Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4-team - udany wypad :drunk:

Gratulacje, ja niestety poległem (ponad 38stopni gorączki) szkoda że vag_a nie można podłączyć i błędów wykasować :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mam nadzieje się je przeniesie na parking w Jankach ;)

Tego to sie raczej nie doczekasz :P

Opublikowano

A4-team - udany wypad :drunk:

Później dopiero się zaczęło dziać.........................

Opublikowano

gdzieś jeszce uderzyliście??

Opublikowano
0kochabitanci450km3.jpg
Opublikowano

0kochabitanci450km3.jpg

Czy on zawsze takie zmory musi wybierać? feeeeeeeeeee

Flyer odebrałeś już oponki ze Słomczyna?

Opublikowano

A4-team - udany wypad :drunk:

Później dopiero się zaczęło dziać.........................

No to już wiadomo gdzie was pognało :decayed:...hehe

A ja w Whitestoku ...zima jak wuj :kox:

Opublikowano

Flyer odebrałeś już oponki ze Słomczyna?

Tak, bylem w zeszly weekend :) Jakbys byl na spocie, to bys mial okazje obejrzec :)

Opublikowano

gdzieś jeszce uderzyliście??

No no, oczywiście. Do domu zawinołem dowiózł poźkowóz przed 4 :naughty:

Opublikowano

gdzieś jeszce uderzyliście??

No no, oczywiście. Do domu zawinołem dowiózł poźkowóz przed 4 :naughty:

To dobrze, że sie zebrałam wcześniej, bo nie dałabym rady tak długo z wami balować :D

Opublikowano

A4-team - udany wypad :drunk:

Później dopiero się zaczęło dziać.........................

Zaczeło zaczeło :naughty::drunk:

Poziek nawet fotke zarobił na Siekierkowskim

Opublikowano

Tosik zminiaj avatara na ten tychmiast :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
:tongue4::kox:
Opublikowano

Idźcie do Sofii to będzie 60 lasek na 6ciu chłopa :)

:polew: Nie licząc bramkarzy, a wliczając Babcie Klozetową

Opublikowano

Wyjście po maksie udane. Dzięki wszystkim za przybycie.

Fotka cyknięta na moście :) Siorka cieszyła się jazdą :)

Grupa obecna na mazowieckiej: czy ktoś z was wziął dla mnei numer od Justyny?? :polew::D

Opublikowano

Wyjście po maksie udane. Dzięki wszystkim za przybycie.

Fotka cyknięta na moście :) Siorka cieszyła się jazdą :)

Grupa obecna na mazowieckiej: czy ktoś z was wziął dla mnei numer od Justyny?? :polew::D

To nie masz ?? :wallbash: :wallbash: Panie lipa jak sobi enie załatwiłeś..... no no ale możliwa była.

Fotka pódzie na siostrę :( więc już nigdy z nami nie wjdzie.

Szkoda że Norbiasty się zmył - podejrzewam iż przetrzpałby połowę tych "futerek" co byłu na mazowieckiej :kox: :kox:

Może ktoś przypomni co w siebie wlewaliśmy bo było git ale jakoś ucikło z pamięci ......

Opublikowano

Fakt drineczki były za***iste :drunk:

Opublikowano

Fakt drineczki były za***iste :drunk:

Nie tylko drineczki :evil:

Opublikowano

oczywiście nie zapomniałem - królem parkietu była osoba w śnieżnobiałym polo z logiem klubu A4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oczywiście nie zapomniałem - królem parkietu była osoba w śnieżnobiałym polo z logiem klubu A4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dzyndzlu to wszystko Twoja wina !!! Zemsta, leniwą jest ale nagna Cię w moje sieci :bicz3: :bicz3:

Z drugiej strony może i lepiej że nie miałeś bo pewno łatwiej byłoby Cię doszukać jak chodziłeś po dachu tej hondy :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.