Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka,

wczoraj kupilem AVANTA i cos bym posmigal, jezdzicie cos po miescie wieczorami czy w promenadzie raczej impreza zasiadana?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka,

wczoraj kupilem AVANTA i cos bym posmigal, jezdzicie cos po miescie wieczorami czy w promenadzie raczej impreza zasiadana?

1.9 chcesz posmigac??

Opublikowano

:siema:

Zero jarania ! kurfa :evil: :evil:

kto powiedział, że będziemy jarać :?: :przebiegly:

my przyjedziemy najarani...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z toba nie mam szans ale jakby jakis polonez stanal to moze bym dal mu rade.. :wink4:

Opublikowano

z toba nie mam szans ale jakby jakis polonez stanal to moze bym dal mu rade.. :wink4:

nie rób wsi :decayed:

jedź na spota do mężatych i rozwodników do Promenady we wtorek - może się odnajdziesz :naughty: :naughty:

Opublikowano

z toba nie mam szans ale jakby jakis polonez stanal to moze bym dal mu rade.. :wink4:

nie rób wsi :decayed:

jedź na spota do mężatych i rozwodników do Promenady we wtorek - może się odnajdziesz :naughty: :naughty:

To już są rozwodnicy ? :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

siemka,

wczoraj kupilem AVANTA i cos bym posmigal, jezdzicie cos po miescie wieczorami czy w promenadzie raczej impreza zasiadana?

z takim parchem to pod kościół :polew: kupiłeś tego od sadysty z Radomia?

PS.Wczoraj minęły 3 lata na forum :good:

Opublikowano

z Radomia wzialem toto..a co, padaka skladana z 5 innych czy zarzniety trup? :kox:

Opublikowano

z Radomia wzialem toto..a co, padaka skladana z 5 innych czy zarzniety trup? :kox:

z Radomia nie kupiłbym żwirka do akwarium dla rybek a co dopiero auta....

Opublikowano

z Radomia wzialem toto..a co, padaka skladana z 5 innych czy zarzniety trup? :kox:

z Radomia nie kupiłbym żwirka do akwarium dla rybek a co dopiero auta....

szkoda ze ludzie tego nie wiedza

Opublikowano

nie gadajcie.. nie wygladal na trupa a i jezdzi calkiem nie najgorzej..

wiadomo, auto nowe nie jest ale wyglada z wierzchu ze trzyma sie kupy..

ktos zna to auto?

Opublikowano

nie gadajcie.. nie wygladal na trupa a i jezdzi calkiem nie najgorzej..

wiadomo, auto nowe nie jest ale wyglada z wierzchu ze trzyma sie kupy..

ktos zna to auto?

najlepej to je zna warsztat blacharski w Radomiu ... :polew:

Opublikowano

bez jaj...co sie pastwicie nad nowym :no:

Opublikowano

bez jaj...co sie pastwicie nad nowym :no:

widać, że całkiem nowy

bo gdyby choć trochę na forum posiedział, zadał sobie trochę trudu i poczytał kilka tematów to wiedziałby, jakie fury sprzedają w Radomiu :gwizdanie:

Opublikowano

eee tam opowiadacie .. ja w Radomiu gaz zakładałem 8 lat temu i jeszcze działa :>

Opublikowano

ale chyba nie do AWXa?

ps, poprzedni wlasciciel mojej a4 to jakis forumowicz?

Opublikowano

nie gadajcie.. nie wygladal na trupa a i jezdzi calkiem nie najgorzej..

wiadomo, auto nowe nie jest ale wyglada z wierzchu ze trzyma sie kupy..

ktos zna to auto?

najlepej to je zna warsztat blacharski w Radomiu ... :polew:

tam właśnie spadło z lawety :gwizdanie:

Opublikowano

ale chyba nie do AWXa?

ps, poprzedni wlasciciel mojej a4 to jakis forumowicz?

a ma klubowe oznaczenia ?? ramki/naklejki ???

Opublikowano

ale chyba nie do AWXa?

ps, poprzedni wlasciciel mojej a4 to jakis forumowicz?

a ma klubowe oznaczenia ?? ramki/naklejki ???

nie zauwazylem zadnych a4 ramek z waszego forum..

pytam, bo moze ktos zna je skoro sie wypowiadacie...

Opublikowano

pytam, bo moze ktos zna je skoro sie wypowiadacie...

pod c**j cie ładują :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.