Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak by się ktoś wybierał oglądać felgi:

http://moto.allegro.pl/alumy-17-audi-z-oponami-fulda-215-45-17-i1215142715.html

ODRADZAM, wszystkie 4 krzywe :wallbash:

i strasznie paskudne :thumbdown:

dlaczego cie wczoraj nie bylo?

Opublikowano
  • Autor

dlaczego cie wczoraj nie bylo?

fpyte roboty mam i choroba mnie nie opuszcza, a podejrzewam, że na spocie mogłoby mnie przepiździć :disgust:

a Ty nie kurujesz się już w Koluszkowicach Zdrój?

Opublikowano

Siema mięciuchne bolce :decayed:

Opublikowano

dlaczego cie wczoraj nie bylo?

fpyte roboty mam i choroba mnie nie opuszcza, a podejrzewam, że na spocie mogłoby mnie przepiździć :disgust:

a Ty nie kurujesz się już w Koluszkowicach Zdrój?

dzieki pewnym specyfikom juz nie musze :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 10:55_________________________________________________

Siema cipeczki :bry:

Jak sprzedaz auta? Juz nie ma na allegro :mysli:

Opublikowano

Bry :hi:

Jak by się ktoś wybierał oglądać felgi:

http://moto.allegro.pl/alumy-17-audi-z-oponami-fulda-215-45-17-i1215142715.html

ODRADZAM, wszystkie 4 krzywe :wallbash:

to nie mogłeś poprosić o sprawdzenie w Siedlcach? :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Buba eSka zostaje ze mną. Puki co nie sprzedaje.

Miał ktoś styczność z Nokią N900? Możecie coś powiedzieć na jej temat?

nokia-n900.jpeg

Opublikowano

Siema wszystkim :cool1:

Opublikowano

Buba eSka zostaje ze mną. Puki co nie sprzedaje.

Miał ktoś styczność z Nokią N900? Możecie coś powiedzieć na jej temat?

idealna do robienia 'kaczek' na Wiśle :decayed:

kup IP4 - nie ma nic lepszego na rynku

Opublikowano

jest

Nokia 6310i

Opublikowano

Samsung i780 mam już 2 lata z załadowaną AUTOMAPĄ i na razie nie ma tel na który bym go zamienił :good:

Opublikowano

kup IP4 - nie ma nic lepszego na rynku

ale ja potrzebuje normalną klawiaturę a nie tylko dotykową na ekranie. Także IP odpada na starcie pomimo, ze to fajny telefonik.

Opublikowano

Buba eSka zostaje ze mną. Puki co nie sprzedaje.

Miał ktoś styczność z Nokią N900? Możecie coś powiedzieć na jej temat?

idealna do robienia 'kaczek' na Wiśle :decayed:

kup IP4 - nie ma nic lepszego na rynku

lans musi byc :gwizdanie:

Opublikowano

cool nie ma nawet javy .. co z tego że ma 5mpikseli skoro nie ma lampy :wallbash:

... I don't care :polew:

Opublikowano

Kali kup BB

Opublikowano

Big boobs ? :polew:

Za mały ekran, szczególnio w porónaniu do gabarytów telefonu. Ja potrzebuje, duży dotykowy ekran, do tego zwykłą klawiature (bo nie wyobrazam sobie męczyć się z ekranową np. jadac autem, a próbowałem jak testowałem omnie i to nie dla mnie), normalny dostęp do neta (taki jak z poziomu zwykłego kompa), dobrze jak bedzie navi, mail, edytor tekstu typu np. word, takie potrzebne rzeczy do mobilnej pracy a jednocześnie nie noszenia ze sobą wszędzie lapka.

Najbardziej pasuje mi właśnie N900 pod tym względem ale musze jeszcze go jakoś na 1-2 dni skołować i przekonać się na żywo czy będzie mi pasował.

Opublikowano
  • Autor

HTC Touch Pro II sobie kup...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.