Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dach będzie ruszony to szkoda całkowita.. szczególnie przy tym roczniku auta.

Fakt chyba masz rację, i co dalej w tym przypadku. Moskal miał auto jakie miał, czy graty w nim świadczą o jego wartości? Czy auto było doubezpieczone :mysli:

W przypadku zwykłych szaraków drogowych co nieco wiem ale tutaj?

pzr

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i h*j to da :gwizdanie:

ale jaki fun

jak w mastercard - bezcenne :naughty:

k.

Opublikowano

drzwi sa ruszone czyli sie troche pogiela albo mi sie wydaje, szkoda calkowita pewnie bedzie

Opublikowano

Moskal - maskra... Współczuje. Teraz tylko szybszy wózek kupić co by od takich niedzielnych uciekać :rolleyes:

Opublikowano

no to tak :

Dach i podłoga pogięta , szpara pomiędzy tylnymi kanapami u góry jakies 15cm , przednie drzwi na tylnych , tylne na błotnikach , otworzyly sie tylko przednie pasażera , reszta zakleszczona :thumbdown:

Ubezpieczenie w PZU , na bank szkoda całkowita.

najgorsze ze zdążylem w ciągu ostatniego miesiąca zrobić rozrząd/amory/wahacze/turbo/sprężyny ;( :confused4:

Paulina cała i zdrowa , nic sie nie stało , zjebałem ja ze puściła sprawce do domu bo bym go chója przegryzł na pół , z takim nastawieniem jechalem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

co do stanu auta to silnik normalnie odpalil , fmic nie ruszony , poleciała chlodnica wody/klimy

teraz mam dwie opcje na oku:

1. kupić bude i przekładka , to by mi najbardziej odpowiadało , troche serca włożyłem w to auto , to co miało sie ro***bać zostało wymienione , czyli prawie wszystko :kox: :kox: , szkoda byłoby oddać na złom

2. rozebrać i opierdolić klamoty

3. sprzedać wrak (jest juz kupiec , gość u którego zostawiłem-mechanik) dołożyć to co z ubezpieczenia + jakies $$$ i kupić........ no wiecie co , nie bede zapeszał :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

jak dla mnie opcja 3 chyba najmniej kłopotliwa :mysli:

Opublikowano

wyciągaj graty - to co możesz i trochę kasy się zwróci

dołóż i kup to czego nie chcesz zapeszać :good:

Opublikowano

Jeśli masz czas, siłę robocza i chęci to można robić przekładkę.

Ciekawe ile wypłacą i czy się będzie kalkulowało.

Opublikowano

tylko i wylacznie opcja nr 3... sprzedaj co bardziej wartosciowe, a reszte pusc mechanikowi + kasa z ubezpieczalni.

dobrze k**wa, ze tego zderzaka z eSy nie zalozyles :blink:

Opublikowano

tylko i wylacznie opcja nr 3... sprzedaj co bardziej wartosciowe, a reszte pusc mechanikowi + kasa z ubezpieczalni.

dobrze ku***a, ze tego zderzaka z eSy nie zalozyles :blink:

Popieram. Ile ku... razy można jedną blachę klepać.

Tylko tym razem bardziej przyłóż się do zakupu, żebyś kasę ładował w rozwój a nie doprowadzenie samochodu do jazdy :decayed:

Opublikowano

dobrze ku***a, ze tego zderzaka z eSy nie zalozyles :blink:

niom, a tak wszyscy gadali zeby rezal

najwazniejsze ze kobieta cala i zdrowa

opcja nr 3 tylko i wylacznie :good:

Opublikowano

jak dla mnie opcja 3 chyba najmniej kłopotliwa :mysli:

to wiadomo

wyciągaj graty - to co możesz i trochę kasy się zwróci

tam silnik jest w idealnym stanie + turbo po regenarcji , ale jak zostawie mechanikowi golasa to c**j na tym zarobie :thumbdown: , noo chyba ze kupie zarżnięte 1.8T i przekladka , ale chodzi mi po głowie coś innego :wink4:

Jeśli masz czas, siłę robocza i chęci to można robić przekładkę.

zleciłbym robote , ja nie mam czasu :thumbdown:

Opublikowano

no właśnie. pech na maxa. na maxa.

Opublikowano

tak to jest, ja sprzedalem swoj silnik 2.5TDI w cenie czesci, ktore zainwestowalem w niego... :gwizdanie:

Opublikowano

Pytanie czy po dzwonku nadal silnik jest w stanie idealnym, turbinę trupa na podmiankę na pewno znajdziesz na forum, fmica wyciągniesz. Pytanie ile Ci odlicza za wraka .. wtedy można myśleć czy wytargać silnik i pchnąć resztę, ale wcześniej sprawdź czy nadal ma taką ochotę jak wcześniej ... o ile jest taka opcja. Ale wywalisz na to na bank znacznie więcej niż ew zainwestujesz w drugie dobrze kupione (sprawdzone) auto.

Opublikowano

Przeciez tam ledwo co sie maska zagiela. W czym mial silnik ucierpiec ?

Opublikowano

dołączę się do reszty

opcja nr 3

do tego niemcowo na autoscout i szukanko

szkoda czasu - tak na moje

k.

Opublikowano

tak to jest, ja sprzedalem swoj silnik 2.5TDI w cenie czesci, ktore zainwestowalem w niego... :gwizdanie:

no to ktoś się wjebaszczył na mine :decayed:

Opublikowano

tak to jest, ja sprzedalem swoj silnik 2.5TDI w cenie czesci, ktore zainwestowalem w niego... :gwizdanie:

no to ktoś się wjebaszczył na mine :decayed:

zadna mina, piknie jezdzi :cool1:

Opublikowano

tak to jest, ja sprzedalem swoj silnik 2.5TDI w cenie czesci, ktore zainwestowalem w niego... :gwizdanie:

no to ktoś się wjebaszczył na mine :decayed:

zadna mina, piknie jezdzi :cool1:

:naughty: to czemu go wywaliłeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.