Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No jak to kto ? Miszczuniu z Wałomina :kox: :kox:

Ja wczoraj zakończyłem temat. Radze Tobie to samo zrobić. Takich bananowych pederastów jak Ty nie raz opodatkowaliśmy. Szkoda że nie jeździsz na spoty bo byś szlochał jak reszta pedałów co byli zbyt do przodu.

Kolejną sprawą jest to że "......Evo" nie ma zbyt wiele resztę dopowiedz Sobie sam.

No i to jest najładniejsza laurka dla Ciebie :decayed: Niech sobie tutaj powisi żeby każdy poczytał :good::kox:

A to, że jesteś głąbem i nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już nie moja sprawa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Grubo zaczyna się dziać...

pier**lić to On zawsze potrafił, więc się nie nastawiaj kolego. Pierwsze ustawka na RR2010 zrezygnował, drugie zaproszenie na przedmieścia zrezygnował, tu też zrezygnuje. Tylko odbił by w końcu bo ja sobie d*py jego imieniem podcierać nie będę, mam trochę honoru. Ogólnie można to pier**lić i się nigdy nie odzywać, ale nie na tym to polega żeby nowy wpadał na forum i przez VIP-a się z niego zmył.

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Grubo zaczyna się dziać...

pier***ić to On zawsze potrafił, więc się nie nastawiaj kolego. Pierwsze ustawka na RR2010 zrezygnował, drugie zaproszenie na przedmieścia zrezygnował, tu też zrezygnuje. Tylko odbił by w końcu bo ja sobie d*py jego imieniem podcierać nie będę, mam trochę honoru. Ogólnie można to pier***ić i się nigdy nie odzywać, ale nie na tym to polega żeby nowy wpadał na forum i przez VIP-a się z niego zmył.

pzr

papapa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz czytać ze zrozumieniem

Twój ulubiony tekst?

Powiem Ci tak wpadnij na forum na którym moderuję, to zobaczysz jak się traktuje nowych. Nie każde forum wygląda tak samo a to że ty z ludzi debili robisz zamiast im pomóc świadczy o Tobie i tym jak Cię traktowali. Nic dodać nic ująć, inni potrafili rzeczowo napisać.

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz czytać ze zrozumieniem

Twój ulubiony tekst?

Powiem Ci tak wpadnij na forum na którym moderuję, to zobaczysz jak się traktuje nowych. Nie każde forum wygląda tak samo a to że ty z ludzi debili robisz zamiast im pomóc świadczy o Tobie i tym jak Cię traktowali. Nic dodać nic ująć, inni potrafili rzeczowo napisać.

pzr

głąbie

wyluzuj

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz nie dostaję info na pw jak ma być jakaś zadyma u mnie na dzielni. Spokój bo przyjadę tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło rany !!!

będzie mi tu peace & love czy nie ???

WTF ??????

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to kto ? Miszczuniu z Wałomina :kox: :kox:

Ja wczoraj zakończyłem temat. Radze Tobie to samo zrobić. Takich bananowych pederastów jak Ty nie raz opodatkowaliśmy. Szkoda że nie jeździsz na spoty bo byś szlochał jak reszta pedałów co byli zbyt do przodu.

Kolejną sprawą jest to że "......Evo" nie ma zbyt wiele resztę dopowiedz Sobie sam.

grubo .... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój huggy .... nikt tu się nie spina .... to tak jak z tymi spotami na torwarze ... jak ktoś jest nie ogarnięty nie czyta nagłówków i nie zadaje sobie trudu przeczytania kilku postów .... daje się zrobić w balona :naughty::decayed::kox: i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , Poziek choć nie wyglada to swój chłop :good:

Teraz tak ale kiedyś bo cham był. Musieliśmy go przywiązywać do drzewa w lesie ale to i tak mało zmieniło. Trochę spokorniał ale tylko trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...