Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro się spotykacie ? Moje pytanko, czy jak podjadę autkiem będzie ktoś miał przy sobie VAG'a. Pali mi się check po "majsterkowaniu" :embarrassed:

Przyjedź, ale najpierw napisz do użytkownika ono i zapytaj czy będzie na spocie - on powinien to ogarnąć.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej,

jutro się spotykacie ? Moje pytanko, czy jak podjadę autkiem będzie ktoś miał przy sobie VAG'a. Pali mi się check po "majsterkowaniu" :embarrassed:

Ktoś powinien się znaleźć :wink4:

Powinien... :cool1:

Opublikowano

jutro się spotykacie ? Moje pytanko, czy jak podjadę autkiem będzie ktoś miał przy sobie VAG'a. Pali mi się check po "majsterkowaniu" :embarrassed:

Przyjedź, ale najpierw napisz do użytkownika ono i zapytaj czy będzie na spocie - on powinien to ogarnąć.

były sobie dwa Michały :decayed:

i se pomagały :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ok. :good:

Dzięki za odp.

Pozdrawiam,

R@dek :hi:

Opublikowano

Ok. :good:

Dzięki za odp.

Pozdrawiam,

R@dek :hi:

Nie słuchaj tych Pał..

Przyjeżdżaj na spota, łap za gardziel i niech Ci Vagują :D

Opublikowano

Jak bedzie znowu 5 samochodow jak tydzien temu to nie ma nawet po co przyjezdzac. :)

Opublikowano

Przenieśmy się na -1 przy strzeżonym - przynajmniej nie będzie capiło :naughty:

Opublikowano

Jak bedzie znowu 5 samochodow jak tydzien temu to nie ma nawet po co przyjezdzac. :)

O już nie przeżywajcie.. :decayed:

Jak piszecie każdemu nowemu, żeby pisał do Oniaka to się nie dziwcie, że jeśli stara ekipa nie przyjedzie to później nikogo nie ma..

Opublikowano

Jak bedzie znowu 5 samochodow jak tydzien temu to nie ma nawet po co przyjezdzac. :)

O już nie przeżywajcie.. :decayed:

Jak piszecie każdemu nowemu, żeby pisał do Oniaka to się nie dziwcie, że jeśli stara ekipa nie przyjedzie to później nikogo nie ma..

No co Ty? :decayed:

Pisalem o tym pierdyliard razy, tak samo jak i spotach na torwarze, ale ze wszyscy maja w d*pie... :gwizdanie:

Opublikowano

Jak bedzie znowu 5 samochodow jak tydzien temu to nie ma nawet po co przyjezdzac. :)

O już nie przeżywajcie.. :decayed:

Jak piszecie każdemu nowemu, żeby pisał do Oniaka to się nie dziwcie, że jeśli stara ekipa nie przyjedzie to później nikogo nie ma..

No co Ty? :decayed:

Pisalem o tym pierdyliard razy, tak samo jak i spotach na torwarze, ale ze wszyscy maja w pupie... :gwizdanie:

a co ze spotami na torwarze jest nie tak ? :gwizdanie:

Opublikowano

Jak bedzie znowu 5 samochodow jak tydzien temu to nie ma nawet po co przyjezdzac. :)

O już nie przeżywajcie.. :decayed:

Jak piszecie każdemu nowemu, żeby pisał do Oniaka to się nie dziwcie, że jeśli stara ekipa nie przyjedzie to później nikogo nie ma..

No co Ty? :decayed:

Pisalem o tym pierdyliard razy, tak samo jak i spotach na torwarze, ale ze wszyscy maja w pupie... :gwizdanie:

a co ze spotami na torwarze jest nie tak ? :gwizdanie:

właśnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja rozumiem Fly, że od kiedy GPS na palcu i łańcuch za tobą dźwięczy to masz zakaz przyjeżdżania na spoty na Torwarze ale nie odbieraj tej przyjemności reszcie chłopaków :przebiegly: :przebiegly: :disgust:

Opublikowano

Poziu, spojrz prawdzie w oczy - nikt nie chce przyjezdzac na te Twoje spoty, ba... sam nawet na nie nie docierasz :D

Opublikowano

ba... sam nawet na nie nie docierasz :D

sprawdzałeś ? :decayed:

Opublikowano

Jak bedzie znowu 5 samochodow jak tydzien temu to nie ma nawet po co przyjezdzac. :)

O już nie przeżywajcie.. :decayed:

Jak piszecie każdemu nowemu, żeby pisał do Oniaka to się nie dziwcie, że jeśli stara ekipa nie przyjedzie to później nikogo nie ma..

No co Ty? :decayed:

Pisalem o tym pierdyliard razy, tak samo jak i spotach na torwarze, ale ze wszyscy maja w pupie... :gwizdanie:

To kasujcie te posty. To Wam dobrze wychodzi :naughty::decayed: :gwizdanie:

A rzeczywiście :kox:

Idzie jak po maśle..

Opublikowano

Idzie jak po maśle..

chłopie durex :wink4:

Opublikowano

Idzie jak po maśle..

chłopie durex :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Poziek

Kiedy mnie odwiedzi ?

Opublikowano

Poziek

Kiedy mnie odwiedzi ?

dzisiaj dam info :gwizdanie:

Opublikowano

Siema,

Mam problem z Silnikiem, określony hasłem - niestety trafnie - jako BRD - "Brak Racjonalnej Diagnozy".

Pomyślałem o waszym spocie, znalazł by się może chętny klubowicz który mógłby na zlocie zrobić mi loga i ew podpowiedzieć co może być nie tak?

Bo brak mi już sił....

Problem opisałem tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160460.0;all

Pozdrawiam

Jarek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.