Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

co tam cycek, kiedy wracasz?

Weź zapierdol. Jeszcze jakieś 4-5 tygodni mam nadzieję :wink4:

Dobrze, że browar służbowy i wino :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Dziś to się napierdolę chyba :decayed:

Jak coś to moja hondziawka będzie na popredanie :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale łikend, w sobotę nastukany w taksie zgubiłem telefon i koleś mi go oddał :kox:

muszę jakąś pochwałę napisać na tą korporację :>

Opublikowano

ale łikend, w sobotę nastukany w taksie zgubiłem telefon i koleś mi go oddał :kox:

muszę jakąś pochwałę napisać na tą korporację :>

ha ha złóż petycję :kox: ciekawy weekendzik widać

Opublikowano

Ja weekend spokojnie , wypiłem góra 3 litry.

Opublikowano

Ja weekend spokojnie , wypiłem góra 3 litry.

kufa to trzeba mieć zdrowie

ja bym tam nie dal rady :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie wczoraj poszło 5 win na dwóch :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

U mnie wczoraj poszło 5 win na dwóch :decayed:

hmm, a dobre chociaż?

co dionizos zaproponował?

strzała wszystkim

k.[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:21_________________________________________________

:hi:

:polew:

no ja pierdzielę ................ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema::kawa:

piękną mamy zimę :polew:

kto mi wypali na jutro mapy do rns'a? :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi:

Wczoraj 19 stopni we Wrocku :good:

Opublikowano

Takie pytanie od czapy ale w warszawskim rejonie to pytam...

Słuchajcie jak sprawdzić czy RNS-E jest dobre i wszystko działa? na co zwrócić uwagę?

Czy jest jakaś różnica w dźwięku między RNS-E a np Concert (tym na 2 DIN)?

Opublikowano

Takie pytanie od czapy ale w warszawskim rejonie to pytam...

Słuchajcie jak sprawdzić czy RNS-E jest dobre i wszystko działa? na co zwrócić uwagę?

Czy jest jakaś różnica w dźwięku między RNS-E a np Concert (tym na 2 DIN)?

Przede wszystkim na czytnik CD, kart SD, wyświetlacz, działanie przycisków.

Co do jakości dźwięku - różnica jest znaczna.. U mnie po przejściu z symphony 2 na rns'a różnica była duża (nagłośnienie bose). Na zwykłym audio już tak kolosalnej różnicy nie ma..

Opublikowano

Takie pytanie od czapy ale w warszawskim rejonie to pytam...

Słuchajcie jak sprawdzić czy RNS-E jest dobre i wszystko działa? na co zwrócić uwagę?

Czy jest jakaś różnica w dźwięku między RNS-E a np Concert (tym na 2 DIN)?

Przede wszystkim na czytnik CD, kart SD, wyświetlacz, działanie przycisków.

Co do jakości dźwięku - różnica jest znaczna.. U mnie po przejściu z symphony 2 na rns'a różnica była duża (nagłośnienie bose). Na zwykłym audio już tak kolosalnej różnicy nie ma..

Przy zmianie z Concerta (2DIN) coś trzeba przeprogramowywać? czy Plug&Play?...

mam multifunkce i bluetooth teraz w auci...

włąsnie patrze, bo gość w Wawce montuje RNS-E i daje uzywaną ale wygląd nówka... itp. i się zastanawiałem na co zwrócić uwagę

Opublikowano

Takie pytanie od czapy ale w warszawskim rejonie to pytam...

Słuchajcie jak sprawdzić czy RNS-E jest dobre i wszystko działa? na co zwrócić uwagę?

Czy jest jakaś różnica w dźwięku między RNS-E a np Concert (tym na 2 DIN)?

Przede wszystkim na czytnik CD, kart SD, wyświetlacz, działanie przycisków.

Co do jakości dźwięku - różnica jest znaczna.. U mnie po przejściu z symphony 2 na rns'a różnica była duża (nagłośnienie bose). Na zwykłym audio już tak kolosalnej różnicy nie ma..

Przy zmianie z Concerta (2DIN) coś trzeba przeprogramowywać? czy Plug&Play?...

mam multifunkce i bluetooth teraz w auci...

włąsnie patrze, bo gość w Wawce montuje RNS-E i daje uzywaną ale wygląd nówka... itp. i się zastanawiałem na co zwrócić uwagę

Oczywiście trzeba trochę povagować oraz pobawić się kablami. Uderz do koleżki domin79 - pomoże Ci z instalacją..

Opublikowano

mam oferte z montażem wszystkiego... i gość mówił że praktycznie Plug&Play powinno działać w moim roczniku.

Opublikowano

Jeśli masz bluetooth oraz multifunkcję to zapewne skończy się na kablu ISO/ISO2 oraz kodowaniu.

Opublikowano

no zobaczymy, może dzisiaj sie dowiem... może dziś nawet zakupie i zamontuje.

Ciekawe ile mogę dostać za Concerta 2DIN... bez rys, niezniszoczony itd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.