Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przewertuj forum,

Robię to, albo mi nie idzie albo wszyscy opierają się na wiedzy z neta, nie ma kogoś kto się na tym zna i na co dzień dłubie w temacie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany rzucę szybkie hasło, wertuję forum i różnie piszą.....

D1S - gdzie, jaka barwa i za ile?

Przecież pisałem Tobie kilka stron wcześniej co, gdzie i za ile:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.msg1875721#msg1875721

Opublikowano
  • Autor

uwaga ciecie, właśnie do Wawy nadciąga nowa SSSSSucz w klabie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:siema: wszystkim

Właśnie wróciłem do stolycy :naughty: ponad miesiąc w Chorzowie :thumbdown::wallbash: ale karwa - robota ogarnięta :gwizdanie:

Opublikowano

uwaga ciecie, właśnie do Wawy nadciąga nowa SSSSSucz w klabie :kox: :kox: :kox:

c**jowe fele, poci sie i w ogole... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:siema: wszystkim

Właśnie wróciłem do stolycy :naughty: ponad miesiąc w Chorzowie :thumbdown::wallbash: ale karwa - robota ogarnięta :gwizdanie:

poruchałeś ????

Opublikowano
  • Autor

uwaga ciecie, właśnie do Wawy nadciąga nowa SSSSSucz w klabie :kox: :kox: :kox:

ciulowe fele, poci sie i w ogole... :gwizdanie: :decayed:

ale 2x 2.7 BiT on board :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:siema: wszystkim

Właśnie wróciłem do stolycy :naughty: ponad miesiąc w Chorzowie :thumbdown::wallbash: ale karwa - robota ogarnięta :gwizdanie:

poruchałeś ????

:gwizdanie:

Opublikowano

:siema: wszystkim

Właśnie wróciłem do stolycy :naughty: ponad miesiąc w Chorzowie :thumbdown::wallbash: ale karwa - robota ogarnięta :gwizdanie:

:pociesz:

Opublikowano

:siema: wszystkim

Właśnie wróciłem do stolycy :naughty: ponad miesiąc w Chorzowie :thumbdown::wallbash: ale karwa - robota ogarnięta :gwizdanie:

:pociesz:

Sąsiad jeszcze nie kupiłeś fury :confused4:

Opublikowano

ale 2x 2.7 BiT on board :naughty:

Taaaa :gwizdanie:

Szkoda, że Norbi nie jest już w Klubie :no: :no: :no::confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4::( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Opublikowano

Sąsiad jeszcze nie kupiłeś fury :confused4:

Nie :no: jeżdżę sobie taksóweczką wszędzie, nie trzeba męczyć się z chodzeniem na parking.. w poniedziałek oglądam jedną strzałę - może tym razem się uda :kox:

Opublikowano

ale 2x 2.7 BiT on board :naughty:

Taaaa :gwizdanie:

Szkoda, że Norbi nie jest już w Klubie :no: :no: :no::confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4::( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

:blink::shocked::siema: Suli

Opublikowano

uwaga ciecie, właśnie do Wawy nadciąga nowa SSSSSucz w klabie :kox: :kox: :kox:

?? :embarrassed:

Opublikowano

:blink::shocked::siema: Suli

^^^^^

No siema Młody :wink4: :wink4:

Opublikowano

uwaga ciecie, właśnie do Wawy nadciąga nowa SSSSSucz w klabie :kox: :kox: :kox:

?? :embarrassed:

Bubencjusz kupil podobnie jak moskal sluszna fure :naughty:

Opublikowano

Sąsiad jeszcze nie kupiłeś fury :confused4:

Nie :no: jeżdżę sobie taksóweczką wszędzie, nie trzeba męczyć się z chodzeniem na parking.. w poniedziałek oglądam jedną strzałę - może tym razem się uda :kox:

Należało by w końcu , bo puste miejsce w garage się marnuje :naughty:

Opublikowano

uwaga ciecie, właśnie do Wawy nadciąga nowa SSSSSucz w klabie :kox: :kox: :kox:

?? :embarrassed:

Bubencjusz kupil podobnie jak moskal sluszna fure :naughty:

S4 czy A6 2.7 ? :naughty:

Opublikowano

eS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.