Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

oskaroitaliano.jpg

na początku trochę gry wstępnej :kox:

dwie gwiazdy , jeden obierzyświat , drugi rasowy makaroniarz :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

najpierw jest spotkanie na parkingu. pitu pitu o niczym i przenosimy sie do jakiejs willi za miasto. tam basen, alko, kox i dziewczyny. pozniej ruszamy na ustawki w pewne miejsca i robimy wyscigi. scenariusz mniej wiecej jest taki co tydzien, zmienia sie tylko stan upojenia i samochody :cool1:

Opublikowano

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

oskaroitaliano.jpg

na początku trochę gry wstępnej :kox:

To nie wiem czy chce jechac :kox:

najpierw jest spotkanie na parkingu. pitu pitu o niczym i przenosimy sie do jakiejs willi za miasto. tam basen, alko, kox i dziewczyny. pozniej ruszamy na ustawki w pewne miejsca i robimy wyscigi. scenariusz mniej wiecej jest taki co tydzien, zmienia sie tylko stan upojenia i samochody :cool1:

A co chlopaki robicie na spocikach? :decayed:

Tak to moze byc :decayed:

Opublikowano

To nie wiem czy chce jechac :kox:

Co ty gadasz, mamy najlepszego durexa na rynku, poślizg gwarantowany, testowane na najbardziej spiętych typach w klubie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dokładnie, Poziek wie co mówi ... jest naszym PTM (Product Tester Manager) :kox:

Opublikowano

To ile osobek bedzie na spociku? :kox:

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

Ja będę na Torwarze :kox:

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

Ja będę na Torwarze :kox:

czekaj na mnie

Opublikowano

pochwa :hi:

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

ja :tongue4:

bajk pewnie tez, bo jedziemy jakies padlo ogladac :kox:

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

ja :tongue4:

bajk pewnie tez, bo jedziemy jakies padlo ogladac :kox:

zdecydowal sie chociaz na marke? :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy dojade..

Pogoda c**jowa, korki jak sk***ysyn..

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

ja :tongue4:

bajk pewnie tez, bo jedziemy jakies padlo ogladac :kox:

zdecydowal sie chociaz na marke? :decayed:

fura brzmi i wyglada koks :naughty:

Opublikowano

fura brzmi i wyglada koks :naughty

biała skoda superb

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

ja :tongue4:

bajk pewnie tez, bo jedziemy jakies padlo ogladac :kox:

zdecydowal sie chociaz na marke? :decayed:

Ciągle rozważam różne opcje :polew::tongue4:

Opublikowano

ktos jutro rusza dupsko do Arkadii,czy wszystkim piz*zi i nie jada?

ja :tongue4:

bajk pewnie tez, bo jedziemy jakies padlo ogladac :kox:

zdecydowal sie chociaz na marke? :decayed:

Ciągle rozważam różne opcje :polew::tongue4:

a mówiłeś że nowego ursusa chcesz zakupić z dwoma przyczepami i pługiem na zimę :evil:

Opublikowano

a mówiłeś że nowego ursusa chcesz zakupić z dwoma przyczepami i pługiem na zimę :evil:

ursus już jest :wink4:

Opublikowano

a mówiłeś że nowego ursusa chcesz zakupić z dwoma przyczepami i pługiem na zimę :evil:

ursus już jest :wink4:

czyli zima Ci nie straszna teraz :decayed:

gdzie poszła b7 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.