Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie uczynny a ogarniesz Pan tez sprawe z alarmem, żeby m isię nie krzaczyło? Coś mam kupić czy masz wszystkie graty potrzebne?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie uczynny a ogarniesz Pan tez sprawe z alarmem, żeby m isię nie krzaczyło? Coś mam kupić czy masz wszystkie graty potrzebne?

Ogarnąć to on może ... odetnie kabel od syreny o ile ją znajdzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to alarmu z pilota nie zamkniesz jak fura chodzi na TT... tylko kluczykiem.

:kox:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:05_________________________________________________

Panie uczynny a ogarniesz Pan tez sprawe z alarmem, żeby m isię nie krzaczyło? Coś mam kupić czy masz wszystkie graty potrzebne?

Ogarnąć to on może ... odetnie kabel od syreny o ile ją znajdzie :kox: :kox: :kox:

własnie taki miałem plan :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chyba, zeby alarm ogarnąć tak, żeby łapał tylko czujki wewnętrzne i np. otwarcie drzwi. Żeby praca silnika nie wzbudzała alarmu. Będziemy kombinować a ja swoją drogą skontaktuje się z kolesiem, który mi montował alarm i też pogadam jak to zrobić.

Opublikowano

Chyba, zeby alarm ogarnąć tak, żeby łapał tylko czujki wewnętrzne i np. otwarcie drzwi. Żeby praca silnika nie wzbudzała alarmu. Będziemy kombinować a ja swoją drogą skontaktuje się z kolesiem, który mi montował alarm i też pogadam jak to zrobić.

za coś takiego to przywieź mi 4 JD i zostaw furę na tydzień :kox: :kox:

Opublikowano

ale rezanko sie zapowiada :polew:

czuje ze Kali bedzie dzielil łoże z Pozkiem przez weekend

Opublikowano

nawet maciuś z klanu potrafi zamontować TT..3 kabelki trzeba podpiąć :)

co do canów to nie ogarniesz :) niestety ..do tego jest potrzebny dodatkowy moduł taki jak u mnie :kox:

Opublikowano

ale rezanko sie zapowiada :polew:

czuje ze Kali bedzie dzielil łoże z Pozkiem przez weekend

raczej z Sarą

w budzie :kox:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:21_________________________________________________

do tego jest potrzebny dodatkowy moduł taki jak u mnie :kox:

no właśnie ja swój moduł oddałem z siwkiem :confused4:

Opublikowano

czuje ze Kali bedzie dzielil łoże z Pozkiem przez weekend

może zaiskrzy :D

Opublikowano

napisz do kolesia że wiesz dlaczego nie może sprzedać fury..powiedz że jak wyciągniesz moduł to samochód się sprzeda tego samego dnia :kox: o ile chcesz to szare badziewie jeszcze oglądać :kox:

Opublikowano

czuje ze Kali bedzie dzielil łoże z Pozkiem przez weekend

może zaiskrzy :D

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To coś mam jeszcze dokupywac czy nie? Bo jak już to robić to raz a porządnie a nie rozbierac auto 5 razy. Chce żeby było ładnie i sprawnie :)

Opublikowano
Opublikowano

To coś mam jeszcze dokupywac czy nie? Bo jak już to robić to raz a porządnie a nie rozbierac auto 5 razy. Chce żeby było ładnie i sprawnie :)

ten moduł był sprowadzany na specjalne zamówienie z USA...

także nie przeskoczysz :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Za jakie grzechy :thumbdown:

Opublikowano

Za jakie grzechy :thumbdown:

byla mowa o VTG i tede

Opublikowano

ten moduł był sprowadzany na specjalne zamówienie z USA...

także nie przeskoczysz

A da się jakoś inaczej ogarnąć żeby i alarm chodził dobrze?

Opublikowano

BUBA fajne info na aukcji

Dzisiaj moja kobieta zapytala czy dalej w sypialni jest garaz. Powiedzialem ze tak, w zwiazku z czym oznajmila mi ze poznala fajnego kolesia.

Opublikowano

Za jakie grzechy :thumbdown:

byla mowa o VTG i tede

si si :)

Opublikowano

BUBA fajne info na aukcji

Dzisiaj moja kobieta zapytala czy dalej w sypialni jest garaz. Powiedzialem ze tak, w zwiazku z czym oznajmila mi ze poznala fajnego kolesia.

no to rozwód :)

długo się nie nacieszyłeś :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.