.8.2010 i śmigam z Łatkiem na Stegne :kox: :kox:

Ty tak pier...lisz i pierdo...lisz, raz że jedziesz, później że nie jedziesz, a to turbo, a to Łatek...

Opublikowano

przestań tyle jarać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

przestań tyle jarać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

chyba Ty :cool1:

Opublikowano

przestań tyle jarać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

chyba Ty :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 10:12_________________________________________________Panowie ostatnio mojemu baaardzo dobremu koledze stało sie nieszczęście , kupił sobie ładne felgi , dał do założenia pewnemu prostakowi ode mnie z pracy no i śruby były deczko za krótkie , na trasie zaczęło mu kołoz przodu walić , zaczął zwalniać i jak juz prawie stanął , koło spadło z piasty :thumbdown:

no i teraz są dwie sprawy do ogarnięcia , naprawa felgi bo zwrotnica wyżłobiła w niej taka rynienke na głębokość około 2mm

felga3.th.jpg felga4.th.jpg

poza tym otwory na śruby sie lekko "rozwierciły" ale to nie jest problem bo fela i tak sie trzyma na pierścieniu

felga1.th.jpg felga2.th.jpg

no a druga sprawa to lekko zgięte nadkole od strony drzwi , też do ogarnięcia przez blacharza

botnik1.th.jpg botnik2.th.jpg

Macie jakieś polecane zakłady gdzie ogarnęłiby i fele i błotnik ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.