Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Grubo zaczyna się dziać .. koniecznie muszę przyjechać na spota :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Grubo zaczyna się dziać .. koniecznie muszę przyjechać na spota :decayed:

na Torwar? :kox:

Opublikowano

No jak to kto ? Miszczuniu z Wałomina :kox: :kox:

Ja wczoraj zakończyłem temat. Radze Tobie to samo zrobić. Takich bananowych pederastów jak Ty nie raz opodatkowaliśmy. Szkoda że nie jeździsz na spoty bo byś szlochał jak reszta pedałów co byli zbyt do przodu.

Kolejną sprawą jest to że "......Evo" nie ma zbyt wiele resztę dopowiedz Sobie sam.

No i to jest najładniejsza laurka dla Ciebie :decayed: Niech sobie tutaj powisi żeby każdy poczytał :good::kox:

A to, że jesteś głąbem i nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już nie moja sprawa :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Grubo zaczyna się dziać...

pier**lić to On zawsze potrafił, więc się nie nastawiaj kolego. Pierwsze ustawka na RR2010 zrezygnował, drugie zaproszenie na przedmieścia zrezygnował, tu też zrezygnuje. Tylko odbił by w końcu bo ja sobie d*py jego imieniem podcierać nie będę, mam trochę honoru. Ogólnie można to pier**lić i się nigdy nie odzywać, ale nie na tym to polega żeby nowy wpadał na forum i przez VIP-a się z niego zmył.

pzr

Opublikowano

:hi:

Grubo zaczyna się dziać...

pier***ić to On zawsze potrafił, więc się nie nastawiaj kolego. Pierwsze ustawka na RR2010 zrezygnował, drugie zaproszenie na przedmieścia zrezygnował, tu też zrezygnuje. Tylko odbił by w końcu bo ja sobie d*py jego imieniem podcierać nie będę, mam trochę honoru. Ogólnie można to pier***ić i się nigdy nie odzywać, ale nie na tym to polega żeby nowy wpadał na forum i przez VIP-a się z niego zmył.

pzr

papapa :good:

Opublikowano

umiesz czytać ze zrozumieniem

Twój ulubiony tekst?

Powiem Ci tak wpadnij na forum na którym moderuję, to zobaczysz jak się traktuje nowych. Nie każde forum wygląda tak samo a to że ty z ludzi debili robisz zamiast im pomóc świadczy o Tobie i tym jak Cię traktowali. Nic dodać nic ująć, inni potrafili rzeczowo napisać.

pzr

Opublikowano

umiesz czytać ze zrozumieniem

Twój ulubiony tekst?

Powiem Ci tak wpadnij na forum na którym moderuję, to zobaczysz jak się traktuje nowych. Nie każde forum wygląda tak samo a to że ty z ludzi debili robisz zamiast im pomóc świadczy o Tobie i tym jak Cię traktowali. Nic dodać nic ująć, inni potrafili rzeczowo napisać.

pzr

głąbie

wyluzuj

:decayed:

Opublikowano

Za bardzo się spinasz huggy :kox:

Opublikowano

Za bardzo się spinasz huggy :kox:

Wątpię czy będą z niego ludzie :naughty:

Opublikowano

Ostatni raz nie dostaję info na pw jak ma być jakaś zadyma u mnie na dzielni. Spokój bo przyjadę tam.

Opublikowano

Za bardzo się spinasz huggy :kox:

Możliwe nie znam waszych układów. :wink4:

Jedno jest pewne lepiej żebyśmy się nie spotkali. :gwizdanie:

Opublikowano

sie porobiło :) to już nie będą spoty tylko ustawki w promenadzie??

Opublikowano

mnie na dzielni

Nie opodal jest ulica Żymirskiego, zapewne wiesz co tam się dzieje piątkowymi-sobotnimi wieczorami? :przebiegly:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ło rany !!!

będzie mi tu peace & love czy nie ???

WTF ??????

k.

Opublikowano

No jak to kto ? Miszczuniu z Wałomina :kox: :kox:

Ja wczoraj zakończyłem temat. Radze Tobie to samo zrobić. Takich bananowych pederastów jak Ty nie raz opodatkowaliśmy. Szkoda że nie jeździsz na spoty bo byś szlochał jak reszta pedałów co byli zbyt do przodu.

Kolejną sprawą jest to że "......Evo" nie ma zbyt wiele resztę dopowiedz Sobie sam.

grubo .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

daj spokój huggy .... nikt tu się nie spina .... to tak jak z tymi spotami na torwarze ... jak ktoś jest nie ogarnięty nie czyta nagłówków i nie zadaje sobie trudu przeczytania kilku postów .... daje się zrobić w balona :naughty::decayed::kox: i tyle.

Opublikowano

dokładnie , Poziek choć nie wyglada to swój chłop :good:

Opublikowano

dokładnie , Poziek choć nie wyglada to swój chłop :good:

Teraz tak ale kiedyś bo cham był. Musieliśmy go przywiązywać do drzewa w lesie ale to i tak mało zmieniło. Trochę spokorniał ale tylko trochę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.