Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ojjj widzę że przechlapałem sobie

he he jutro będzie liściopad :twisted: :twisted:

współczuje chłopie :razz: :mrgreen:

Lukas23 z koszulkami może być jedna paczka ale, w mordę, kiedy one będą :?: :?:

ja juz kilka postów sobie nabiłem w temacie koszulek:lol:

adamooo do Ciebie wpadniemy po spocie na colkę z lodem i cytrynką i kotleta :cool:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na colkę z lodem i cytrynką i kotleta

i frytki :lol:

ono potrzebny bedzie jutro łaptop :wink:

Opublikowano

Oki wezme :)

Opublikowano

Stała ekipa wie kiedy spot

A dla nowych

Spot Torwar 1.08.2006r godz. 19:00 my naprawde nie gryziemy :lol:

Ps. widzieliscie bombowca 20 min temu ale pikny :grin: dobrze ze tylkop ulotki wyrzucał

Opublikowano

Tak , nie gryza, co najwyżej z liścia daja :D

Opublikowano

Jeżeli chodzi o koszuli to jak najbardziej mogą iśc w jednej paczce do Wawy

Bartek - dwie sprawy: DEFI i WYKRES !!:) :) :)

Lukas co z filmikami od dzika Adamoo??

Opublikowano

Poziek a zlozyles zamowienia i potwierdzenie jak tak to ja to zbiore do kupy i zrobim jedna pake dzisiaj sie ustali

Film od dzika mam nadzieje ze dzisiaj zgram :roll:

Opublikowano

jestem na liście i potwierdziłem

bawcie się dzisiaj dobrze:)

[ Dodano: 2006-08-01, 19:07 ]

a tu macie poczytajcie sobie :)

generalnie wszystko fajnie tylko ta maska jest beznadziejna !!!

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?s=df603618d34b67cdd5dd527bda0fc7e6&threadid=111544

Opublikowano

no ja juz w domu zaczne moze rezac ten film

Lista obecnosci:

lukas23

tomboy

ono

bartte

t-zółw

adamooo

Kichol

i kolega ktory przyjechal na zlot lecz nawet o tym nie wiedzial :lol:

Ciekawe jak tam Komboy :?: zyjesz jeszcze

Opublikowano

NO pewno śmigało w trasy :cool: jakbym miał $$$ to bym kupił :mrgreen:

Opublikowano

zyje ....

Allah Akbar!!!!!!!!!

Opublikowano

ładny ...

a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted:

Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll:

Opublikowano

Fajna :)

Opublikowano

ładny ...

a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted:

Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll:

to tak samo jak u mnie .... mam nalatane 200 000 km a srodek wyglad jak nowy ....

to sa uroki jazdy w trasach ... wsiadasz i wysiadasz po 500 -1000 km ... takze tapicerka nie ma jak sie zniszczyc ...

Opublikowano
Macie chopy..wklejam tu o ten mi chodziło..

http://allegro.pl/item117...full_opcja.html

fiu fiu niezły a nawet pikny :!:

poprzednik fury ono tylko bez q :sad:

zyje ....

Allah Akbar!!!!!!!!!

REAKWON ŻYJE :!: :mrgreen: :mrgreen:

ono jak sie ten gosciu nazywa co na torwarze koncertował :?: wiedziałem, ze w domu zapomnę :oops:

Opublikowano

ładny ...

a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted:

Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll:

to tak samo jak u mnie .... mam nalatane 200 000 km a srodek wyglad jak nowy ....

to sa uroki jazdy w trasach ... wsiadasz i wysiadasz po 500 -1000 km ... takze tapicerka nie ma jak sie zniszczyc ...

Spanky , ale nie wierze , że biała skóra po takim przebiegu wygląda jak z salonu.Nawet jak siedzisz na niej non stop to zrobią się na niej takie jakby pęknięcia :)

Opublikowano

no nie taki sam kolor jak moje tylko koła i wyposarzenie w środku lepsze:)

Ps. bedzie sie na czym wzorowac:)

Opublikowano

Spanky , ale nie wierze , że biała skóra po takim przebiegu wygląda jak z salonu.Nawet jak siedzisz na niej non stop to zrobią się na niej takie jakby pęknięcia :)

nie mowie ze jak z salonu ... ;-) ale napewno gdybys zobaczyl ja w realu to nie powiedziałbys ze ktos wozil na niej dupsko przez 160 tys km ... ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.