Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:)

a co Twój GPS na to?

149050_170604522969029_100000584460477_474291_2750618_n.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema::przebiegly:

Kolkov...jakie ty masz szybkie auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie dogonić cie nie mogłem :decayed:

sam byłem zaskoczony, ehhh te magnetajzery :gwizdanie:

Opublikowano

:)

a co Twój GPS na to?

149050_170604522969029_100000584460477_474291_2750618_n.jpg

lol

Opublikowano

Mój GPS łapie z USA i tak mu się myli czasem :D Lipna ta kostka bo sie słabo dymi :kox:

Kto chce płyte rns-e 2010 bo właśnie nagrywam ?

Opublikowano

Mój GPS łapie z USA i tak mu się myli czasem :D

Kto chce płyte rns-e 2010 bo właśnie nagrywam ?

wez na spota napewno sie chetni znajda :D

Opublikowano

o któej się lud zjeżdza tam? 19:30? to już ktoś jest? :P

Opublikowano

Mój GPS łapie z USA i tak mu się myli czasem :D Lipna ta kostka bo sie słabo dymi :kox:

Kto chce płyte rns-e 2010 bo właśnie nagrywam ?

jaaaaaaaa!

Opublikowano

:siema::przebiegly:

Kolkov...jakie ty masz szybkie auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie dogonić cie nie mogłem :decayed:

sam byłem zaskoczony, ehhh te magnetajzery :gwizdanie:

Poziek renatą Cię gonił ? :naughty:

Opublikowano

Kto chce płyte rns-e 2010 bo właśnie nagrywam ?

Chyba 2011?

Opublikowano

:siema::przebiegly:

Kolkov...jakie ty masz szybkie auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie dogonić cie nie mogłem :decayed:

sam byłem zaskoczony, ehhh te magnetajzery :gwizdanie:

Poziek renatą Cię gonił ? :naughty:

Kolkov mowil ze widzial w lusterku jakies EVO ktore zmienialo pasy i strasznie kopcilo ale nie moglo go dojsc

Opublikowano

No spocik dzis elegancki :good:

mgtan, za tydzien czesciej wysiadaj z samochodu :decayed:

Opublikowano

mgtan, za tydzien czesciej wysiadaj z samochodu :decayed:

pierwsze spoty ciężkie są.. :naughty:

Opublikowano

wiedział, że jesień średniowiecza była blisko :kox: :kox:

Opublikowano

Jak kamera ? :polew:

Opublikowano

siema,

utknąłem z tą NAVI swoją i szukałem tego co widziałem na spocie...

- nie mam info navi na FIS,

- opóźnienei w nawigacji wciąż jest jednak czasem

- bardzo lekkie falowanie ekranu, widoczne na ciemnych kolorach szczególnie - tak jak odświeżanie w kompie czasmi jest widoczne

- coś mi się dziwnie BT zachowuje

no i utknąłem ;)

w necie jakoś smignelo mi prtzed oczyma ze z FISem to kwetia kodowania... nie iwem czy dobrze widziałem...

Opublikowano

Jak kamera ? :polew:

S R A K :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:17_________________________________________________

siema,

utknąłem z tą NAVI swoją i szukałem tego co widziałem na spocie...

- nie mam info navi na FIS,

- opóźnienei w nawigacji wciąż jest jednak czasem

- bardzo lekkie falowanie ekranu, widoczne na ciemnych kolorach szczególnie - tak jak odświeżanie w kompie czasmi jest widoczne

- coś mi się dziwnie BT zachowuje

no i utknąłem ;)

w necie jakoś smignelo mi prtzed oczyma ze z FISem to kwetia kodowania... nie iwem czy dobrze widziałem...

1, sprobuj wylaczyc i wlaczyc rns-a moze wtedy wskoczy ci info na fis,u mnie tak jest

Opublikowano

hyhyhyh , rezacze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema,

utknąłem z tą NAVI swoją i szukałem tego co widziałem na spocie...

- nie mam info navi na FIS,

- opóźnienei w nawigacji wciąż jest jednak czasem

- bardzo lekkie falowanie ekranu, widoczne na ciemnych kolorach szczególnie - tak jak odświeżanie w kompie czasmi jest widoczne

- coś mi się dziwnie BT zachowuje

no i utknąłem ;)

w necie jakoś smignelo mi prtzed oczyma ze z FISem to kwetia kodowania... nie iwem czy dobrze widziałem...

było brać mojego rns-a :)

był piękny i działający ...

a co do kokosa..to zrób porządek z tymi kabelkami bo Ci się kiedyś to zjara.. ;(

Opublikowano

adamooo - nawet mi nie przypominaj... pluje sobie w brode że nie wziąłem - jak zwykle szystko nie w czas... :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.