Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Motor,

Bryke sprzedajesz? :shocked:

jak to :shocked: jeśli tak to mam nadzieje że pamiętasz o uchwycie ;)

Do sprzedania mam TALJE służbową :kox: hehe

Jak tylko będzie okazja to odkręcaj ten sprzęt i bierz :afro:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak to sluzbowa? Przeciez na allegro stoi Twoj avant?

-

Ktos chetny na CSa dzis? Gralismy juz troche, nawet Ania oniaka z nami ciela :D

Opublikowano

dawaj namiar co i jak i skad zassac i juz pykamy

Opublikowano
ak tylko będzie okazja to odkręcaj ten sprzęt i bierz

Motor jak juz tak rozdajesz.....to zanim sprzedasz furke to ja bym wziela caly srodek.......no i bose tez przy okazji... :D:polew::polew:

Opublikowano

Motor[/b] jak juz tak rozdajesz.....to zanim sprzedasz furke to ja bym wziela caly srodek.......no i bose tez przy okazji...

a felg nie :mysli:

;)

Opublikowano

Motor[/b] jak juz tak rozdajesz.....to zanim sprzedasz furke to ja bym wziela caly srodek.......no i bose tez przy okazji...

a felg nie :mysli:

;)

nie no jak bedzie chcial dac fele.....to nie pogardze :tongue4::D

Opublikowano

Przecież już je miałaś :mysli:

Opublikowano

Przecież już je miałaś :mysli:

Hornecik ale jak on tak rozdaje....to trzeba brac..... :D

Przynajmniej w klubie zostana...... ;)

Opublikowano

Masz rację :) szkoda że to thali nie będą paskowały ....

BTW ...taki skandal !!! POd głowną siedzibą PCK do czego to doszło.

64440e5f93a2b6eb.jpg

Opublikowano

Ludziska, zmieniłem świecki :thumbup: zgadnijcie ile grzało... no.. ile.. 0 (słownie zero) wszystkie były zjarane :shocked: Sprawdziłem zasilanie, wyłącza świecki w odpowiednim momencie, widocznie jak zjarała się pierwsza to pozostałe dostawały za duży prąd i szybko się posypały. Dziś z rańca furka odpaliła "z pierego" :) Zero kopcenia, silnik od początku pracuje równo.. Mała rzecz a cieszy

Opublikowano

A jak je sprawdziłeś bo słyszałem że jest wiele sposobów???

Opublikowano

A jak je sprawdziłeś bo słyszałem że jest wiele sposobów???

Wyjąłem pierwszą i sprawdzałem na akumulatorze.. :) Kupiłem komplet i po wymianie sprawdziłem resztę.. Najprostszą metodą sprawdzenia (jeżeli nie chcesz ich wyjmować) jest zdjęcie fajek ze świec i pociągnięcie kabelka od (+) z akumulatora. Dotykasz kabelkiem do świecy, jeżeli delikatnie iskrzy, to świeca jest sprawna, jeżeli nic się nie dzieje to.. wiadomo co..
Opublikowano

Znalazłem dziś tą mende co mi oczko zbiła, nie chciał się przyznać, ale po lekkiej wymianie zdań :rant: i przyduszeniu :bicz3: i :bicz: ma mi napisać dziś albo jutro oświadczenie. zobaczymy co dalej...

Opublikowano

Znalazłem dziś tą mende co mi oczko zbiła, nie chciał się przyznać, ale po lekkiej wymianie zdań :rant: i przyduszeniu :bicz3: i :bicz: ma mi napisać dziś albo jutro oświadczenie. zobaczymy co dalej...

Fajnie, przynajmniej poniesie konsekwencje czynu. :)

Opublikowano

Znalazłem dziś tą mende co mi oczko zbiła, nie chciał się przyznać, ale po lekkiej wymianie zdań :rant: i przyduszeniu :bicz3: i :bicz: ma mi napisać dziś albo jutro oświadczenie. zobaczymy co dalej...

Fajnie, przynajmniej poniesie konsekwencje czynu. :)

Dokladnie...ja bym mu nie darowala..... :no:

Opublikowano

A czy ktoś może mi powiedzieć ewentualny koszt lampy i migacza prawego, chodzi mi o koszt według wyliczeń ubezpieczyciela. Są to lampy z halogenami.

Opublikowano

Moze dzis spota zrobimy na wyzszym pietrze zeby tak nie piz*zilo od ziemi?

Opublikowano

Moze dzis spota zrobimy na wyzszym pietrze zeby tak nie piz*zilo od ziemi?

A jak nie trafie........ :D

Opublikowano

Moze dzis spota zrobimy na wyzszym pietrze zeby tak nie piz*zilo od ziemi?

Stary od ziemi nie piździ. Stałe 4*C, czym bedzie zimniej, tym na dole bedzie wydawało się cieplej. Dlatego wybrany jest parking podziemny
Opublikowano

a co tu Q - w..piiiiiii... się dzieje :) gdzie są wszyscy ? :kox::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.