Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziu zaproponuj lepsza miejscowke niz Arkadia i FW :naughty:

Przeciez Ty nawet w Promce rzadko bywales :D

On to tak samo by bywał na spotach nawet jakby były w Jankach albo w Nadarzynie na Ryneczku :kox: :kox: :kox:

Oj przepraszam.. Poziu na Ryneczku w Nadarzynie jest co Niedzielę od 7:30 do 11.00 i od wtorku do czwartku w tych samych godzinach..

Zawsze ma ręce ujebane w ziemi, ale warzywka pierwsza klasa. :good:

Synku cieszę się, że tak mówisz :decayed: Bo ostatnio to puszczałeś ploty, że mi mama Audi kupiła :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A najlepsze, że taką plotę zapuściłem Tobie :decayed:

Kur.wa kunszt kunsztów puszczenia ploty w eter :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

W Wakacje ? :kox:

do Arkadii :fool:

Opublikowano

W Wakacje ? :kox:

do Arkadii :fool:

Nie wiem, ciepło już było i zero ruchu na drodze :decayed:

Z resztą ... :cool1:

Opublikowano

A co powiecie na FORT WOLA ? :gwizdanie:

Ja powiem, że za***iście. W końcu spoty wrócą do oryginalnej formy, stania i gadania przy furach o furach.

A nie ludzie przyjeżdżają i od razu spie***ją na górę na żarcie.

Poza tym z Fortu Wola mam 5km do domu :)

I ja bede za tym glosował :good:

JA TEŻ

4 lata jezdzilem do FW na spoty i przezylem,w lato i tak trzeba dymac w pyte do Promki

Opublikowano

Fajne są te dyrdymały o miejscówkach na spoty. Fajne.

Wyślijcie Makarona (on jest wygadany) do Media na Ostrobramskiej, zeby negocjował zgodę na poziom -2.

Poziek, z tego co słyszę urzęduje wyłącznie na Torwarze, więc nie będzie w Media więcej kół zmieniał.

A macie tam parking ogrzewany.

I do Maka niedaleko

I może jeszcze ktoś po jajkach podrapie ...

Opublikowano

i co Panowie organizujecie jakiś spot?:)

Opublikowano

i co Panowie organizujecie jakiś spot?:)

nie robimy bo widzisz ze sie nie moga zdecydowac

Opublikowano

No to przyjeżdżajcie do mnie do Gończyc :polew: mało atrakcji ale cpn z barem mamy :naughty:

Opublikowano

No to przyjeżdżajcie do mnie do Gończyc :polew: mało atrakcji ale cpn z barem mamy :naughty:

ale mc'a nie ma ani burgerkinga a mamy kilku nienażartych :naughty:

Opublikowano

ale w CPN-ie mamy dość zjadliwe hamburgery :wink4:

Opublikowano

ale w CPN-ie mamy dość zjadliwe hamburgery :wink4:

z kotletami z psa :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________albo z mortadeli :)
Opublikowano

ale w CPN-ie mamy dość zjadliwe hamburgery :wink4:

z kotletami z psa :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________albo z mortadeli :)

ty lewy

wypad do warchołów

raz dwa

Opublikowano

ale w CPN-ie mamy dość zjadliwe hamburgery :wink4:

z kotletami z psa :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________albo z mortadeli :)

ty lewy

wypad do warchołów

raz dwa

wywal się na plecy i udawaj żółwia :gwizdanie:
Opublikowano

ale w CPN-ie mamy dość zjadliwe hamburgery :wink4:

z kotletami z psa :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________albo z mortadeli :)

ty lewy

wypad do warchołów

raz dwa

:D

Widziałeś foty leszczu ?

Opublikowano

wywal się na plecy i udawaj żółwia :gwizdanie:

turlaj dropsa warcholski kapucynie :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:21_________________________________________________

Widziałeś foty leszczu ?

tak

wszystko w sam raz

jeszcze dowiaduje się o licznik i o klimę

czy włączałeś przycisk auto na klimie ?

wyskoczyła jakiś błąd ?

Opublikowano

tak

wszystko w sam raz

jeszcze dowiaduje się o licznik i o klimę

czy włączałeś przycisk auto na klimie ?

wyskoczył jakiś błąd ?

Jak włączyłem na AC to komputer pokładowy nic nie wywalił dziwnego .

Opublikowano

tak

wszystko w sam raz

jeszcze dowiaduje się o licznik i o klimę

czy włączałeś przycisk auto na klimie ?

wyskoczył jakiś błąd ?

Jak włączyłem na AC to komputer pokładowy nic nie wywalił dziwnego .

okej, to spoko

jakby był jakiś problem z klimą to by nie włączała auto

generalnie to Norbi jak ją zobaczył to powiedział, że jak ja nie wezmę to on bierze :kox:

Opublikowano

okej, to spoko

jakby był jakiś problem z klimą to by nie włączała auto

generalnie to Norbi jak ją zobaczył to powiedział, że jak ja nie wezmę to on bierze :kox:

Auto się załącza :wink4:

Kurfa..nie dziwie się Norbiemu.. powiem Ci jakbym sam miał luźną kabonę to bym to połknął do jazdy zimowej :kox:

Przednie maskownice idealnie połknęły by woofery 16,5 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.